Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért baj, hogyha csak...

Az miért baj, hogyha csak Orbán Viktor miatt szavazok a Fideszre?

Figyelt kérdés

A Fidesz egy viszonylag jó párt, de amiért leginkább rájuk szavazok, az Orbán Viktor. Nagyon örülök neki, hogy ő lehet a miniszterelnökünk. Nagyon megnyerő, és az eddigi legjobb minisztereink közé tartozik. Amikor ezt másnak mondom, akkor mindig otthagynak. Nem értem miért baj az, hogy Orbán Viktor az én egyik kedvenc politikusom, és hogy ő miatta szavazok a Fideszre.


És bejöttem az eddigi intézkedéseik is. Sokan szidják őket, de én nem veszem be a cuclit, nem dőlök be az ellenzéknek, továbbra is rájuk szavazom, mert eddig csak ők váltak be. Fizetéseket növeltek, rezsit csökkentettek, sokkal szebb minden mióta ők vannak kormányon. Ezért én ezentúl is rájuk fogok szavazni, és mindenre, ami Fideszes.


De ez miért is baj? Miért baj, hogy én arra a pártra szavazok, ami számomra kedvező? Nehogy már azért nem szavazhatok rájuk, mert az ismerőseim azt mondták hogy ne...


2015. nov. 6. 23:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
25%

Csípom a viktort, mert ő megmongya.

A gyúcsányt aszt nemcsípom, me asz gizda.

2015. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
25%
A Viktor a kiráj mer ő csiná nekünk Márija országát aszt megyünk templonyba minden vasárnap oszt jó lesz nagyon teccikérteni?
2015. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

"Tetszik a lopás, a sikkasztás a korrupció, de te még sohasem bűnöztél. Ha ennyire tetszik akkor pedig előbb utóbb úgyis fogsz."


A Fidesz nem sikkaszt, nem korrupt, és nem bűnöz. Ezt csak az ellenzék találja ki, hogy lejárassa őket.

2015. nov. 7. 00:19
 14/39 anonim ***** válasza:
59%
én komolyan nem hiszem el,hogy nem arra megy hogy kikészítsen mindenkit a hülyeségével...ennyire birka ember nem létezik... vagy még is?
2015. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyunk egyformák. Van, aki szereti, ha az ő életét egy kezelés alatt álló elmebeteg határozza meg.
2015. nov. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

"én komolyan nem hiszem el,hogy nem arra megy hogy kikészítsen mindenkit a hülyeségével...ennyire birka ember nem létezik... vagy még is?"


Te még nagyon keveset láttál akkor Magyarországból.

2015. nov. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
66%
"Fidesz nem korrupt,nem sikkaszt és nem bűnöz".Hát,itt csak két eset lehetséges:1.Troll vagy 2.Olyan szinten vagy Orbán hívő,hogy a valóságot már képtelen vagy felfogni,értelmezni.De hogy a kérdésedre is válaszoljak:nem baj.Ha téged ez nem zavar,ettől vagy boldog,miért lenne baj?Viszont,kit érdekel?
2015. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
71%

"A Fidesz nem sikkaszt, nem korrupt, és nem bűnöz. Ezt csak az ellenzék találja ki, hogy lejárassa őket."

Erősen gondolkozom hogy te most, agybeteg vagy, vagy troll. Nem tudom eldönteni...

2015. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki utálja a fideszt de mindíg kétharmaddal nyernek ,érdekes.
2015. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
32%

pontosan #21

a közvéleménykutatók.hu-n az októberi adatok szerint tovább erősödött a Fidesz.

1,9 millióan szavaznának rájuk, még a Jobbikra 1 millióan, a baloldal összes pártjaira együtt véve meg talán 800 ezren?

érdekes ez a Fidesz gyűlölet, úgy érzem csak itt a gyiken meg néhány fórumon teljesedik ki ez a fotel huszárkodás.

2015. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!