Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lesz valaki fideszes...

Mitől lesz valaki fideszes jobbikos emeszpés akármi? Párttagnak kell lenni vagy elég a párttal szimpatizálni?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem (csak) az a fideszes jobbikos stb. aki konkrétan a tagkönyv szerint X párt tagja hanem az is, aki adott pártra szavaz kimegy a rendezvényeire szimpatizál a párttal politikusaival.


Na most ennek fényében ez a hazug férget hogy kell megítélni?


Kovács "Kokó" István: „Ömlik rám az aljas zsigeri gyűlölet”


[link]


Az úgy kezdődött, hogy az egykori legendás sportoló – a Fidesz által bojkottált – Hír TV-ben a minap azt mondta, ő nem volt soha fideszes,



????


2015. máj. 11. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Általában a Fideszes, MSZP-s, Jobbikos kifejezéseken azt szokták érteni, hogy az adott párt szavazója.
2015. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ő tényleg nem volt soha fideszes! Mármint Fidesz tag nem volt soha. Az más dolog, hogy fidesz szavazó volt. Ne keverd össze a párttagságot a szavazóval!
2015. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy én "fideszesnek" tartom magam, pedig sose voltam párttag. Mezeien rájuk szavaztam és ennyi. Akkor ez most hogy van? Akkor én nem vagyok fideszes?


További kérdésem: maga OV a "Zemberek Zembere" mondta tessék után nézni:az országban van legalább 3M fideszes.

Te jó ég!

A logikádat követve akkor 3M fidesz tag van?

Hm?

2015. máj. 11. 14:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te sose voltál fideszes, de még csak szavazója sem! Tanulj meg jobban hazudni! Üdv: egy valódi fideszes!
2015. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak betörtek ide is a szittya konok kunok?
2015. máj. 11. 14:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne tegyél fel közösségben kérdést! :D
2015. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, többek között ez is az egyik ok, ami miatt fideszre szavaztam, de soha soha többet.

Inkább senkire se mint rájuk.

2015. máj. 11. 14:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Ok, nem kell szavazni senkire, de attól még kell az országot irányítani valakiknek! Ha egyetlen magyar párt sem lesz megszavazva, akkor majd beül a kormányszékbe valamelyik külföldi miniszterelnök, aztán vagy sírtok, nyalhatjátok a talpát fényesre! Választhatsz!
2015. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Általában a "fideszes", "mszp-s" jelzőhöz bőven elég az, hogy valaki az adott párt egy lépéséről azt állítja, hogy talán nem is volt akkora hülyeség. Pártról rosszat vagy semmit, különben te is "fideszes" leszel.
2015. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valaki külföldről? Nagyon helyes.

Itthon úgyis csak rossz és rosszabb van, jó az nincs.

Attól nem kell félni hogy a mostani bandánál nagyobb pancsert találunk.

Mert ezt a balf* ..szságot már nem lehet fokozni. SZíjjártó Rogán Lázár Mészáros Lőrinc Balog stb.

Ilyen hulladék társaságot sógor koma társulatot a világon nem találsz.

2015. máj. 11. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!