Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért baj, hogyha csak...

Az miért baj, hogyha csak Orbán Viktor miatt szavazok a Fideszre?

Figyelt kérdés

A Fidesz egy viszonylag jó párt, de amiért leginkább rájuk szavazok, az Orbán Viktor. Nagyon örülök neki, hogy ő lehet a miniszterelnökünk. Nagyon megnyerő, és az eddigi legjobb minisztereink közé tartozik. Amikor ezt másnak mondom, akkor mindig otthagynak. Nem értem miért baj az, hogy Orbán Viktor az én egyik kedvenc politikusom, és hogy ő miatta szavazok a Fideszre.


És bejöttem az eddigi intézkedéseik is. Sokan szidják őket, de én nem veszem be a cuclit, nem dőlök be az ellenzéknek, továbbra is rájuk szavazom, mert eddig csak ők váltak be. Fizetéseket növeltek, rezsit csökkentettek, sokkal szebb minden mióta ők vannak kormányon. Ezért én ezentúl is rájuk fogok szavazni, és mindenre, ami Fideszes.


De ez miért is baj? Miért baj, hogy én arra a pártra szavazok, ami számomra kedvező? Nehogy már azért nem szavazhatok rájuk, mert az ismerőseim azt mondták hogy ne...


2015. nov. 6. 23:14
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*bejöttek
2015. nov. 6. 23:15
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekel minket. Bocsika.
2015. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj. Mindenkinek joga van hülyének lenni...
2015. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem mondta, hogy nem szavazhatsz rájuk. Jogod van hozzá.

Aztán másoknak is joguk van hülyének nézni téged miatta.

2015. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatilag ő a fidesz, a fidesz tettei meg az ország akarata. Szerintem meg a politikusok 99℅a kötelet érdemelne.
2015. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%

Úristen..és ilyenekkek van tele az ország

...tudod mit? Ha ennyire Isteníted akkor menj el hozzá térdelj elé és nyalogasd végig neki vagy tegyél mindenkinek egy szivességet és akaszd fel magad.

2015. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
59%
Mert hülye vagy.
2015. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

"Fizetéseket növeltek, rezsit csökkentettek, sokkal szebb minden mióta ők vannak kormányon."


Az biztos. Csak úgy lubickolunk a fellegekben.


https://www.youtube.com/watch?v=uXZTQVB2ReE


Nem te vagy az a retardált első interjúalany?

2015. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Dehogy akasztom fel magam! Én egy tisztességes ember vagyok, még sosem bűnöztem, csupán tetszik Orbán Viktor politikája. Ha tehetném, megmondanám neki, hogy mennyire szimpatikus, és hogy mennyire megvagyok vele elégedve. És akiknek Gyurcsány a kedvenc politikusuk? Vagy akiknek Vona Gábor? Akkor azok is akaszthatnák fel magukat, meg itt mindenki felakaszthatná magát. Ez nem úgy működik. Mindenki arra szavaz, akire akar. Nem pedig arra, akire te szeretnéd hogy szavazzon.
2015. nov. 7. 00:11
 10/39 anonim ***** válasza:
78%

"Én egy tisztességes ember vagyok, még sosem bűnöztem, csupán tetszik Orbán Viktor politikája."


Tetszik a lopás, a sikkasztás a korrupció, de te még sohasem bűnöztél. Ha ennyire tetszik akkor pedig előbb utóbb úgyis fogsz.

2015. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!