Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Vona Gáborról és...

Mit gondolsz Vona Gáborról és az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Vona Gábor politikai elvei:


Politikai hitvallását a nyíltan vállalt erőteljes nacionalizmus és rendpártiság jellemzi. Fontosnak tartja a trianoni békeszerződés által elcsatolt területek autonómiájának megadását, ebben látja a határontúli magyarság helyzetének megoldását. Megfogalmazása szerint nemzetpolitikát kíván folytatni.


http://www.youtube.com/watch?v=shbLfjEowjA


2009. nov. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
39%

ez Október 17, 2008-as videó


és egyetértek vele milyen már hogy ilyen önjelölt "sztárokat" kell nap mint nap nézni?

Kiszel Pákó Havas 7 hetesbe akik vannak Győzike személyes kedvencem Hajós AndrisKa én neki adnám az arany érmet

de van még sok Benkő Ágica BB Évi állandóan nyomatják az újságokba most alkoholista most elvették a gyerekét stb


ami jó az a Showder Klubb :)

éjen Vona Gábor... éjen....éjen.......éjen!

2009. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nézned KELL? Hát ne nézd! Nekem sem tetszik minden, amit a tévében mutatnak. Ha nem tetszik, kikapcsolom/átkapcsolom és meg van oldva a probléma. Azért, mert léteznek kereskedelmi tévék, még nem azt jelenti, hogy csak azokat nézheted. Tessék, lehet nézni az m1-et, a duna tv-t, ismeretterjesztő csatornákat, stb. Vagy talán esetleg olvass valamit. Én is ezt teszem, ha nincs semmi nézhető. Azt illene már megérteni, hogy a kereskedelmi csatornák abból élnek, hogy eladják magukat. Pontosabban a reklám bevételekből. Reklámhelyet pedig csak olyan műsorsávba fognak fizetni, amikben olyan műsorok vannak, amiket sokan néznek. Nem állítom, hogy ezek egytől egyig ízléses vagy magasröptű műsorok, ezért nem is nézem mindegyiket. Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy melyik műsoroknak van alacsonyan a színvonala, de ettől még a nézettségük igen magasan van, egyrészt mert sok embert kielégít ez a színvonal, másrészt pedig mert azok is megnézik ezeket (pl. mónika show), akik valójában lenézik a bennük szereplő embereket, ezzel erősítve magukban azt az érzést, hogy ők különbek, műveltebbek, értelmesebbek, stb. Az megint egy másik kérdés, hogy ezekben a műsorokban sem szabadna válogatás nélkül bármit leadni, de ez meg a - még mindig el nem készült de sokat ígérgetett - médiatörvény dolga lenne, illetve az ORTT feladata. Az ORTT-t lehet fikázni, tényleg nem működik megfelelően, de azért, mert egy szervezet nem végzi jól a munkáját, még nem kéne televízió csatornákat "betiltani" (de undorító ez a szó).
2009. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
57%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:22


Teljesen egyetértek. Mindezt annak ellenére írom, hogy Jobbikos vagyok. TV-ket én sem tiltanék be. Van a távirányítón pár gomb, el lehet kapcsolni, ha valakinek nem tetszik. Ennyire egyszerű. (De régen volt már távirányító a kezemben! :) Általában olvasok vagy netezek inkább.)

2009. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:

Igaz el lehet kapcsolni,de a struccpolitika nem megoldás!

Nem mindenki így gondolkozik: "na akkor most elkapcsolok"

2009. nov. 9. 19:13
 55/67 anonim ***** válasza:

"Ha nem tetszik, kikapcsolom/átkapcsolom és meg van oldva a probléma"


kikapcsolás az 1 megoldás valóban

az átkapcsolás meg hova? mindenhol ugyan az meg max más körítéssel

még szerencse hogy van Discovery Spektrum National geographic Viasat history....

2009. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim válasza:
tökéletesen igaza van remélem ők nyernek !!!!!!!!!!!
2009. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Azért én október 23.-án szívesen láttam volna egy dokumentumfilmet '56-tól,de helyette Harry Potter ment.
2009. nov. 9. 20:15
 58/67 anonim ***** válasza:

Akkor ismét megkérdezem: nálad csak az RTL klub fogható?

Átkapcsolni nem struccpolitika, azért van hála a jó égnek ekkora csatornaválaszték, hogy mindenki azt nézhesse, ami megfelel az ízlésének. De ha egyik csatorna se jön be, csinálj magadnak saját tévécsatornát és add azt, amit te jónak látsz, és persze keress hozzá hirdetőket, meg olyan szolgáltatót, aki hajlandó berakni a csomagjába. Médiával foglalkozni nem politikusoknak kell, nem ezt tanulták, nem értenek hozzá. Amúgy a másik megoldás, ha nem tetszik a műsor, még mindig az, hogy nem nézed. Régen is jól megvoltak tévé nélkül. Ha pedig '56-os dokumentumfilmet akarsz nézni, na az internet korában nehogy már ez okozzon problémát.

És azt sem ártana tudni, hogy mi a különbség egy kereskedelmi és egy közszolgálati csatorna között. A közszolgálati mindig is a nemzeti értékeket képviselte, ez a legfőbb feladata, míg a kereskedelminek az, hogy - még mindig - eladja magát. Akinek ez nem jön be, az ne nézzen kereskedelmi csatornát. Erre komolyan nem tudok mást mondani, mert képtelen vagyok megérteni, hogy valakinek ennyire nehezére essen más műsört keresni, ha nem tetszik neki az, amit a két (mellesleg legnézettebbb) csatornán adnak.

2009. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

Az hogy eladja magát oké,de ennek is van határa. pl: Heti Hetesben ne a Nemzeti dalon viccelődjenek!

Most ha én elkapcsolok mi van? Több millió meg nézi,őket meg mérgezik ezek!

2009. nov. 9. 21:13
 60/67 A kérdező kommentje:
Csak szólok hogy nem szoktam nézni egyet se,sőt TV-t se nézek csak nagyon ritkán.
2009. nov. 9. 21:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!