Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy tévedek, de nem...

Lehet, hogy tévedek, de nem volt itt egy kérdés a Jobbikról, ami már nincs itt? Miért -e rút cenzúra?

Figyelt kérdés
Mintha lett volna...
2009. okt. 23. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
a zsidokrol is volt 1 kerdes az is eltunt... vajh van-e osszefugges a ketto kozott?
2009. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja megvan, a Syrius-os kérdés tűnt el.
2009. okt. 23. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

A Szíriuszt,azt Szíriusznak kell írni.

Komolyan mit tanítanak nyelvtanórán,ha a helyesírást nem?

Egyébként gondolom túl sok volt benne az igazság,amit nehéz elviselni:-)))

Viszont az is elgondolkodtató,hogy valakikben vagy megvan még/esetleg örökölték a feljelentősdit,ha valami nem a szájízűk szerint van(lehet rögtön jelenteni a modi felé)még így okt.23-án is!

2009. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi az a Sziriusz, ezért emlékezetből irtam le. :)

Csak azért volt érdekes az eltűnése, mert eddig még ezt nem tapasztaltam a legvadabb topikokban sem.

2009. okt. 23. 20:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze ha Che Guevaváról lett volna szó (aki egy közismert tömeggyilkos), akkor no problémó...
2009. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor hol van a szólásszabadság, amiért '56-ban harcoltak a Hősök?
2009. okt. 23. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:

„a zsidokrol is volt 1 kerdes az is eltunt... vajh van-e osszefugges a ketto kozott?”


Baromság!

Jobbikos vagyok de, nem érdekelnek a zsidók. (sok ilyen van)

Engem nem az efféle sajtó által gerjesztett és a valósnagyságrendeket illetően elhanyagolható baromság érdekel a Jobbikba, hanem a radikálisan protekcionista és életszerűen közvetlen tenni akarása példái és felfogása. Bár a zsidóknak „ nagyon sokat köszönhetünk” de nekem az a felfogásom hogy, bár gusztustalanul üzletelnek de nem ők az okosok, hanem azokkal van baj, akik hagyják magukat kihasználni.

Ez a két felfogásfog remélem manifesztálódni a jövőben!

2009. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs : felfogás fog
2009. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kár ebből itt megint politikát csinálni!

Gondolom kiskötschög rágott be aztán nyomott a modiknak,aki szerint Vass Albi(sic!)fijj,fujj,viszont a megzakkant öregúr,na arra fel kell nézni!Meg a telaviv-i zenészekre.Akkor most megint ki kezdte a más nemzetek emlegetését?Na ugye,hogy ugye.

Egyébként ezt nagyon bírom,amikor azt mondom valakinek,hogy valószínűleg a Jobbikra fogok szavazni,mert tetszik a mezőgazdaságról szóló elképzelésük,az,hogy igenis érték a történelmünk,akkor mindjárt jönnek,de hát a rasszizmus.Ha mondom,hogy kösz nem érdekel,mindjárt megkapom,hogy szemét náci vagyok.

Szóval én még véletlenül se állnék neki zsidózni,meg romázni,viszont a "nemnácik"eléggé nagy élvezettel művelik-legalábbis ez az én tapasztalatom.

2009. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ÁÁ,megvan a Szíriuszos kérdés(csak nem az a címe)

viszont kisk....g még mindig okosabb,mint az akadémikusaink!:-)

2009. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!