Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fura az, hogy 24 évesen...

Miért fura az, hogy 24 évesen fiatalon a Fideszre szavazok?

Figyelt kérdés
A fiatalok nagy része 18-28 éves kor körüliek mindegyike a Tisza, 2RK, MMN és hasonló pártokat támogat most. Én most jelenleg Fideszes vagyok. És amikor ez szóba került a társaságunkba akkor erre ők csak annyit mondtak, hogy lol 24-25 évesen szinte tiniként diákkent ezért őszente alkalmi melósként én komolyan egy olyan pártra szavazok amire a nyugdíjasok vagy éppen a 31 feletti igazi felnőtt Y generációs már szintén boomer emberek. Akkor ez azt jelent, hogy ilyen fiatalon már én is boomer vagy. De van jobb is 3-4 éve még DK támogató voltam 22-ben meg MZP szavazó. 24-ben meg hol a Fideszre, hol pedig az MMN-re csak azért laptól függően, hogy MZP mégis bekerüljön az EP parlamentbe. És akkor a covid idején is megkaptam ezt, hogy a kiélt nyugdíjasok szavaznak már csak Gyurcsányra, pedig abban az időben kedveltem Ferit, jó YouTuber és akkor még bíztam az EU-ban és abba, hogy a háború, világjárvány, stb nem az ő hibájuk. De utána rájöttem, hogy hazudik az EU és azóta vagyok Fideszes mióta a közép-szélsőjobboldali konzervatív politikát tartom a legélhetőbb, legigazságosabb rendszernek. Illetve amióta Orbán bizonyított, hogy sok mindentől meg védi azért az országot ha nem is mindentől.

#FIDESZ #politika #jobboldal #Fiatal szavazó #Konzernatívus
szept. 6. 12:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Mert önigazolást vársz rá. Ha lennének saját értékeid, nem itt kellene másoknak megsimogatni a buksidat, hogy jól döntöttél, hanem saját magad állnál ki a saját döntésed mellett.
szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
13%
Semmi furcsa nincs benne.Minden korosztályban vezet a Fidesz
szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
9%
Az aktuális közvéleménykutatások alapján minden korcsoportban és minden iskola végzettségnél a Fideszre szavaznak a legtöbben. És most jöhet a lepontozás.
szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
31%
Konkretan miert szavazol rajuk?
szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
35%

Ne foglalkozz vele ki mit mond.


Te ajándékba kapod azt a sok szemétséget a szavazatodért, amit a nem fideszre szavazók kitolásból, meg szemét pökhendiségből.

szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi idősen már illene nem hinni a mesékben és megtanulni önállóan is gondolkodni.
szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
mi a dakomert kell leszavazni ha csak megkerdezem konkretan miert szavaz SPECIAL rajuk, igen van olyan ideologia de mashogy is lehet kivitelezni. ezert kerdeztem mert a fidesz is mashogy kivitelezi
szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést mert annyira meghat az, hogy boomernek neveznek ez miatt. És azért még tudok önállóan gondolkodni mert Fideszes vagyok. A szövegbe is leírtam mik miatt szavazok rájuk. Azért mert migráció ellenesek, LMBTQ ellenesek, megvédenek a háborútól, konzernativok, Orbán egy igazi hazafi ember, stb.
szept. 6. 13:06
 9/37 Fsms ***** válasza:
94%

Mekkora troll kérdés.

“Illetve amióta Orbán bizonyított, hogy sok mindentől meg védi azért az országot ha nem is mindentől”

Semmitől nem védte meg, hatalmas inflációt, adósságot csinált.

Korrupció brutális mértéket öltött, ugyanúgy mint a különadók.

És folytathatnám.

szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
Mégis tőlünk várod, hogy igazolja valaki a döntésed jogosságát.
szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!