Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem irritál, hogy...

Titeket nem irritál, hogy csak néhány vasárnap lehetnek nyitva a boltok, és teljes káosz, hogy melyik mikor van nyitva?

Figyelt kérdés

Ez a helyzet szerintem borzasztó, az indexről, vagy más hírportálról kell értesülnöm, hogy a közelemben lesz-e nyitva bolt, úgy kell listából kinézni és reménykedni, hogy a közelemben is van nyitva valami, mert még csak nem is egységes, hogy melyik mikor nyit ki..

Ha valakit érdekel, itt egy lista, hol tudtok ma vásárolni:

[link]

És titeket nem bosszant, ahogy aljas módon megvétózták a népszavazást ez ellen, és direkt kifordították a kérdést?

[link]

Ezért miért nem mennek utcára az emberek? Engem például jobban idegesít, mintha plusz 700ft-t kéne fizetnem minden hónapban az internetre.. ilyenkor hol van a 40 ezer tüntető ember??



2015. nov. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
52%

"Nem. Nem fogok éhen halni attól, hogy egy héten csak hat nap mehetek boltba."


És ez a standard, ami alapján megítéled a kormány döntéseit? Bocsáss meg, hogy nekünk nem elegendő az, hogy nem halunk éhen. Egyszerűen szánalmas. Itt vagyunk a XXI. században, a Mars kolonizálásán, a rák teljes felszámolásán gondolkodunk, de egyeseknek egy döntéshez elegendő indoklás az, hogy nem halnak meg tőle. Ebben az országban nincsen ambíció. Ha egy döntés megüti azt az elképesztően alacsony szintet, hogy nem vezet közvetlenül a halálodhoz, akkor elfogadod. Ez a legszomorúbb dolog amit ezen az oldalon olvastam már jó ideje.

2015. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
31%
Na 11-es, jól leírtad Magyarország lényegét.
2015. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
hát ha van egy lista akkor nem tudom miért lenne teljes káosz...
2015. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
63%

#11: képzeld el, Ausztriában már 1980-ban sem tudtam vasárnap vásárolni, mert zárva volt a Billa. Mégis túlélték valahogy az elmúlt 30 évet.

Ennél nagyobb problémád soha az életben ne legyen.

2015. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
34%

A magyarok egyszerűen igénytelenek.

Fogja magát, elmegy 3 műszakban robotolni havi 80-ért és teljesen elégedett az életével, mert tud kenyeret enni, épülnek a stadionok és drótkerítés van a határon.

Hát mi kéne még a boldogsághoz?

2015. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
27%

"#11: képzeld el, Ausztriában már 1980-ban sem tudtam vasárnap vásárolni, mert zárva volt a Billa. Mégis túlélték valahogy az elmúlt 30 évet."


Vagy lehetséges, hogy Ausztriában van annyi szabadideje az embereknek, hogy simán elmennek vásárolni máskor?

Hát, lehet...

2015. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
30%
Ez miatt bocsájtottak el a CBA-tól és ezért kényszerültem arra hogy elhagyjam a hazám. És addig még nem lesz rendes kormány aki megbecsüli a dolgozókat, és dolgozni akarókat addig maradok itt. (Hozzáteszem édesapám mentősofőr és minden vasárnap dolgozik, ennyit arról hogy legyen együtt vasárnap a család...még jobban szétszakítottak minket.)
2015. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
63%

nem unjátok még ezt a vasárnapi zárva tartás dolgot?

érdekes módon én, és az egész környezetem tudtunk alkalmazkodni pár hét alatt a helyzethez.

és igen, mindenki dolgozik egész héten, van aki több műszakban, van aki szombaton is késő délutánig, de mindenki megtudja oldani a vásárlást hétköznap :)

egyébként tudom, ez a kérdés mint a többi is, csak a Fidesz szapulásról szól, ennyi.

jó kis vasárnapi "fröcsögés" semmi extra, csak a szokásos.

szegény szerencsétlen magyar polgárok, teljesen el vannak lehetetlenítve azzal, hogy vasárnap nem tudnak menni félnapokat a plázákban meg a bevásárlóközpontokban semmit tenni, keserű kényszerből a gyik előtt ülnek, és jól megbeszélik a semmit.

ezek vagytok ti :)

2015. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
44%

@14

Ki nem szarja le? Komolyan, van ennek bármi köze bármihez is? ÉN nem akarom hogy zárva legyenek a boltok vasárnap. És a lakosság többsége nem akarja. És mindenki pont leszarja, hogy Ausztriában mi van.

De senki nem emeli fel a hangját ellene, mert az hogy betolakodnak az életedbe indokolatlan baromságokkal nem üti meg a szintet a magyaroknak. Nekünk az üti meg a szintet, hogy közvetlenül halállal fenyegetnek, minden mást elengedünk. Óh, épp az adóforintjaimból épít játszóházat a miniszterelnökünk a falujában? Meh, nem halok meg tőle. Ha egy kicsit magasabbra tennétek a lécet, akkor nem egy ilyen szarkupacban élnénk. Ti vagytok a legnagyobb probléma az országgal, a minden mindegy hozzáállásotokkal.

Egy nép olyan vezetőt választ, amilyet érdemel. És miattatok választunk olyanokat, akiknek a legpozitívabb tulajdonsága annyi, hogy nem ölnek meg. Szánalmas.

2015. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
30%

@18

Meg tudjuk mi is oldani. Nem ez a kérdés. Hanem hogy ez elég-e. Neked láthatólag igen. Nekem magasabb elvárásaim vannak az életemmel és a kormánnyal kapcsolatban, mint hogy meg tudjam oldani a bevásárlást.

2015. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!