Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Vona Gáborról és...

Mit gondolsz Vona Gáborról és az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Vona Gábor politikai elvei:


Politikai hitvallását a nyíltan vállalt erőteljes nacionalizmus és rendpártiság jellemzi. Fontosnak tartja a trianoni békeszerződés által elcsatolt területek autonómiájának megadását, ebben látja a határontúli magyarság helyzetének megoldását. Megfogalmazása szerint nemzetpolitikát kíván folytatni.


http://www.youtube.com/watch?v=shbLfjEowjA


2009. nov. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Akkor nézzétek a Maunikát,dokumentumfilmek helyett.
2009. nov. 1. 14:35
 22/67 A kérdező kommentje:
Na meg a másik hogy nem adóznak a kereskedelmi televíziók.
2009. nov. 1. 14:35
 23/67 A kérdező kommentje:
*csatornák
2009. nov. 1. 14:36
 24/67 anonim ***** válasza:
29%

"Azért Csukával meg Torgyánnal hasonlítod te is össze... "


Mert nem 18 vagy 20 éves vagyok, mint te, és emlékszem rájuk. 1992 körül (Csurka igazából már 1988-ban!) ugyanazt a nótát fújták, mint amire most azt hiszed, hogy Vona találmánya és hű de nagy újdonság.


"Utoljára 5%-ot nem mondtak volna és lett 15%,és meglátjuk hogy kik ábrándulnak ki."


Súlyos csalódások fognak érni, ha azt hiszed, hogy a politikában zajló folyamatokat úgy lehet előre jelezni, hogy rárakod a vonalzódat egy népszerűségi grafikonra és meghosszabbítod az utóbbi néhány hónap vonalát :)))


Az első csalódás az lesz, amikor 2010-ben Vonáék kevesebb %-ot kapnak, mint 2009 nyarán. A második sokk az lesz, amikor 2014-ben nem jutnak be a parlamentbe. Hogy ez lesz, azt borítékolom neked. Nyugaton pontosan ez a szélsőséges pártok életritmusa, és itt is pontosan ez történt anno az FKGP-vel és a MIÉP-pel.

2009. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
40%

Akik nem adóznak, azok a multik! Legalábbis a Jobbik ideológia szerint!


Nem érdekel jobban a Mónika, mint a dokumentumfilmek, de akit jobban érdekel, az hagy nézhesse már azt! És az ország tévénézőinek túlnyomó többségét jobban érdekli!

Azért ezt tartsa már tiszteletben Vona úr is!


Igen, persze, mese habbal.

2009-be 15%.

2010-be 20%.

2014-be 40%.

2018-ba 60%


Ez nem matematikai sorozat, szélsőséges párt csak olyan debil helyeken kerül hatalomra, mint Szlovákia. Láthatjuk is mi lett az eredménye (Benes-dekrétumok, nyelvtörvény).

Lehethogy durván hangzik, de Slota a szlovák Vona Gábor.

2009. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

Slota soviniszta,Vona nacionalista.


"ugyanazt a nótát fújták, mint amire most azt hiszed, hogy Vona találmánya és hű de nagy újdonság. "


Már a Fidesz meg a jobbik már politikai ideológiában is elüt,orbán Viktorka támogatja az IMF hitelt stb. Meg az akkori Fidesz pedálózást össze lehet hasonlítani a Jobbikéval milyen különbségek vannak. NY-on mi van az rohadtul nem érint minket,ez a baj hogy mindig NY-al foglalkozunk. Minden országban van nacionalista párt a parlamentben csak itt nincs.

2009. nov. 1. 14:52
 27/67 anonim ***** válasza:
45%

"Már a Fidesz meg a jobbik már politikai ideológiában is elüt"


Még jó. az egyik egy szélsőséges párt 15% támogatottsággal, a másik egy középpárt 55%-kal.


"orbán Viktorka támogatja az IMF hitelt stb."


Szerinted mire jó az IMF-hitel? Mit jelent "nem támogatni az IMF-hitelt"? Tudsz te gondolkodni, vagy csak leírod a szót, ami éppen felböffen neked?


Halljam: mit jelent az, hogy valaki "nem támogatja az IMF-hitelt"?


"NY-on mi van az rohadtul nem érint minket"


Rohadtul érint minket, mert Magyarország abból él, hogy eladja a termékeit annak a bizonyos nyugatnak.


"Minden országban van nacionalista párt a parlamentben csak itt nincs."


És minden országban úgy kerülgetik ezeket a pártokat, mint egy kupac sz*rt és senki sem foglalkozik a hülye szövegükkel (az aberrált Szlovákiát kivéve).

2009. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező ugy veszem ki a komentekből 20 éves vagy.

Dolgoztál te már az életedben illetve ki fizeti a tv és internet számládat? Nem tartozik rám nem kell válaszolni csak érdekelne mennyi élet tapasztalattal rendelkezel.

2009. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

"Dolgoztál te már az életedben illetve ki fizeti a tv és internet számládat? "


Igen dolgoztam,dolgozok is (mert szerintem csak a munka visz előre) és én fizetem ki magamnak. Ha igazán lenne élettapasztalatod akkor tudnád hogy mekkora ganéjban van az ország,én Szabolcsban lakok (nem nagyon kell ecsetelnem a cigókat szerintem)

2009. nov. 1. 15:17
 30/67 A kérdező kommentje:
Az IMF már megnyitotta Budapesten az irodáját,Magyarország akkora adósságspirálba került,és mégjobban fog is ha az IMF-nek nyaljuk a _ _ _ _ét. NYugatnak adjuk el a termékeket? Egy bizonyos részét igen,de megkérdezném hogy mi a helyzet a mezőgazdasággal?
2009. nov. 1. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!