Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az OK, amiért a Jobbikra...

Mi az az OK, amiért a Jobbikra szavazol?

Figyelt kérdés

Ugye, ismert a jobbik programja, bárki letöltheti, én is szántam rá időt, hogy végig olvassam!

[link]


Arra lennék kíváncsi, hogy melyik az a bekezdés, mi az az intézkedés, ami miatt a Jobbikra adjátok le a voksotokat?


(Nekem pl. főleg a környezetvédelmi intézkedéseik tetszenek!)


2010. márc. 20. 15:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Mi az az ok? -- Ugyanaz, amiért nagyon a Fideszre szavazok:

kényszer.

Nincs másik, amire lehetne voksolni.


Meglehet, hogy van egy fidesz-jobbik paktum a pártok feldarálásáról.


Mint a Kádár-időkben: lehet szavazni a Hazafias Népfront jelöltjére, meg a Hazafias Népfront jelöltjére!


Rohadt diktátor csapat. Mindkettő! Nemcsak a fideszesek. A jobbikos politikusok is ugyanolyan lámpavasra való mocskok.

2010. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Többek között nagyon imponál, hogy a jelöltek esküt tettek, hogy az anyagiakat sosem helyezik előtérbe az emberek jóléténél.
2010. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Mert szembe mernek szállni azzal a mocsokkal ami itt van! (cigány bűnözés,korrupció,politikus bűnözés) Mert lássuk be,hogy sok mindenre a Jobbik nyomása alatt derült fény.

Tetszik,hogy a külföldi tőke helyett a Magyart helyezik előnybe.Én kimentem a nagygyűlésre is kíváncsiságból,és tetszett amit láttam és hallottam:))

Nálam a Magyarság előtérbe helyezésével nyernek!!

2010. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
semmi.
2010. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

a multik "megfingatása"

cigánybűnözés

politikusbűnözés

visszahívhatóság

környezetvédelem

nemzettudat

2010. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
lesz jó kis diktatúra:) bye-bye melegek cigányok zsidók:)
2010. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Az,hogy per pillanat a mezőgazdaságból él a családom és szeretném,ha ez a jövőben is így maradna...ehhez pénze nem kell hogy legyen a JObbiknak,viszont néhány jogszabály nem ártana...az ugye nem kerül semmibe...
2010. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az sem,hogy a törvényeket betartassák és ne az legyen,hogyha 20000 ft alatt lopnak tőlem,az nem számít.

Én se megyek be a boltba pedig ennyiből megvan egy nagybevásárlás.

2010. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
a karrierista kvrva meg az álhazafi kis hitler, az egyik meg akarja szedni magát a másik beírni magát a történelembe...hitler is sokat ígért annak idején, meg is sínylették szegény zsidók:D de németorszég legalább virágzott.:D wehehe
2010. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Miért? Szerinted a jobbikra szavazok?
2010. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!