Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fura az, hogy 24 évesen...

Miért fura az, hogy 24 évesen fiatalon a Fideszre szavazok?

Figyelt kérdés
A fiatalok nagy része 18-28 éves kor körüliek mindegyike a Tisza, 2RK, MMN és hasonló pártokat támogat most. Én most jelenleg Fideszes vagyok. És amikor ez szóba került a társaságunkba akkor erre ők csak annyit mondtak, hogy lol 24-25 évesen szinte tiniként diákkent ezért őszente alkalmi melósként én komolyan egy olyan pártra szavazok amire a nyugdíjasok vagy éppen a 31 feletti igazi felnőtt Y generációs már szintén boomer emberek. Akkor ez azt jelent, hogy ilyen fiatalon már én is boomer vagy. De van jobb is 3-4 éve még DK támogató voltam 22-ben meg MZP szavazó. 24-ben meg hol a Fideszre, hol pedig az MMN-re csak azért laptól függően, hogy MZP mégis bekerüljön az EP parlamentbe. És akkor a covid idején is megkaptam ezt, hogy a kiélt nyugdíjasok szavaznak már csak Gyurcsányra, pedig abban az időben kedveltem Ferit, jó YouTuber és akkor még bíztam az EU-ban és abba, hogy a háború, világjárvány, stb nem az ő hibájuk. De utána rájöttem, hogy hazudik az EU és azóta vagyok Fideszes mióta a közép-szélsőjobboldali konzervatív politikát tartom a legélhetőbb, legigazságosabb rendszernek. Illetve amióta Orbán bizonyított, hogy sok mindentől meg védi azért az országot ha nem is mindentől.

#FIDESZ #politika #jobboldal #Fiatal szavazó #Konzernatívus
szept. 6. 12:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
#3 Megmutatod ezeket a közvéleménykutatásokat. Adj forrást.
szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%
megvezetett setét gyalog
szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert még fiatal vagy és nem érted mi a demokrácia.
szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%

Orbán bizonyított, hogy sok mindentől meg védi azért az országot ha nem is mindentől.



Gratulálok benyaltad a propagandát :)

szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
88%

#8: Nem zavar, hogy önellentmondásban vagy.

Egyrészt azt írod, hogy "tudok önállóan gondolkodni" - "megvédenek a háborútól". Ez önellentmondás, mert az EU-ban sehol nincs háború, egyedül Orbán hirdetett háborút Brüsszel ellen illetve háborús vészhelyzet is csak Ukrajnában, Oroszországban és Magyarországon van.

"Orbán egy igazi hazafi ember": No erre tényleg nincs mit mondani, mert ha képes lennél önállóan gondolkodni, akkor rájönnél, hogy mennyire korrupt. Javaslom hogy utazz ki Lengyelországba és nézd meg, hova jutottak ők, ahol kevesebbet loptak el a közpénzből.

szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Ja, Lengyelországban ott van Donald Tusk aki egy diktátor. Viszont ő nem ugyanolyan ideológiát folytat ám mint a Fidesz. Tusk egy baloldali szociáliberalista
szept. 6. 13:57
 17/37 anonim ***** válasza:
85%
Tusk baloldali? :D Mivan? :D
szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%

16


pedofil ugyhoz hogy allsz? Novak Katalin megbocsaltott a bicskei gyermekotthoni pedofilugynek?


Orban szemelyesen szembe az EU-val aminek tagallama vagyunk raadasul Oroszorszaggal egyedul o ment ki targyalni, pedig ez szinte "tilos"?


Soros kemhalozat? Ezeket mivel magyarazod fideszes szavazokent?


Magyarorszag nem fog fegyvert szallittatni vagy engedni at Magyarorszagon. Erre ezt teszi.


Ezeket mivel magyarazot? erre kivancsi vagyok.

szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, remélem nem vallod magad melldöngetve értelmiséginek... Nyugtass meg, kérlek. Ezeket a lózungokat egy banyatankot tologató nyugdíjas bemagolja 2 perc alatt, semennyire nem kell hozzá gondolkodni. Mitől védtek meg minket, kifejtenéd? Mit jelent az, hogy "hazudik az EU"?

Feri, mint jó YouTuber. Na ez meg a másik. Én értem, hogy fiatalabb vagy és még olvasni tanultál akkor, amikor Feri karrierje "nagyot ment", de én tényleg nem értem, miért pont ezeket a kiégett politikusokat majmolod, akiknek már unokázniuk kellene (igyekszek finoman fogalmazni) és nem politizálni, főleg nem olyan múlttal, amilyennel.

Remélem, hogy ez egy trollkérdés.

szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
88%

"azóta vagyok Fideszes mióta a közép-szélsőjobboldali konzervatív politikát tartom a legélhetőbb, legigazságosabb rendszernek"

Csak ez nem igaz, azért élhetetlen lassan az ország és szakadunk le egyre jobban a többi országtól.


#8

"A szövegbe is leírtam mik miatt szavazok rájuk"

Igen, leírtad, hogy benyelted a hazugságukat. :)

Érdekes módon az EU, ami igazat mondott, azt meg hazudnak tartod. Kicsit se nyelted be a propagandát. :DDD

szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!