Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=S1O_SlpY3m8


Szerinted mi vezethetett ide? Kik a felelősek?


2010. márc. 15. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

„Aki nem ismeri múltját, annak nincs jövője” – ismerős a közmondás?


Kivancsi vagyok, hogy ugyanezek mit tudnak a II VH-rol. Biztos tobbet!

2010. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Nem gondoljátok, hogy a média is felelős részben? én őket is hibáztatnám, mit tanuljon az ember egy Kiszel Tündétől vagy Győzikétől akit főműsöridőben adtak éveken át? Szerintem részben a média is felelős és a szennyTV csatornák, Rtlklub TV2 s társaik... Nem csoda, hogy nem tudunk semmit, ha mónikashown, barátok köztön s győzikeshown szocializálódunk !!!"


Nem gondoljuk! Semmi köze Győzikének és társainak, illetve az általad említett "Szennytv-nek ahhoz, hogy egyes emberek ennyit tudnak hazánkról, illetve történelmünkről. Most mindenki Mónikával, meg Győzikével vagdalózik. Ez hülyeség! Én sok értékes, illetve tartalmas műsort is felfedezek ezeken a csatornákon.

Ma Ünnep van! A közszolgálati TV-n,(m1 m2) A Duna Tv-n, az autonómián, és még jó néhány csatornán, történelmi műsorokat láthatunk. Nagyon helyesen! Szerinted a videóban látható emberkék, ha ezekre a csatornákra kapcsolnának, ott is maradnának? A fenéket. Nem néznék két percnél tovább, keresnének egy számukra szórakoztatóbb műsort. Ez van, ilyenek vagyunk. Tehát ebben nincs felelőssége a médiának.

2010. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint részben a média is felelős, ha nem lenne a tv2 s az rtlklub a bulvárműsoraival akkor esetleg többen néznék a Duna tv-t, a politikusok is felelősek, mert amíg olyan politikusaink vannak akik azt mondják az 56os tüntetőkre, hogy csőcselék vagy az árpádsávos zászlót a nyílasok zászlajának nevezik addig nincs mit kezdeni, manapság szégyen hazafinak lenni magyarországon ! Véleményem szerint aki kicsit hazafiasabb gondolkodású az inkább tisztába van a történelemmel, mint a baloldali neolibérálisok. Most lehet hü*yén hangzik de ha össze kéne hasonlítani a Mónikashow nézőinek a tudását tegyük fel a kurucinfót olvasokéval akkor egyértelmű lenne, hogy ki tud többet a hazájáról, múltjáról. Az Mszp és az SZDSZ se sokat tett azért, hogy ezen változtasson, ezzel ellentétben drogosokat,bu*ikat,ci*ányokat éjjel nappal reklámozták azzal kampányoltak, az kell a magyarságnak ! Mit érdekeljen minket a történelmünk? azt szégyeljük!
2010. márc. 15. 15:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs felelőssége a médiának? Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani? Nemcsak a mónika és jóshi barát, hanem a többi szenny műsor is káros. Gondolok itt a heti hetesre, meg a többi f*szságra.
2010. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudtam, hogy erre megy ki a "játék", és ide akarsz kilyukadni.:) Mármint, hogy a politikusokat említed, meg az árpádsávos zászlót, kurucz infót stb. Mégis csak igaza volt az első válaszolónak, és a jelenlegi hatalmat szeretnéd hibáztatni. Azt azért megjegyzem, hogy az 56-os forradalmat ünnepelni szoktuk, illetve megemlékezünk, és nem tüntetünk. Így illene!

Nem vitatom azt, hogy kurucz infó olvasói többet tudnak az ország történelméről. De nekik is volna mit tanulni! Kulturált módon megnyilvánulni, trágár, és szitok szavakat nem használni, tisztelni embertársaikat. Nincs igazam ugye?

Én most is azt mondom. Nem a politikusoknak, és nem a kereskedelmi tv-nek kell szégyelni magát, hanem annak a polgárnak aki nem tud a hazájáról szinte semmit. Az én ismerősi körömben is vannak ilyenek, akik gyermekkorában televízió sem nagyon volt.

2010. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak buta emberek, és ezután is lesznek.
2010. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2010. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

21:04

Se a kérdező, sem pedig az általad linkelt videóból, nem kéne messzemenő következtetéseket leszűrni. Egyik videóban sem a népet láthatod, csupán annak töredékét, akiket a szerkesztő belevágott.

2010. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A probléma összetett. Röviden:

Média, de ez nem újdonság

A történelmi tények meghamisítása, kimaszkírozása, hogy jobb v. kevésbé rossz színben tűnjön fel az aktuális karhatalom. Illetve a nagy magyar csaták, események tényszerű közlése. Volt, megvolt, ennyi volt. Nem! Ettől sokkal többről volt szó. Bizonyos történésekről nagyszülők, esetleg dédszülők ill. emlékiratok tudnának mesélni. Elbagatelizálják a magyar történelmét, nehogy például szolgáljon a következő nemzetéknek. Pedig ha ismernék a hiteles történelmünket, sikereinket, velünk szemben tett jogtalan lépéseket...talán jobban össze tudna kovácsolódni ez a nemzet. Büszkén mondanák az utcán: Igen kérem, én magyar vagyok és hű maradok elődeimhez. Tovább viszem az eszmeiségüket.

2010. márc. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!