Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb kérdés mért a...

A legtöbb kérdés mért a Jobbikról szól?

Figyelt kérdés
Ennyire utáljuk, ennyire szeretjük, ennyire foglalkoztat?
2010. márc. 25. 21:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen sok emberek többsége akarja azt amit a jobbik, csak nem mindegy, hogy hogyan.

Én értem a céljukat, szép meg jó, csak a megvalósítás nem tetszik.

Nekem nem úgy tűnik, mintha annyira beakarnának tartani a játékszabályokat, szóval csak ezért nem szimpatikus...

Én egy pártban, hatalomgyakorlóban sem tudok bízni, mivel ha visszagondolok a történelemre, akkor mindig mindenki ígérgetett, és mindegyiknek ugyan az lett a vége. Háború, népírtás, saját érdek előtértbe helyezése stb.

A jobbik is emberekből áll, úgy mint az mszp, fidesz stb. Az emberek meg mocskosak. "A hatalom korrumpál" - ez az az egy gondolat amiben az anarchistáknak igazuk volt.

2010. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Mert sokan utálják vona fejecskéjét, de vannak, akik megőrülnek érte."


téged szerintem többen utálnak :)

2010. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A jobbikot én úgy látom most, mint anno a fideszt, az szdszt, az mdf-t stb. ozzájárultak a rendszerváltáshoz, "felszabadítoták" az országot, és lám mi lett belőlük. Ott tesznek keresztbe ahol akarnak.

Anno ezek a pártok is ugyanúgy beszéltek mint most a jobbik politikusai. Semmi különbség nincs közöttük.

Nézzetek meg néhány beszédet, és meglátjátok.

A Jobbik is dumál, dumál, dumál, úgy mint a többi párt. Sokakat megfog, mert az alap erkölcsi dumával mindenkit meg lehet fogni. Ellenben mi arra a garancia, hogy jót fognak tenni? Semmi...

2010. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Azért nem igaz,hogy az ország kétharmada Job bikos.És alig van,aki nem ismeri a Jobbikot.Nem kell annyira fanatistának lenni.És nem lesznek soha kormányon.A következő 4 évben sokan kiábrándulnak belőlük.

A kérdésere válaszolva:mert a legtöbb kérdést ők teszik fel,Ez az oldal csak róluk szól."



Megint hazudsz fiam. :)

2010. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És még egy ponton korrigálnék, nem azt írtam, hogy az ország kétharmada Jobbikos hanem hogy több mint kétharmada. És nem kevéssel több..
2010. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A jobbik jó eredményt fog elérni, nagyon jót. Én nem szavazok erre a pártra. Ennek ellenére kívánom, hogy jól szerepeljenek, sőt még jobb lenne ha kormányoznának. Ez most furán hangzik, de ezt szeretném. Most sok az elszánt ember a hazában, aki magabiztosan a jobbikban látja az egyetlen megoldást. Ám legyen. Teljen el pár év, és lássuk mi történt, történik kis hazánkban. Ha jóra fordulnak a dolgok, akkor nagyon el szégyenlem magam. Ha nem, akkor tegyék ezt azok, akik ma nagyon magabiztosak.
2010. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szimplán azért, mert a Jobbik tudja hogy interneten ma már sok mindent el lehet érni
2010. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miért szól a legtöbb kérdés a Jobbikról?

Két oka van.

1) ellenpropaganda. Elég nagy az MSZP és Fidesz internetkommandója, amely eleve lejárató kérdésekkel bombázza a felhasználókat

2) mert nincs róluk infó a mainstream médiában, ezért kíváncsi a felhasználó. Miért nincs? Mert az a MSZP-FIDESZ befolyása alá tartozó liberális körök vezérlik.

2010. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hehe....:D Épp most akartam föltenni én is ezt a kérdést, mert megnyitom ezt a témát, és Jobbik, jobbik, jobbik :O
2010. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!