Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnak egyes emberek...

Hogyan tudnak egyes emberek miniszteriumok, hivatalok kozott lavirozni?

Figyelt kérdés
Marmint munkara gondolok, a multkor, egy norol szolt egy cikk az indexen, hogy a miniszteriumi allast hagyta ott, hogy londonban, rudtanc oktato lehessen. Mikor elolvastam, a cikket rola, kiderult, hogy ez a no gyakran valtott biudapesti hivatalok, miniszteriumokon belul munkahelyet,... Csak ra unt. Akkor a hende csaba elettarsarol a monikarol is kiderult, hogy ripsz-ropsz a honvedelmi miniszteriumban kezdett dolgozni, pedig nem fiatal, palyakezdo, hanem mar 35 folotti no. Ferfiaknal is a sipos jeno vagy ki eddig a hatarorseg majd apeh szovivo volt, most meg az mlsz szovivoje. Hogy lehet hogy valakiknek semmi sem jo es ilyen konnyen tudnak valtani. En 2 nyelven beszelek felsofokon es semmilyen poziciot nem kaptam, sot meg a cv-mre se valaszoltak, mikor jelentkeztem.

2015. szept. 9. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolatok, politikai elkötelezettség, szívességek. Ha ez megvan akkor jön a "hála" az adott politikai oldaltól.
2015. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem sem vesznek fel: 2 diploma, angol, német felsőfok...Nekem sem szoktak válaszolni a cv-mre.
2015. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szinten zenesz, annyi, hogy en elkezdtem egy egzotikus nyelvet tanulni, ami itthon nem nagyszeru, londonbol rndeltem meg a nyelvkonyvet. Ilyen nyelvvel viszont mar azert szerintem fewl fognak a kulgynel figyelni, bar itt mar elvarasaim lesznek. Te eddig, hova probaltal bekerulni? Annyi hivatal van, es annyian dolgonak ezeknel, de hogy kerulnek be, pl a Fosters kozpontba, a MEKH-be, ... Neha elsetaltam elottuk, mikor mentek a dolgozok, hat nem akarom magam fenyezni, de mar kullemre sem tuntek tul eles eszu embereknek
2015. szept. 9. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény szegény naiv ember. Akiket emlegetsz, nem lavíroznak, hanem szólnak apucinak, havernak, szerezz már nekem itt egy állást. És hipp hopp, csinálnak ott állást. Nem számít, úgy se csinál semmit. Talán üzbégül vagy azeriül tanulsz? Oda gyakran megy a szépfiú. De tolmács nem kell neki, maximum, hogy vodkát kérjen.
2015. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:( amugy bengaliul. Esku elobb leszek ausztriaban parlamenti kepviselo, mint magyaro. On egy miniszteriumnal alkalmazott
2015. szept. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!