Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az OK, amiért a Jobbikra...

Mi az az OK, amiért a Jobbikra szavazol?

Figyelt kérdés

Ugye, ismert a jobbik programja, bárki letöltheti, én is szántam rá időt, hogy végig olvassam!

[link]


Arra lennék kíváncsi, hogy melyik az a bekezdés, mi az az intézkedés, ami miatt a Jobbikra adjátok le a voksotokat?


(Nekem pl. főleg a környezetvédelmi intézkedéseik tetszenek!)


2010. márc. 20. 15:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
65%
Én még soha nem nevettem ennyit!:DDD egyszerűen vicces, van humorérzékük. igazi diktátorok! még nem olyan jók mint viktorunk, de alakul, alakul.
2010. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
21%
nem rájuk szavazok. nem bízok bennük, és az egész banda egy nagy sutyerák.
2010. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
48%
weheheheheheheehehehehe. imádom a naív embereket. szavazzatok csak rájuk. gyuszibá, orbánat viktor, megyó-petyó, böszme fletó is ígérgettek, aztán mi lett? ha ők hazudtak a jobbik mért ne tehetné ugyanezt???
2010. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
77%
Véleményem szerint az egyetlen igazán Magyar párt ma Magyarországon a Jobbik, én ezért szavazok rájuk és még azért mert nagyon tetszik a programjuk és hitelesek a politikusaik.
2010. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
57%
magyarnak magyarok, talán túlságosan is, de gondolni kell a kisebbségre is, vagy nem? :)
2010. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
57%
Bobakrome
2010. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
52%

Bemutatjuk a Demokráciának álcázott Diktatúra és Liberalizmus harca avagy orrvérzésig Hazudni c. filmet!

Forgatókönyv: Adolf Hitler & Karl Marx

Producer: Sólyom László

Rendező: Gyurcsány Ferenc

Főszerepben: Bajna Gordon, Orbán Viktor, Mesterházy Attila

Vona Gábor, Morvai Krisztina

Mellékszereplők: Dávid Ibolya, Fodor Gábor (v most Kóka az szdsz elnöke, vagy annak a kopasznak mi is a neve?namind1 most Fodor lesz)

Koreográfus: Gyurcsány Ferenc és Bokros György

Operatőr: Veres János, HírTV

Jellmez: Lendvai Ildikó & Náray Tamás

Látványtervező: Gusztos Péter & Szetey Gábor

Kaszkadőrök: Kdnp

valamint Pokorni Zoltán is szerepet kapott volna a filmben, ha sértődöttségében nem szalad ki a stídióból :-(

2010. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Továbbtanulás szempontjából sokkal korrektebbek, Orbán csicskásokat képezne. Nem tudom, azok az emberek hosszútávon hogyan vinnék tovább az országot, amellett, hogy diploma nélkül nem lehet tisztességesen annyit keresni, hogy megélj, másrészt a szakmunkás is bőven lelép külföldre, mert megteheti.
2014. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!