Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lesz valaki fideszes...

Mitől lesz valaki fideszes jobbikos emeszpés akármi? Párttagnak kell lenni vagy elég a párttal szimpatizálni?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem (csak) az a fideszes jobbikos stb. aki konkrétan a tagkönyv szerint X párt tagja hanem az is, aki adott pártra szavaz kimegy a rendezvényeire szimpatizál a párttal politikusaival.


Na most ennek fényében ez a hazug férget hogy kell megítélni?


Kovács "Kokó" István: „Ömlik rám az aljas zsigeri gyűlölet”


[link]


Az úgy kezdődött, hogy az egykori legendás sportoló – a Fidesz által bojkottált – Hír TV-ben a minap azt mondta, ő nem volt soha fideszes,



????


2015. máj. 11. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És te azt hiszed, hogy egy külföldi majd nézi valamibe is a magyarokat?!
2015. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudod, miért ilyen sz@r itt? Mert háromszor is visszaszavaztátok a balliberálisokat 25 év alatt!

1,) 1994-1998

2,) 2002-2006

3.) 2006-2010

2015. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért,mert oldaltól függetlenül, gyakorlatilag minden magyar politikus,a saját zsebével törődik csak.A Fidesz persze,ezt is sokkal "magasabb szinten",profibban teszi.
2015. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

igen tudom. azért mert a föld legundorítóbb faja él itt. úgy hívják őket hogy magyarok. talán már hallottál róluk.

csak tűnnének el egyből rend lenne.


Tudod, miért ilyen sz@r itt?

2015. máj. 11. 17:02
 15/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Mitől lesz valaki fideszes jobbikos emeszpés akármi? Párttagnak kell lenni vagy elég a párttal szimpatizálni?"


Ezen az oldalon elég hozzá néhány szó és máris leszel még atyaúristen is.

2015. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!