Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Vona Gáborról és...

Mit gondolsz Vona Gáborról és az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Vona Gábor politikai elvei:


Politikai hitvallását a nyíltan vállalt erőteljes nacionalizmus és rendpártiság jellemzi. Fontosnak tartja a trianoni békeszerződés által elcsatolt területek autonómiájának megadását, ebben látja a határontúli magyarság helyzetének megoldását. Megfogalmazása szerint nemzetpolitikát kíván folytatni.


http://www.youtube.com/watch?v=shbLfjEowjA


2009. nov. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
35%

Sok dologban nagyon elfogult, beszűkült látókörű, nem lenne képes az ország vezetésére. De az országházban ott a helyük.

Sztem.

2009. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne képes szerinted?
2009. nov. 1. 13:03
 3/67 anonim ***** válasza:
10%

A helyzet az, hogy a radikalitás a Jobbiknál verbálisan is megjelenik.

Így aztán a szövegkörnyezetből kiragadott szavak élesek lehetnek, de amint társítunk már is sokkal kézenfekvőbb. Az előzőhöz nézd meg ezt is!

http://www.youtube.com/watch?v=pjzpXz8Ss4I&NR=1

2009. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező!


12:50-es vagyok.


Azért nem mert bár jó pár dologban nagyon okosakat mondanak, én csak egy olyan erőnek tudnám elképzelni a Jobbikot amelyik megmondja pár témában, hogy mit ne csináljunk és az országgyűlésben egy ellensúly lenne.


Természetesen ha bekerülnek az országgyűlésbe (márpedig be fognak) és kiderül, hogy mindenhez nagyon jól értenek, akkor valószínűleg megváltoztatom véleményemet. De előbb bizonyítsanak!

2009. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
48%

12.50:

szerintem ÍGY még én is,vagy te is képes vagy elirányítani az országot,mint ahogy a mostanság a politikusok teszik.

2009. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam,de én a jobbikkal vagyok és nem ellene. A kérdés feltevésével pedig arra akartam célozni,hogy egyet értetek-e azzal hogy megszűnjön a TV2+RTL klub?
2009. nov. 1. 13:32
 7/67 A kérdező kommentje:

"Természetesen ha bekerülnek az országgyűlésbe (márpedig be fognak) és kiderül, hogy mindenhez nagyon jól értenek, akkor valószínűleg megváltoztatom véleményemet. De előbb bizonyítsanak!"


Megnézed az EP munkájukat látszik hogy nem a levegőbe beszélnek. Minden párt azt ígérte hogy folyamatosan számol be az EP munkájáról,de ezt csak a jobbik teljesíti.


Ez pl az magyar parlamentben volt:

http://www.youtube.com/watch?v=mEeWfEPu9l4


Szegedi Csanád a magyarországi Parlamentben 3perc nincs,megéri megnézni.

2009. nov. 1. 13:35
 8/67 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 13:27!


Én írtam az előzőeket. És igazad van.


Kedves kérdező!


Én nem értek egyet vele, hiszen ha nem tetszik valakinek akkor nyugodtan átkapcsolhat az Echo TV-re vagy a Hír TV-re. Sok adó van, és szólás szabadság nagyjából.

2009. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

"az Echo TV-re vagy a Hír TV-re."


Ez így igaz,de azt is vegyük figyelembe hogy mennyien nézik a RTL-t, meg mennyien az Echo-t.

És itt nem arról van szó hogy ki nézi,vagy kinek kellene,hanem arról hogy miket sugároznak.


pl: Október 23.-án nem Harry Pottert kellene adni. Meg mikor volt ez a Dunaszerdahely is eset,akkor is a magyar szurkolókat hibáztatták holott a szlovákok a hibásak. stb...

2009. nov. 1. 13:39
 10/67 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!


Igazakat mondott, de igazából csak azt érte el vele, hogy még több szavazója legyen a Jobbiknak. És csak szidta az MSZP-t semmi konkrét elképzelést nem mondott. Igaz 3 perc nem elég semmire.


De majd meglátjuk mi lesz ha bent lesznek! Én optimista vagyok.

2009. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!