Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem irritál, hogy...

Titeket nem irritál, hogy csak néhány vasárnap lehetnek nyitva a boltok, és teljes káosz, hogy melyik mikor van nyitva?

Figyelt kérdés

Ez a helyzet szerintem borzasztó, az indexről, vagy más hírportálról kell értesülnöm, hogy a közelemben lesz-e nyitva bolt, úgy kell listából kinézni és reménykedni, hogy a közelemben is van nyitva valami, mert még csak nem is egységes, hogy melyik mikor nyit ki..

Ha valakit érdekel, itt egy lista, hol tudtok ma vásárolni:

[link]

És titeket nem bosszant, ahogy aljas módon megvétózták a népszavazást ez ellen, és direkt kifordították a kérdést?

[link]

Ezért miért nem mennek utcára az emberek? Engem például jobban idegesít, mintha plusz 700ft-t kéne fizetnem minden hónapban az internetre.. ilyenkor hol van a 40 ezer tüntető ember??



2015. nov. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

@16

Nem. Én ügyekben gondolkozom. Volt olyan ügy, amiben támogattam a Fideszt, pl. a legtöbb városfejlesztés, családi adókedvezmény, deviza alapú hitelek forintosítása, szabad pálinkafőzés. Mondjuk ennél sokkal több nem volt, mivel én alapvetően liberális vagyok, a Fidesz pedig bevallottan liberalizmus ellenes. De volt pár.

2015. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
bocsánat, 26.-nak szólt csak elírtam.
2015. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
69%
Az azért elég gáz ha valakinek a bevásárlás jelenti a legnagyobb kikapcsolódást meg a lazítást. Ezért is tart itt az ország. A birka magyarnak minden mindegy csak nyitva legyen teszkó meg a lídül oszt hagy mehessünk vásárolni. Szánalmas
2015. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
50%

@33

És mégis ki mondta, hogy neki a bevásárlás jelenti a legnagyobb kikapcsolódást? Senki. Gratulálok, sikeresen belekötöttél valakibe, aki nem létezik.

2015. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

"Az azért elég gáz ha valakinek a bevásárlás jelenti a legnagyobb kikapcsolódást meg a lazítást. Ezért is tart itt az ország. A birka magyarnak minden mindegy csak nyitva legyen teszkó meg a lídül oszt hagy mehessünk vásárolni. Szánalmas"


Fordítva, nem ez jelenti a kikapcsolódást, hanem egy plusz kényelmet ad, hogy amikor vasárnap délelőtt főzök jövő hétre, nem kell mindent pontosan elterveznem szombaton, nem kell megnéznem, hogy a konyha készletben van e minden stb.. tudod mennyire irritáló tud lenni, amikor vasárnap van csak időd főzni, szombaton bevásároltál, és kiderül, hogy véletlenül kihagytál valamit, majd 2 órán keresztül járod a kis boltokat és abban reménykedsz, hogy valamelyikben kapsz oylan terméket dupla áron??

nem ebben lelem az örömöm, hanem a hiánya okoz néha bosszúságot, és főleg azért, mert nem látom releváns értelmét a bezárásnak.. ha lenne valami normális haszna belőle az országnak, vagy jobb lenne tőle a gazdaság, akkor azt mondanám, hogy fú király, lehet hogy most picit kényelmetlen, de legalább hosszú távon jobb lesz így.. de ez semmi más csak kényelmetlenség.. értelme nincs

2015. nov. 22. 13:27
 36/52 anonim ***** válasza:
44%
Durva h pont a vécépapírt hoztad fel az egyik kommentben, én előző héten jártam úgy, hogy a fiamnak hajnapban hasmenése lett, és elfogyott a vc papír.. vasárnap 2 órán keresztül rohangáltam kis boltról kis boltra, mert volt ahol nem tartottak vc papírt mondván h élelmiszer bolt, volt ahol felvásároltál szombaton, végül valami rossz minőségű karton papír keménységűt találtam csak az egyik boltban.. a gyerek feneke hétfőre úgy nézett ki, mintha a fa tövébe dörzsölte volna a vczések után -.- a háziorvos meg leszól, hogy miért Nem veszek valami puhább papírt, vagy aloeverás törlőt ha tudom, hogy hasmenése van.. mondom mert a kedves fidesz bezáratta a bevásárló központokat és máshol meg ez volt csak! És akkor azt már meg sem említem, h ez a rossz minőség másfélszer annyiba került!! Lehet itt okoskodni, de ez igenis egy hatalmas baromság.. hol vagyunk? A kommunizmusban? Hogy termék hiány van a boltokban és korlátozva van, mikor hol vásárolhatsz?
2015. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
54%
Mi családunk a kereskedelembe dolgozik és mi örülünk ennek h vasárnap az egy fix nap amikor otthon lehetünk. Nem pedig össze vissza adják ki a szabadidőt. Ám ha már ennyire probléma ez egyeseknek akkor mi van a hivatalokkal, bankokkal, postával, és még sorolhatnám a sok sok intézményt ami péntek délben bezár (kivéve posta) és se szombat se vasárnap nincs nyitva? Akinek arra nincs ideje h hétfőtől szombatig bevásároljon ( ami elég valószínűtlen) annak h van ideje így bármiféle ügyet intézni?
2015. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

ma 14:02

Az én rokonaim is a kereskedelemben dolgoznak, ha ti is ott dolgoznátok, tudnátok, hogy ugyan úgy dolgoztatják az embereket a bevásárló központok vasárnaponként, csak nem nyitnak ki, leltároznak, árút feltöltenek, raktáros munkákat csinálnak, takarítanak, felkészülnek a hétfői nyitásra.. ez egy ordas nagy kamu amit írtál.. -.-

2015. nov. 22. 14:21
 39/52 anonim ***** válasza:
Az igaz h lehet ilyen de nálunk eddig 2x kellet bemenni csak az éven, tehát te kamuzol fiacskám...
2015. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
nem mind1 h havi 3x kell vasárnap dolgoznom vagy évi 6-7x.
2015. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!