Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kisemberként hogyan segíthetné...

Kisemberként hogyan segíthetném az országot, hogy kijöjjön a kakából?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%

1: Nem hallgatsz olyanokra, akik egy egymondatos választ adnak, felkiáltójellel a végén.

2: Megnézed, milyen politikai pártok vannak, majd összeveted a programjukat az ország valós külpolitikai súlyával. Így azok, akik pl kínával akarnak mezőgazdaságban versenyezni, kiesnek.

3: Ha fontosnak tartod a demokráciát, akkor megnézed, hogy az adott párt kikkel ápol kapcsolatot, és mely országokat tekinti példának. Van aki Iránt, van aki az USÁT.

4: Ezután, felelősséged teljes tudatában elmész szavazni arra, akiben bízol, vállalva, hogy ha rosszabb lesz, az neked is köszönhető.

2010. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én a szavazáson kívül gondoltam. hogyan lehetne?
2010. márc. 16. 12:08
 3/25 anonim ***** válasza:

Sehogy röviden!


A lehetőségek kiszélesítéséhez neked semmi közöd.

Te csak az elszenvedője lehetsz vagy a haszonélvezője a politikának. Pld Te mit tehetsz hogy többet keress?

Semmit hiszen ugyan úgy dolgozol mint 10-15-20 éve, és ki vagy szolgáltatva a folyamatoknak. Hiába akarsz te többet kapni a munkádért, ezt csak a nagypolitika teheti relevánssá a számodra. Hiába akarsz te öko-tudatosan élni, ha az úgy sokkal költségesebb! Maszatolhatsz ez igaz, de semmi nem fog változni az erőlködéseid miatt!

2010. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja, azon kívül? Minden spórpénzedből állampapírt veszel:)
2010. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

1: Nem hallgatsz olyanokra, akik egy egymondatos választ adnak, felkiáltójellel a végén.


Te annyira okosnak érzed magad, közbe meg csak el vagy ferdülve! Csak a Jobbiknak van életképes programja, akkor kivel veted össze? Bokrossal? Akinek a programja megvalósulna csak leépülés és fogyasztás csökkenés még nagyobb munkanélküliség, még kiszolgáltatottabb ország lenne a hatása?


2: Megnézed, milyen politikai pártok vannak, majd összeveted a programjukat az ország valós külpolitikai súlyával. Így azok, akik pl kínával akarnak mezőgazdaságban versenyezni, kiesnek.


De még is? Miben tudunk még versenyezni?

Milyen adottságaink vannak még amit kilehetne használni?

Az ipar? Vagy a magas technológia amihez a legnagyobb tőke kell, és csak egy évtized múlva lenne hatása?


3: Ha fontosnak tartod a demokráciát, akkor megnézed, hogy az adott párt kikkel ápol kapcsolatot, és mely országokat tekinti példának. Van aki Iránt, van aki az USÁT.


És akkik a cionista Likud, vagy az erőszakos nagytőke USA az nem baj?


4: Ezután, felelősséged teljes tudatában elmész szavazni arra, akiben bízol, vállalva, hogy ha rosszabb lesz, az neked is köszönhető.


Az eddigi 20 év tapasztalata az hogy teljesen mindegy hogy milyen helytartót választasz, maga a külső irányító, a háttér az ugyan az! És egyre csak sz@rabb!


Végtelenül buta és vak vagy ha ennyire egy ideológia demagógiáival érvelsz, mintha nem lenne tapasztalatod.

2010. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ja, azon kívül? Minden spórpénzedből állampapírt veszel:)


És annak mi lenne az értelme?

Inkább a termelő szférát kellene erősíteni, de persze ahoz a gazdasági alapjait a kormányzatnak kellene megteremteni!


Nem volt még elég abból hogy a monetáris függés nyomja a reálgazdaságot?

2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Most akkor mi legyen? Ti is csak veszekedtek.
2010. márc. 16. 12:20
 8/25 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó, szóval beismered, hogy ezek mind illenek a Jobbik téveszméire? Nagyon úgy néz ki.

Ja és le lehet pontozni, tudom, hazaáruló zsidóbérenc vagyok.

2010. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó=12.17
2010. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%

Te annyira okosnak érzed magad, közbe meg csak el vagy ferdülve! Csak a Jobbiknak van életképes programja, akkor kivel veted össze? Bokrossal? Akinek a programja megvalósulna csak leépülés és fogyasztás csökkenés még nagyobb munkanélküliség, még kiszolgáltatottabb ország lenne a hatása?



Nevesítettem én itt a jobbikot, kedves egységsugarú barátom? Vagy tán ráismersz párttársaidra ebből a kis jellemzésből?:) Írtam továbbá, hogy Bokros programja jó?


2: Megnézed, milyen politikai pártok vannak, majd összeveted a programjukat az ország valós külpolitikai súlyával. Így azok, akik pl kínával akarnak mezőgazdaságban versenyezni, kiesnek.


De még is? Miben tudunk még versenyezni?

Milyen adottságaink vannak még amit kilehetne használni?

Az ipar? Vagy a magas technológia amihez a legnagyobb tőke kell, és csak egy évtized múlva lenne hatása?


Ja kérem, nem a buli közepén kell ordibálni, hogy elfogyott a sóskeksz. Amúgy félre ne érts: ha lenne reális esélyünk a mezőgazdaságban, akkor támogatnám, mert nem vagyok vidékellenes. Még földet is vennék. De ugye tudod, hogy a mezőgazdaság inkább viszi, mint hozza a pénzt?


3: Ha fontosnak tartod a demokráciát, akkor megnézed, hogy az adott párt kikkel ápol kapcsolatot, és mely országokat tekinti példának. Van aki Iránt, van aki az USÁT.


És akkik a cionista Likud, vagy az erőszakos nagytőke USA az nem baj?


Ha választhatok Irán, Izrael, és az USA között, az utóbbit fogom választani. Tudom, ez neked felfoghatatlan, de inkább legyenek multik, mint forradalmi gárda, és inkább megveszem a benzint a keresetemből, mint hogy jegyre adjanak egy keveset kedvezményesen.


4: Ezután, felelősséged teljes tudatában elmész szavazni arra, akiben bízol, vállalva, hogy ha rosszabb lesz, az neked is köszönhető.


Az eddigi 20 év tapasztalata az hogy teljesen mindegy hogy milyen helytartót választasz, maga a külső irányító, a háttér az ugyan az! És egyre csak sz@rabb!


Ha te komolyan nem látsz semmiféle pozitív változást, sajnálni tudlak.


Végtelenül buta és vak vagy ha ennyire egy ideológia demagógiáival érvelsz, mintha nem lenne tapasztalatod.



Bagoly mondja verébnek, hogy nagytőke:)

2010. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!