Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=S1O_SlpY3m8


Szerinted mi vezethetett ide? Kik a felelősek?


2010. márc. 15. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te azt a választ várod hogy Gyurcsány Ferenc a mai erős szél miatt is ő a felelős.
2010. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem eszembe se jutott Gyurcsány Ferenc... de a ti véleményekre vagyok kiváncsi.
2010. márc. 15. 12:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi vezethetett ide.. nos megkérdeznek egy 60 éves nénit akkor a 45 évvel ezelőtti oktatási rendszer? Nem tudom.... De szerintem ha pl gyerekeket kérdeztek volna meg állítom hogy több tudta volna.
2010. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Valóban elkeserítő! Én nem keresnék felelősöket,(merthogy nincsenek is)persze most nagyon tuti dolog lett felelősöket keresni.De áprilistól lesznek akik beléjük verik, hogy ki is Petőfi! Ugye erre gondoltál?
2010. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát azért látni arcokat, akik még a "békebeli" oktatási rendszerben tanultak, mindenesetre ez akkor is siralmas.


Hogy mi vezethetett ide? Úgy hiszem, a magyarok többsége nem ilyen föld hülye. Hülyék pedig ugye mindenhol vannak. Egyébként a következő generációk sem lesznek jobbak, mert elég szépen leépítették az oktatást.


A jövőben kialakuló helyzetért egyértelműen Magyarország jelenlegi oktatásügyi minisztere, a BESZÉDHIBÁS Hiller Pista lesz a felelős. Az ember azt hinné, hogy erre a posztra olyan embert jelölnek ki, aki legalábbis beszélni tud. A jelenlegi helyzetért nem tudom.

2010. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem gondoljátok, hogy a média is felelős részben? én őket is hibáztatnám, mit tanuljon az ember egy Kiszel Tündétől vagy Győzikétől akit főműsöridőben adtak éveken át? Szerintem részben a média is felelős és a szennyTV csatornák, Rtlklub TV2 s társaik... Nem csoda, hogy nem tudunk semmit, ha mónikashown, barátok köztön s győzikeshown szocializálódunk !!!
2010. márc. 15. 13:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez inkább a gyerekekre vonatkozna...
2010. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerinted 40-50 éves emberek azon szocializálódtak?
2010. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

12:59 vagyok


A média csak egy része a dolognak. Egy kisebb szelete. Akikkel rendesen foglalkoznak otthon, és az iskolában, az nem néz ilyen műsorokat. Egyszerűen nem fogékony rá. Tény, hogy értéktelen műsorokat sugároznak, amiket értelmes ember nem néz, de nem a TV-től lesz valaki értelmes, vagy hülye, hanem pont fordítva. Ha sok a hülye, akkor a hülyeség iránt lesz kereslet és azt szolgálják ki. Persze értelmes műsorokkal lehetne javítani a helyzeten, de ez nem mindennek az alapja.

2010. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint tanáraink rengeteget foglalkoztak ezen ismeretek átadásával. Ha mégsem jegyeztük meg mi magunk..
2010. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!