Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb kérdés mért a...

A legtöbb kérdés mért a Jobbikról szól?

Figyelt kérdés
Ennyire utáljuk, ennyire szeretjük, ennyire foglalkoztat?
2010. márc. 25. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy, a Jövőben Magyarországot kormányzó pártról mindenkinek vannak kérdései. :)
2010. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Ennyire utáljuk, ennyire szeretjük, ennyire foglalkoztat?"


Te magad meg is adtad a választ. A jobbikkal kapcsolatban senki nem közömbös. Sokan a jobbikban látják az egyetlen kiutat, még többen tartanak tőle. Sok a kérdőjel!

2010. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor mért írják, hogy nevetséges, 10% se lesz meg stb? Én jobbikos vagyok, ma felraktam 4 nemjobbikos kérdést, nem provokáltam mdfről érdeklődtem többek között, ha nem raktam volna fel ezeket a kérdéseket szerintem csak Jobbikos kérdések lettek volna ma, ez már eléggé feltünő.
2010. márc. 25. 21:55
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem rég olvastam el egy jó marketinges könyvet, amibe egyrészt az volt, hogy an egatis kampány.

Itt cseszte el mindenki (a pártok is), hogy negatívan kampányoltak a jobbikkal...

Most is azt teszik, de ez csak a jobbikot erősíti.

Nem tudom milyen marketingeseket/ pszichológusokat alkalmaznak egyes pártok, de nagyon rosszul csinálják...

2010. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az ország több mint kétharmada akarja ugyanazt amit a Jobbik, csak sok ember még nem ismeri a programját. Én pl tíz év óta hangoztattam ezeket a dolgokat. Aztán egyszer véletlenül elolvastam a jobbik programját és jéé...

Jött valaki és leírta a gondolataim..

És ma Magyarországon sokan vannak így ezzel, csak még nem mindenki tudja hogy létezik egy párt, mely az ő érdekeit képviseli.

2010. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja és ezt a tíz százalékra reagáltam.
2010. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mert a jobbik szinpatizánsok között rengeteg a tini és egyetemista a, ezt az oldalt pedig álltalában fiatalok látogatják.

Másrészről erőszakos kampányt folytatnak, ami sokkakat kihoz a sodrukból és ellenkampányt inditanak.

2010. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert sokan utálják vona fejecskéjét, de vannak, akik megőrülnek érte.
2010. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért nem igaz,hogy az ország kétharmada Job bikos.És alig van,aki nem ismeri a Jobbikot.Nem kell annyira fanatistának lenni.És nem lesznek soha kormányon.A következő 4 évben sokan kiábrándulnak belőlük.

A kérdésere válaszolva:mert a legtöbb kérdést ők teszik fel,Ez az oldal csak róluk szól.

2010. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mert a nem tudatos választók nem állnak neki taktikázni, hanem szeretnek olyan pártra szavazni amelyik szerintük nyerhet. Ezt tudják jól "odafent" is, ezért könnyen el tudom képzelni, hogy a felmérések "néha" el vannak kicsit torzítva. Emlékszem még azokra az időkre, amikor a Fidesz "nyerte" a közvélemény kutatásokat, mégis az MSZP került hatalomra:)


Egy másik trükk az, amikor túlságosan erősnek állítanak be egy pártot. Ezzel szépen elaltatnak egy sereg szavazót, akik így nem mennek el kedvenc pártjukra szavazni, mondván "úgyis mi nyerünk". Tehát itt már nem arról van szó, hogy nyerhetünk, hanem arról, hogy tuti nyerünk.


Aki meg tuti nem nyer, az kit érdekel? Gondolja a nem tudatos szavazó...:)

2010. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!