Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen lepukkant Budapest...

Miért ilyen lepukkant Budapest? Miért nem fejlesztik, mint minden európai metropoliszt?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen az utcák koszosak és kátyúsak, az épületek régiek és omladoznak, a tömegközlekedési eszközök öregek és környezetszennyezőek és még sorolhatnám. Nemrég néztem régi magyar filmeket nosztalgiából, ott van a Miniszter Félrelép '97-es film, azt sem tegnap forgatták, de az ég világon semmi különbség nincs az akkori Budapest és a mostani Budapest között.


Közel 20 év alatt hova a fenébe ment az a tengernyi pénz amit beszedett az állam? Annyi változás történt, hogy megépült a 4-es metró és passz. Arra még rá lehet fogni, hogy Európai színvonalú, mivel új. 20 év alatt ennyire tellett, hová tűnt a pénz? Megette a fene vagy elvitte a rézbagoly vagy mi?


2015. szept. 13. 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pedig igenis szep Budapest, sot...

De a fejleszteseket a videki nagy varosokra is kene forditani(mondjuk pl. szamomra Szeged vagy Sopron mar igy is gyonyoru).

De ugye a magyaroknak mase mindig szebb.

2015. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sok lumpenproli lakik arrafelé és azok igénytelenek.
2015. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én csak alkalmanként járok a fővárosban,mert messze élek tőle. legutóbb,amikor ott jártam, a parlamenttől alig 3-4 percre egy kis utcába benéztem és szabályos szemétdomb volt ott, xaros pelenkától kezdve egyéb undorító nem utcára való dolgokkal. de még sorolhatnám,hogy mennyi szemét van az utcára dobálva. én komolyan nem tudom elképzelni,hogy a parlament mellett olyan olcsók lennének az árak,hogy cigányok laknak ott. de magyar emberek is ilyen szinten vannak,hogy az ablakon dobják ki a szemetet? nem tudom,de engem nagyon ledöbbentett. nem beszélve az aluljárókban mennyi eldobált szemét. nekem ez szúrta a szemem. a város fejlettségével nem volt különösebb bajom ,így hogy nézelődőként voltam ott. de nyilván ha ott laknék jobban zavarna a gagyi busz . de az épületekkel nem volt bajom, sőt a bevásárló központokat nagyon modernnek találom.

az meg nem a politikusok hibája,hogy ilyen igénytelenek vannak. bár azt csinálhatnák,hogy a közmunkások többet takarítsanak mert tényleg botrányos amiket láttam,pedig csak a város turista részén voltam,képzelem milyen lehet a rosszabb kerültekben

2015. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lomtalanitas volt, utso....
2015. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!