Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem irritál, hogy...

Titeket nem irritál, hogy csak néhány vasárnap lehetnek nyitva a boltok, és teljes káosz, hogy melyik mikor van nyitva?

Figyelt kérdés

Ez a helyzet szerintem borzasztó, az indexről, vagy más hírportálról kell értesülnöm, hogy a közelemben lesz-e nyitva bolt, úgy kell listából kinézni és reménykedni, hogy a közelemben is van nyitva valami, mert még csak nem is egységes, hogy melyik mikor nyit ki..

Ha valakit érdekel, itt egy lista, hol tudtok ma vásárolni:

[link]

És titeket nem bosszant, ahogy aljas módon megvétózták a népszavazást ez ellen, és direkt kifordították a kérdést?

[link]

Ezért miért nem mennek utcára az emberek? Engem például jobban idegesít, mintha plusz 700ft-t kéne fizetnem minden hónapban az internetre.. ilyenkor hol van a 40 ezer tüntető ember??



2015. nov. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
70%
Nem irritál. Nem mindenkinek ez a legnagyobb gondja.
2015. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Ez a mi hazánk, nem másoké, az a lényeg, mi mit szeretnénk, és én nem túlélni szeretném.. -.- Persze túl lehet élni az életet úgy is, ha vasárnap zárva vannak a boltok, de én ha lehet inkább kényelmesen szeretnék élni.. Vagy legalábbis feleslegesen ne tegyék tönkre a kényelmemet.. Egyébként pedig ennek semmi köze ahhoz, hogy vasárnap a családjával lehet az ember stb.. a kis boltok így is nyitva vannak, a nagyobb boltok is végezhetnek raktározást vagy szállítást, vagy bármit, csak nem nyithatnak ki.. ezen kívül még közel 7-800 ezer ember dolgozik vasárnaponként.. Ha az emberek többsége szívesebben látná nyitva a bevásárló központokat vasárnap, akkor minek bezárni őket?? kinek jó ez??
2015. nov. 22. 12:47
 23/52 anonim ***** válasza:
6%

Hiába pontozzátok le a 12:43-as választ, akkor is igaza van! :D

És tudjátok mit, drága fiddikéim? Akkor is beleröhögök a pofátokba, ha nektek ez egyáltalán nem tetszik! :D

2015. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
0%

"Egy nép olyan vezetőt választ, amilyet érdemel. És miattatok választunk olyanokat, akiknek a legpozitívabb tulajdonsága annyi, hogy nem ölnek meg. Szánalmas."


Jobbágyoktól mit vársz?

2015. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
91%

A témától független megfigyelés:

Ahogy jött a menekült helyzet, hirtelen megszaporodtak a fideszesek. És nem csak a menekültekről szóló kérdéseknél, hanem minden témában. Vagyis vannak itt olyan emberek, akik ellenezték a vasárnapi zárva tartást, de csak annyi miatt, hogy szerintük Orbán jól kezeli a menekülteket, 180°-os fordulatot vettek ettől teljesen független ügyekben is. Mert az emberek itt nem ügyekben érdekeltek, hanem pártokban. Mert nincsenek olyan igényeik, hogy a kormány képviselje az akaratukat. És ha ebbe belegondoltok, akkor elég ijesztő. Egy olyan helyen élünk, ahol a kormánnyal szemben nem elvárás, hogy képviselje a népet.

2015. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
35%
neked meg éppen csinálhatna bármit a fidesz, akkor sem tetszene, mert párt-ellenességben gondolkozol
2015. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

ma 13:00

ezt nem tudom kinek mondtad, de pl nekem elég sok dolog tetszik amit a fidesz bevezetett, van persze rengeteg ami nem.. De ez a bolt bezárás téma azért irritál, mert mellette nem látom értelmét, oké lenne, ha ettől például fellendülne a gazdaság, vagy valami közvetett haszna lenne.. De ennek az ég világon semmi haszna nincs, akkor meg mi értelme van kényelmetlen szituációkba vinni az embereket?? Meg lehet lenni boltbezárással is, persze meg tudom venni a kisboltban is ha valamit elfelejtettem megvenni, igaz tételenként 50ft-t fizetek rá, ha feledékenységem miatt kifelejtek valamit szombaton.. és legtöbben vasárnap tudnak például otthon főzni, én 3 napra szoktam magamnak előre főzni, elég irritáló, hogy szombaton mindent be kell vásárolnom, és előre meg kell terveznem, felírnom a hozzávalókat, és még így is vannak amik főzés közben derülnek ki, hoyg pl elfogyott az otthoni készletből valami..

2015. nov. 22. 13:11
 28/52 anonim ***** válasza:
90%

"neked meg éppen csinálhatna bármit a fidesz, akkor sem tetszene, mert párt-ellenességben gondolkozol"


És ezt te honnan tudod, amikor még meg sem történt?

2015. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
20%

"De ennek az ég világon semmi haszna nincs, akkor meg mi értelme van kényelmetlen szituációkba vinni az embereket??"


Már hogyne lenne haszna? A Fidesz-közeli COOP-tulajdonosok például nagyon jól jártak vele.

2015. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy fú hát mit érdekel titeket a vasárnapi bolt bezárás, így is lehet élni, annak üzenném, hogy ennyi erővel betilthatnák a vc papírt is -.- hiszen több ezer évig anélkül élt az ember, mégis túlélte valahogy.. én azt nem értem, ha valami a kényelmünket szolgálja, és az eltörlésével semmi releváns haszna nincs az országnak, akkor mi a francnak kell eltörölni??
2015. nov. 22. 13:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!