Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell eltűrnöm a cigányok...

Miért kell eltűrnöm a cigányok és akár a nem cigányok terrorját félelemkeltését?

Figyelt kérdés

Ma a metrón gyakorlatilag körbeálltak-ültek a cigányok. Majd összeszartam magam, hogy mi lesz. Szerencsére nem bántottak, "csak" az egyik ordíttatta a telefonjából a szar zenéjét. Mondjuk amikor az egyikük megszólalt, hogy "kötekedjünk már", akkor megint megremegtem.


Nagy szerencsére eljött a megálló ahova mentem és gyorsan leszálltam.


Legközelebb nem tuti, hogy ilyen szerencsém lesz.



Valaki mondja meg nekem, hogy ezt miért kell tűrnöm? Miért én vagyok a hibás, ha ezt felhozom? Miért én vagyok a rasszista ha erről beszélek és nem tetszésemet fejezem ki? Miért én vagyok a rossz, hogy a sok rossz tapasztalat után félelmemben általánosítani kényszerülök?


Miért nekem kellene elhagynom az országot, mert szarnak a fejemre és nem tartják fenn a közbiztonságot?


2010. márc. 29. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Járj valami küzdősportra.
2010. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az eset amit leírtál, igazából olyan, hogy ez se nem bűncselekmény, se nem szabálysértés. Ettől függetlenül valószínűleg én is betojtam volna. De az ellen, hogy valakik körbeülnek, nem tehetsz semmit, mert ezt semmi nem tiltja. A baj inkább az, hogy a fent nevezett egyéneknek az ég világon semmi dolguk nincs, ezért ráérnek embereket körbeülni, és ha ezt megunják, akkor kötekedni is. Ha rá lennének kényszerülve, hogy dolgozzanak, akkor nem lenne ennyi idejük/energiájuk másokat zaklatni.
2010. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne fáraszd magad, vegyél egy pisztolyt.
2010. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

szerinted mit érek el vele, ha megverem? tudod jól, hogy engem hurcol meg utána a rendőrség.


mellesleg egy küzdősport sem elég ahhoz, hogy leverj 5-6 cigányt vagy nem cigányt.


jah és mellesleg ez a hozzáállás, hogy bahh, küzdősport, ez egy ilyen "le vagy szarva, oldd meg magad" féle hozzáállás. Miért nekem kelljen tennem? Miért nem őket szabályozzák meg ahogy engem megszabályoznának ha ilyen lennék?

2010. márc. 29. 09:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Sajnos szinte semmit nem ér, ha valaki küzdősportra jár, amikor körbeveszi 10-15 cigány....


Itt lenne már az ideje, hogy valaki fegyelmezze őket.

2010. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem is azt mondtam, hogy bűncselekmény, de tudod ez a VALÓDI félelemkeltés, és nem egy jó dolog.


ennek nem szabadna így lennie. Ha nem lenne nekik megengedve minden, ha nem röhögnék ki a törvényt, a szabályokat, akkor nem lenne ez.


Az ő jogaikat, annyian védik. A miénket valódi áldozatokét miért nem? nekem nincs jogom egy nyugodt félelemmentes élethez? mert szerintem a jelenlegi rendszer szerint nincs.

2010. márc. 29. 10:00
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod legalább megvédeni magad, akkor mit használ, ha panaszkodsz? Én ezt sose értettem.
2010. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sajnos most ilyen világot élünk, ez a TE országod. Tudom, hogy a közelgő választással nem oldódik meg semmi, de egy helyes döntéssel hozzá lehet járulni, hogy később egy kicsit jobb legyen.
2010. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél át másik kocsiba? Jó, tudom, hogy gáz, hogy nem véd meg senki, meg hogy neked kell odébb állni, de akkor legalább nem kellett volna félve utaznod.


Egyébként teljesen igazad van, viszont az a baj, hogy az, hogy körbeülnek és a telefonjukon zenélnek, nem bűncselekmény, nem szabálysértés. (Bár ha én lennék a törvényhozó, a tömegközlekedési járműveken való hangos zenehallgatást min. életfogyttal büntetném :D, k. idegesítő cigányszokás). Pl. ugyanolyan ez, mintha melléd ül a buszon egy büdös ember. Nem tehetsz mást, minthogy felállsz és odébb mész. Ez van. Amúgy tényleg baromi idegesítő, hogy mindig a normálisnak kell mennie, a hülye meg maradhat. De sok más helyen is igaz ez. Ugyanez van pl. egy munkahelyen is. Engem pl. egy nálam magasabb beosztású családos fas.zi zaklatott, és szerinted kinek kellett felmondania? Neki vagy nekem? Ilyen világ ez, és nem lehet ellene semmit tenni :( Magyarországon nem igazságszolgáltatás van, csak jogszolgáltatás.

2010. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hangosan nem hallgathat zenét ez ki van rakva a metrón. De ez most lényegtelen. Ez köszönhető azoknak a pártoknak, akik kinyalják a s.eggüket és a törvényeinknek. Ez ugyan nem bűncselekmény amit csináltak, de ha becsukták volna őket akkor, amikor loptak 20000 ft alatt, akkor ma nem ülhettek volna melletted.
2010. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!