Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem irritál, hogy...

Titeket nem irritál, hogy csak néhány vasárnap lehetnek nyitva a boltok, és teljes káosz, hogy melyik mikor van nyitva?

Figyelt kérdés

Ez a helyzet szerintem borzasztó, az indexről, vagy más hírportálról kell értesülnöm, hogy a közelemben lesz-e nyitva bolt, úgy kell listából kinézni és reménykedni, hogy a közelemben is van nyitva valami, mert még csak nem is egységes, hogy melyik mikor nyit ki..

Ha valakit érdekel, itt egy lista, hol tudtok ma vásárolni:

[link]

És titeket nem bosszant, ahogy aljas módon megvétózták a népszavazást ez ellen, és direkt kifordították a kérdést?

[link]

Ezért miért nem mennek utcára az emberek? Engem például jobban idegesít, mintha plusz 700ft-t kéne fizetnem minden hónapban az internetre.. ilyenkor hol van a 40 ezer tüntető ember??



2015. nov. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

ma 15:51

nem minden vasárnap dolgozok, és nem provokáció a kérdés, mitől lenne provokáció megkérdezni, hogy csak engem irritál-e??

2015. nov. 22. 16:35
 52/52 anonim ***** válasza:
50%

Én a magam részéről utálom a fideszt, de ez a "probléma" rohadtul hidegen hagy.


Ez ilyen nagyvárosi felfogás lehet "minden le van szarva, de az én pici kényelmem legyen meg". A hét hat napján reggel 8-tól (van, amelyik már 6-tól) este 10-ig nyitva vannak (hogy az éjjel-nappalikat ne is említsem). Ennyi idő alatt a három műszakban dolgozó is kétszer el tud menni vásárolni. Ha meg arra nem képes valaki, hogy 2 napra előre megvegye a betevőjét, az meg is érdemli, hogy éhen haljon. Kenyeret otthon is lehet sütni, húst/csontot le lehet fagyasztani. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Ha meg valaki lusta, akkor virnyákoljon csak nyugodtan....

2015. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!