Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Fidesz vagy Összefogás...

Astoria következik kérdése:

Akik Fidesz vagy Összefogás szavazók azók nem hiszik el a párt közeli emberek gyanús üzleti ügyeit vagy csak nem érdekli őket?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. Kiváncsi vagyok, hogy aki erre a két nagy pártra szavaz, az tudja, hogy milliárdokat tüntetnek el, de ennek ellenére is őket érzi a legjobbnak, vagy úgy gondolja, hogy ez az egész csak a másik oldal lejáratása? Gondolok itt Orbán apjára, Simicskára, Bajnai vagy Gyurcsány meggazdagodására, de még sorolhatnám... Vagy csak úgy gondolják, hogy ez lényegtelen, mert akármelyik párt jut hatalomra úgy is lopni fog? Komolyan érdekelnek a vélemények, kérlek ne trollkodjátok szét!

2014. júl. 4. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
mind 2 oldalt vannak fanatikusok.
2014. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem arra kell haragudni, aki erre a két pártra szavazott, hanem azokra az emberekre, akik el sem mentek szavazni.
2014. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem haragszok senkire, kíváncsi vagyok csupán. Mondjuk beszéltem sok olyan emberrel, aki úgy ment el szavazni, hogy azt se tudta kb ki az az Orbán vagy Gyurcsány... Na jó, ellentmondok magamnak, azokra én is haragszok, akik a szájukat jártatják, aztán nem mennek el szavazni, mert igazából ezzel is szavaztak...
2014. júl. 4. 10:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekli őket, mert úgy is mind ezt csinálja. Tulajdonképpem még az is lehet, hogy ez egy fajta biztonságot nyújt, hogy ők már loptak eddig is, mert legalább nem egy teljesen új kompánia komplett családjának, baráti- és ismerősikörének a 0-ról való feltöltését kell finanszírozni mégegyszer.


Szerintem az emberek többségét az érdekli, hogy neki mi jut azon kívül, hogy lopnak. Mert úgyvannak vele, hogy úgy is lopnak. Loptak, lopnak, lopni fognak. Nem csak itt, külföldön is derülnek ki érdekes dolgok. De most őszintén, ha te ülhetnél ott, és tudnál a hőn szeretett Jóska bátyádnak juttatni valamit, akkor nem tennéd? Eleinte lehet nem, de aztán. Vagy magadnak? Addig amíg lehet? Pár év után lehet, hogy nem lesz rá sose lehetőséged, aztán a következő 40 évben sajnálnád, hogy mikor lehetőséged lett volna rá nem biztosíttoad még a dédunokáid jövőjét se. :/


A kisember fénymásolópapírt és golyóstollat visz a gyereknek a munkahelyéről. Ők meg mást...

2014. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A politikához hozzátartozik a korrupció, ez nem csak Magyarországon és nem csak a legnagyobb pártoknál jellemző.


A megoldás nem az, hogy a régiek helyett új politikusokat választunk, mert ettől még lényegében nem változna semmi, előbb-utóbb az újak is elkezdenének visszaélni a hatalommal, ha megtehetnék. Én a megoldást a megfelelő törvényekben, független hatóságokban és aktív politikai ellenzékben, szabad sajtóban látom, akik leleplezik a visszaéléseket.

2014. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A korrupció meg az, hogy "ellopok/átjátszok magamnak/havernak minden" azért nem ugyanaz.
2014. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A politikus politikus, tehát lop, csal, hazudik.

Van aki jobban és van aki kevésbé.

Aki tisztességes politikus akar lenni azt csírájában elfojtják a nagyok.


Tehát marad az, hogy sokat lopjanak, vagy nagyon sokat.

Te melyiket választod?

2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szavaznak az egyikre, mert megvannak róla győződve, hogy a másik többet lopott. És ez nekik elég is! Idióta barmok!
2014. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegy nekik, a lényeg, hogy bálványozzák a kedvenceiket, más nem érdekli őket.
2014. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Joe Makepeace ***** válasza:

"Bajnai vagy Gyurcsány meggazdagodására"????


Te miről beszélsz???

2014. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!