Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szól minden egyes...

Miért szól minden egyes kérdés a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Szeretek erre a "fórumra" írni, de kezd elegem lenni belőle, hogy minden egyes kérdés róluk szól...

Megjegyzem, jobbik-szimpatizáns vagyok, de ez azért egy "kicsit" túlzás...


2010. márc. 22. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás.Érdekes, hogy mindenki velük foglalkozik.
2010. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a Jobbikrol kerdeznek, hanem gerjesztenek es provokalnak .
2010. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak mert szó szerint a tököm tele van már az egésszel. Korán reggel megyek el itthonról. Nyugi van meg minden. Hazaérek 3-4 fele. Megnézem a neten a híreket, és mindenhol a Jobbik a téma...

Bocs, hogy csúnyán fogalmaztam de ez az igazság.

2010. márc. 22. 22:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert sem a Fideszesek sem az MSZP sek nem tudnak semmit a pártjaikról. Halvány gőzük nincs semmiről, csak megmondták nekik hogy a Jobbik az maga a patás!

Annyira nyomorultak, hogy nem veszik észre hogy a pártjaik még vita indításra is kevesek, és ezt a frusztrált tehetetlenséget a Jobbikosok hazug gyalázásában élik ki!

2010. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdések 90%-a értelmetlen, provokáció céljából feltett kérdés. De nem is értem hogy te erre hogy nem jöttél rá idáig.


Jelen esetben te is feltettél egy felesleges kérdést, így egyel több kérdés lett ami a jobbikról szól

2010. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mert sem a Fideszesek sem az MSZP sek nem tudnak semmit a pártjaikról. Halvány gőzük nincs semmiről, csak megmondták nekik hogy a Jobbik az maga a patás!"


- És ezért írnak ki jobbikosok kérdéseket?

2010. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is Jobbikos vagyok, és én csak röhögök a kérdések 95%-án.

A kedvem nem vette el a Jobbiktól egyik kérdező sem, sajnos ez az élet rendje, hogy az aktivisták próbálják befolyásolni a népet.

Nem bántom őket, ők ezért vannak.


Ui. Meg lehet, hogy be vannak tojva?!

2010. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
A jobbik nem vitapartnere egyik pártnak se.Nem is állnának ki vitára.A szavazói se.Fújják a marhaságot,hogy a jövő pártja meg ilyenek de egyik se vette a fáradtságot,hogy elolvassa a 88 oldalas programjukat.Nagy rakás szar,értelmetlen zagyvaságok tömkelege,hogy keletre meg az oroszok felé kell nyitni.A lényeg a 88 oldal.Ettől a számtól megy el a paraszt..
2010. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

"A jobbik nem vitapartnere egyik pártnak se"


Ez igaz!!!! Sajnos nem tud a Jobbikból senki sem Jiddisül!

2010. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egyrészt tele van magukat homevideókkal leégető emberekkel, másrészt meg tudtak a magyarok nyilaról !

Ki tudja mit tudnak még ? Ez a jobbik nem más , mint a fidesz egy elfajzott változata !

2010. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!