Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A stréberekből általában...

A stréberekből általában liberális szavazó lesz?

Figyelt kérdés

A tipikus jó tanuló. Aki már görcsösen tolja a dolgokat. Benyel egy 4-est és máris szomorú lesz. Nyalizik a tanárnak, óra után is kérdezgeti. Nem tud lazítani, szórakozni. Az ő megtisztelő feladata, hogy a tanáriszoba és az osztályterem között oda-vissza cipelheti a naplót.

A világ minden második dolgára allergiás. Szemüveges, frufrus/göndör hajú, fehér bőrű és általában szeplős.

Figyelmezteti a tanárnőt, ha éppen elfelejtette a házifeladatot vagy a beígért dolgozatot. A rosszalkodó osztálytársakat beköpi.

Humán beállítottságúak, ezért a bűfészakokat ők töltik meg. Bölcsészek lesznek, esetleg valami "menedzser" szakra mennek, hogy később átlagos irodisták legyenek egy multinál. A lényeg, hogy a munkában inget, vagy legalábbis slim fit pólót tudjanak viselni.

Sokan még az egyetemi évek alatt kivasalják a hajukat és befestik lilára vagy zöldre. Némelyik megtanul lazulni és a romkocsmák törzsvendége lesz.


Lehetne még sorolni, de szerintem ebből már tudjátok milyen típusú emberekre gondolok.

Nekem minden ilyen ismerősöm Momentum aktivista vagy csak simán a szavazójuk lett. Persze azóta már lehet felszívta őket más párt, de maradtak ugyanúgy liberálisok.


ma 19:33
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
De szépen leírtad a Fidelitast...
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

1.


A múltkor még az volt a narratíva, hogy a Fideszesek mind analfabéta vidéki suttyók. Most hirtelen a jó tanulók is azok lettek?


AJVÉ, ebben az országban mindenki Fityiszes?

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez szerintem semmilyen szinten nincs összefüggésben. Emellett amit leírtál az nagyon kisarkított példa, az én sulimban senki sem volt ilyen. Ja és nem lenézni a humán beállítottságúakat, igenis nehéz az is, csak valamiért mindenkinek a matek maradt meg mint a nehéz. (nem irodai munkás vagyok) Visszatérve az eredeti kérdésre szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ahhoz hogy valaki nagyon pedáns, és stréber meg a politikai véleményhez. Egy ilyen ember akár lehet fideszes is.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem.

Nem függ össze,hogy ki stréber vagy nem stréber.


Sokat befolyásol a szülő, környezet, család.


Liberális leginkább a végtelenül naiv , mimózalelkű emberekből lesz, akik burokban élnek és 2 méterrel a föld felett lebegnek.

ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kohán Matyika is egy stréber.
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
A kérdéssel azt akarod feltenni tulajdonképpen, hogy mindenki, akit úgy rúgdostak át, mint téged, csak fideszes birka lehet?
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a tanult, képzett emberek között sokkal több a liberális, a tanulatlanok között meg a konzervatív. Vajon miért :D
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DK-s ***** válasza:

A stréberek többségéből általában egy kibukott, megkeseredett jobboldali szélsőséges lesz, nem liberális.


Annak idelyén megelégedéssel tapasztaltam, hogy az általánost, "pedálozás" és s'ggnyalás segítségével nagyon jó jegyekkel végző stréberek felsőbb iskolában már az első évben elvéreztek. A "Tanérnéniletörölhetematáblát", és a "vihetemanaplót" ott már nem elég. És ott derült ki hogy seggh'lyék, sokszor még az alapvető ismereteket sem tudták. És alap nélkül nincs mire építkezni. A seggnyalási ismereteivel nem tudta megérteni a másodfokú egyenletet.

ma 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!