Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Lakatos Attila megint odamondogatott! Én támogatnám!

[link]


2010. máj. 25. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is,igaza van.Tetszik az a javaslata,miszerint 11-12éves cigányokat vigyenek a fiatalkorúak börtönébe,látogatás gyanánt...lehet,hogy használna némiképp.
2010. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

végre egy normális roma



de ne szóljon be a gárdának

2010. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ilyen egy roma (roma és cigány között van különbség).
2010. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
jobbikos vagyok, de ezt az embert ki***tul tisztelem.
2010. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Nekem az a problémám, hogy a vajda urat senki nem választotta meg semmire, csak önmagát nevezte ki, így önmagán kívül nem is képviselhet senkit. A másik meg az, hogy még ha jól is hangzik amit mond, nekem sose szimpatikus, ha egy cigány megpróbálja mindenki másnál jobban elítélni a cigányokat, ha egy zsidó kikel a zsidó hitközség ellen (Vámos György) stb. Ennek olyan megélhetési szaga van.
2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Tudod 74%-os, létezik olyan hogy becsület. Végre egy realista, becsületes cigány, aki nem csak azért védi a saját népét, mert cigány, hanem meg akarja oldani a problémáikat is.
2010. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19.57: Na jó, ne zárjuk ki ezt se. De én már olyan sok mindent láttam a politikában. Nekem nem ez a valószínű, de közelről nem ismerem a pasast.
2010. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

tessék.


2 évvel ezelőtti videó.


http://www.youtube.com/watch?v=kh41BvlPs7Y

2010. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!