Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom hogy nagyon sok...

Jól látom hogy nagyon sok Jobbikos, Fideszes párti lett?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy én is Jobbikos vagyok. És elszomorít ahogy látom sok ember hogy beveszi a Fidesz trükkjeit, egyszerűen a Jobbikosokat mintha nem is érdekelné már a saját pártja akivel szimpatizál. Megmondta Vona Gábor is hogy elhibázott döntéseket hoz a kormány. Nem elég a kerítés kell Határőrség is.

Erre nézem a sok Jobbikost, beállt Fideszesnek. Én nem tudom elnézni azt amit a Fidesz művel már 2010 óta. Nem tudok vele szimpatizálni, nem tudom "támogatni". De miért is kéne támogatnom? A dolga az lenne hogy az országot védje, és az ország határait megvédje!

Sok Jobbikos fordult most elég szépen, kíváncsi leszek ezek az emberek 2018-ra hova fognak végül állni.


2015. szept. 20. 08:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%

"Ne aggódj megerősödik a baloldal, vagy a fidesz összefog a balosokkal"


Ilyen soha nem lesz, mert egymás gyűlöletéből élnek. Egy ilyen lépés teljesen elhiteltelenítené mindkét oldalt.

Persze, aki a Kuruc.info-ról tájékozódik, annak hiába is magyarázza az ember.

2015. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Apam regen mindig azt mondta, ha a poltikusokrol volt szo, hogy aki a finom husos fazek kozelebe kerul, elobb-utobb a legnagyobbat akarja majd meriteni a sajat tanyerjara.

Egyik sincs bent tiszta szandekkal, nekem nem mondja senki, hogy a Jobbik is egy ido utan nem lopna, hazudna. Alomvilag.

2015. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Miért kellene egy embernek, aki X pártra szavaz, mindenben egyetértenie azzal a bizonyos X párttal, és elítélnie minden egyes más párt gondolatát? Ha szerinted a világ így működik, akkor van egy rossz hírem...
2015. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Aki egyszer bedőlt a jobbiknak, azt nem nehéz megvezetni mindenféle kis semmitmondó piti dolgokkal sem.

Legalábbis ezt tapasztalom.Elég logikus is szerintem.Bár lehet, nem csak a saját, de a többi nem jobikos nevében is bátran kijelenthetem.

2015. szept. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 11 Teljesen logikus, amit írtál.Talán ha kihagytad volna a kurucos részt, akkor most nem 8, hanem 80 %-os lenne a válaszod.Szerintem ez ütött szíven néhány „nemzetérzelmű” lepontozóhuszárt.


Az enyém sem lesz több 8%-nál. :D:D:D:D

2015. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!