Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen lepukkant Budapest...

Miért ilyen lepukkant Budapest? Miért nem fejlesztik, mint minden európai metropoliszt?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen az utcák koszosak és kátyúsak, az épületek régiek és omladoznak, a tömegközlekedési eszközök öregek és környezetszennyezőek és még sorolhatnám. Nemrég néztem régi magyar filmeket nosztalgiából, ott van a Miniszter Félrelép '97-es film, azt sem tegnap forgatták, de az ég világon semmi különbség nincs az akkori Budapest és a mostani Budapest között.


Közel 20 év alatt hova a fenébe ment az a tengernyi pénz amit beszedett az állam? Annyi változás történt, hogy megépült a 4-es metró és passz. Arra még rá lehet fogni, hogy Európai színvonalú, mivel új. 20 év alatt ennyire tellett, hová tűnt a pénz? Megette a fene vagy elvitte a rézbagoly vagy mi?


2015. szept. 13. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ki kellett fizetni a 80 évre titkosított tanácsadói számlákat.


Viccet félretéve, nem tudom miről beszélsz, évek óta az egész város fel van túrva, mindig csinálnak valamit, általában az egész városban.

2015. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért nem fejlesztenek mert amíg nem csap agyon valakit egy gipsz stukkó addig senki nem nyúl semmihez.

Egyébként nem csak Budapest romos golyó ütötte, nálunk Miskolcon is tucatnyi tiszti lakás van ami omladozik, eléggé barokkos.

Szerbia is ugyanaz mint a balkáni háború idején, ott is benne hagyták a golyókat a falakba, annyi hogy némelyik kapott egy szigetelést.

Románia/Ukrajna szintén ilyen állapotú


Tehát nincs összefüggés a beszedett pénz és a romosság között, a pénzeket befektetik maguknak, ellopják.

Útépítésekre is 3x-os árat kérnek, mint amennyiből kilehetne hozni.

2015. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Fejlesztik csak drágán és lassan.

Rákóczi híd, M2-M4, bálna,várkert bazár, 2x cseréltek buszokat, meg még mit tudom én mit.

2015. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországnak nem ez a város lesz az új fővárosa, az egy kicsit nyugatabbra lesz, ahol már van stadion, lesz kisvasút meg lovasszobor is.
2015. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Migránsok lelakták [link]
2015. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.


Pestnek meg Budának is vannak szép területei ,de vannak koszosak is.


De engem a proli panelek zavarnak ,de nagyon.

2015. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
hát szerintem Budapest benne van a top 3 legszebb Európai városban, nem tudom miről beszélsz, lehet a lakótelepek nem a legmodernebbek, de az baromság amit te írsz, és az állításomat alá tudom támasztani külföldi turisták véleményével. lehet csak a magyar olyan idióta, hogy mindenben a rosszat keresi, ha kicsit néznénk a dolgok jó oldalát, nem ott tartanánk ahol most.
2015. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Közel 20 év alatt hova a fenébe ment az a tengernyi pénz amit beszedett az állam?"


Vezéreink offshore számláit hizlalták ezermilliárdosra.

2015. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Miért lenne márbenne a legszebb 3 európai városban???
2015. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

"Miért lenne márbenne a legszebb 3 európai városban???"


Mert a fideszesek egy másik világban élnek.

2015. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!