Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ránk erőltetni?

Miért kell ránk erőltetni?

Figyelt kérdés

Mesterházy Attila " a cigánykérdés megoldása a munkahelyteremtésben, és oktatásban rejlik"


Miért van az, hogy a magyar emberekre rá van erőltetve ez a cigánykérdés! Akarja egyáltalán valaki, hogy integrálódjanak a cigányok? Valahogy úgy érzem, hogy már a gyomrunk sem veszi be, és könyökünkön folyik.

/Csak kulturáltan!/


2010. márc. 26. 21:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
Mesterházynak igaza van ebben a kérdésben,Csak a Jobbikosok emlegetik folyton a cigánykérdést,és szítják az indulatokat.Azzal,hogy beszélünk valamiről,ami problémás,még nem oldódik meg a probléma.Ezt jó lenne felfogni.
2010. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Mirol beszelsz?Ez egy oriasi problema.Hiaba nem akarunk rola beszelni attol meg a teny teny marad.Van ciganybunozes!

Az amit Mesterhay dumal az viszont nem oldja ezt meg.A Jobbik igeretesebbnek latszik.

2010. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

"Akarja egyáltalán valaki, hogy integrálódjanak a cigányok?"


Mi mást akarna az ember? Nem az lenne a cél, hogy a cigányság is beletagozódjon a társadalomba, dolgozzon, adózzon, termeljen, ne legyen probléma velük?

Vagy te mást akarnál? MIT??

2010. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem teljesen értem a kérdést, de azért válaszolok.


1. Amit Mesterházy, meg a többi MSZP-és mond, az már tényleg szóra se érdemes. Ilyen semmitmondó hablaty az egész. Ja, persze, kell a munkahelyteremtés, meg az oktatás. Csak hol volt ez 8 évig? És ha ők kormányoznának tovább, akkor mitől lenne?


2. Azt azért nem mondanám, hogy a cigányügy csupán egy mesterséges ránkerőltetés. Van itt vagy 800 ezer ember, akinek teljesen kilátástalan a sorsa, szinte teljesen a társadalmon kívül él, ez teljesen életveszélyes a számunkra, tehát értelmesen foglalkozni kell vele.

2010. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Attól se fog megoldódni, hogy az a buzzi Mesterházy végre kimondja amit ki kellett volna már évtizedek óta, csak azért mert most szär helyzetben van a pártja. Másrészt úgyis el fogják felejteni választások után.


Kérdező:

Mért szerinted mit kéne tenni? Kinyírni őket mind? Tud a cigány is emberhez hasonló módon élni, ha engedik és példát mutatnak neki.

2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Igen akarja "valaki"


Ezt a "valakit" úgy hívják hogy EU


Amikor az EU tagságra szavaztál, akkor ERRE SZAVAZTÁL!!



Mostmár láthatják sokan, hogy mekkora hiba is volt az akkoriban...



Az EU tagság, meg amit kitalálnak brüsszelben az nem erre a terepre való!!


Olyan mintha Kombánjba akarnál Bmw motort építeni!!!

2010. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Lusta vagyok újra leírni, ezért idézem magam:

"Igen, a cigányok sajnos igen rasszisták. Nem is csoda, az övék egy zárt kultúrának nevezett, még az ősközösségnél és a barbarizmusnál is primitívebb civilizáció.


A másik oka rasszizmusuknak az IRIGYSÉG! Látják, hogy a magyar szép kocsival megy, jó a telója és irigyek rá, hogy nekik nincs. Megdolgozni érte? Az nem része a kultúrájuknak.

Marad az utáljuk a gazdag disznót, és lopjuk el tőle ha tudjuk felfogás.


Hogy mennyire nem rasszista a magyar?

Ma éppen egy skinhead után vásároltam egy hentesnél. A hentes egy vékonyka cigánygyerek volt. Tisztességes, tiszta, kedves. A viselkedése, beszéde magyar volt, így még a szkinhed is magyarként kezelte. Meg mindenki más is.


Nem úgy a bolt előtt zsebelni akaró cigó pudrét, meg az ellődisznót aki odaszarta őket.


A kulcsszó tehát az integrálódás, és a hagyományaikkal, kultúrájukkal való szakítási készség."


Azaz aki integrálódni akar, annak meg KELL teremteni hozzá a lehetőséget. Aki nem az meg EL KELL TÁVOLÍTANI a társadalomból. Ennyi.

2010. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mit csináljunk szerinted velük? Ez így most jó, ahogy van?
2010. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Na meg a nénikédet apukám... ennek a palinak aztán van bőr a képén.
2010. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Idézem magam "Akarja egyáltalán valaki, hogy integrálódjanak a cigányok?" mármint a politika!!!


Nekem már sok, és felfordul a gyomrom tőle. Nem én szerintem nem kellene őket "kinyírni", és ezt visszautasítom.


Én máshogy oldanám meg a cigány kérdést. De ezzel szerintem egyedül vagyok az országban.

2010. márc. 26. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!