Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom hogy nagyon sok...

Jól látom hogy nagyon sok Jobbikos, Fideszes párti lett?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy én is Jobbikos vagyok. És elszomorít ahogy látom sok ember hogy beveszi a Fidesz trükkjeit, egyszerűen a Jobbikosokat mintha nem is érdekelné már a saját pártja akivel szimpatizál. Megmondta Vona Gábor is hogy elhibázott döntéseket hoz a kormány. Nem elég a kerítés kell Határőrség is.

Erre nézem a sok Jobbikost, beállt Fideszesnek. Én nem tudom elnézni azt amit a Fidesz művel már 2010 óta. Nem tudok vele szimpatizálni, nem tudom "támogatni". De miért is kéne támogatnom? A dolga az lenne hogy az országot védje, és az ország határait megvédje!

Sok Jobbikos fordult most elég szépen, kíváncsi leszek ezek az emberek 2018-ra hova fognak végül állni.


2015. szept. 20. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Biztos lehetsz benne, hogy 2018-ig a Fidesz kifogja a Jobbik vitorláiból a szelet.
2015. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt látom én is, sokan naivak és könnyen meggyőzhetők, aztán majd 2018-ban Fideszre szavaznak, aztán megint hőbörögnek és így folytatódik tovább...
2015. szept. 20. 08:37
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem mintha a Jobbikod jobb választás lenne.
2015. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Hiaba lettem tiltva, itt mindenki jobbikos es haborura var....ez latszik 48%-os pontozasabol is...rz csak azert xar, mert az a keves objektiv ember el van nyomva. Es ez ugye igy jo...
2015. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy kötelező hiba, ugyanis, ha valaki "jobbikos", annak "erős ajánlás" szeretni a hazáját. És ha a kormányzat a haza védelmében , erkölcsi kötelessége melléállni. Ez nem jelenti azt, hogy 2018-ban rájuk is kell szavaznia.
2015. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert a Jobbik 1-2 éve még magyar-arab barátság napokat tartott, így az egyetlen hiteles migránsellenes párt a fidesz.
2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem kérdező, te tévedsz. Mindössze arról van szó, hogy sok olyan ember van, aki bevesz bármilyen mesét. Eddig a Fideszét, mert ők ebben jobbak. Attól jobbak, hogy ügyesebben hazudnak. A Jobbik akkoriban erősen agresszív politikát folytatott, ezért nem szerették. Most mindössze arról van szó, hogy hazudni a végtelenségig nem lehet, akármilyen buta valaki, előbb utóbb érzi a bőrén. És akkor keres magának egy "szüzet", akiben megpróbál hinni. A Jobbik előnye most a politikai szüzessége, semmi több. Programja nincs (ez nem feltétlenül az ő hibájuk, ma populistának kell lenni, ezt még megértik). Ami van, azt próbálja úgy eladni, mintha végrehajtható lenne. Én is számtalan lehetetlen dolgot tudok úgy elmesélni, mintha kivitelezhető lenne. De nem az. Tegyük fel, a Jobbik hatalomhoz jut (nem fog). Folytatni fogja a Fidesz politikáját, mást nem tehet. Ahhoz ugyanis radikálisan más cél és eszmerendszer kellene. És ezért rövid időn belül kiábrándulnak belőle.


Lehet itt mindenféle kormány, tenni ugyanazt fogja. Lerabolja az országot. Más irányhoz gyökeresen más emberek kellenek, de ők is csak akkor lehetnének eredményesek, ha a társadalom hinne bennük, a társadalmat meg nem lehet lecserélni. Tehát a következő évtizedekben ne reméljen itt senki alapvető változást. Ha csak össze nem omlik az egész, a környezetünket is beleértve.

2015. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Ne aggódj megerősödik a baloldal, vagy a fidesz összefog a balosokkal. Káosz lenne a ha a jobbik nyerne, gondolkozz reálisan, ki akar az elszámoltatások után börtönbe jutni? Mondom úgy, hogy balos aktivista vagyok. Nem lesz jobbik soha ( ne is legyen ) de az a sok. Nem a fidesz trükkjeit veszik be hanem Orbán cselekedeteinek örülnek. Annak örülnek, hogy szegény kiszolgáltatott menedékkérőket megalázzák, a magyar az egy ilyen nép, örül más szerencsétlenségének.
2015. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Amugy en nem vagyok oda a menekultekert, de a jobbik pont emiatt vagta elmagat elottem. Jo, hat jobbikfan se voltam addig sem, de total szanalmas,amit csinal
2015. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SimkoL ***** válasza:
75%
'Ne aggódj megerősödik a baloldal, vagy a fidesz összefog a balosokkal' Orvos látott már ? Tisztában vagy a napi politikai helyzettel.
2015. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!