Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nőként védik a migránsoka...

Akik nőként védik a migránsokat tisztában vannak vele hogy ott ahol ők élnek a nőnek nincsenek jogaik?

Figyelt kérdés

Úgy értem ez az abszolút 0 gyakorlatilag azt tesznek velük amit csak akarnak. Mindenféle felelősségre vonás nélkül. Nincsenek ilyen női jogi szervezetek mint a NANE.

Nem vezethetnek autót nem tanulhatnak, az életüket semmilyen jog nem fogja védeni és egész életükben csadorban járhatnak majd az utcán... meg ilyen "kelletlenségek".



#nők #jog #arab #iszlám #minoránsok
2015. szept. 13. 01:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez most akkor megint egy olyan kérdés, amire ha normálisan válaszolsz, de az nem tetszik a kérdezőnek, akkor lepontoznak?

Öröm ide járni, komolyan...


#4-esvótam.

2015. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit és csak arra gondoltam h ha ezek ide betelepülnek akkor az itteni nőknek lesz annyi joga mint az ottaniaknak.

Pl Iránban.

De látszólag ez itt pár hsz-t leszámítva a kutyát nem zavarja.

Pedig simán ez lehet belőle.

[link]

2015. szept. 13. 15:51
 13/45 Andizsuzsi ***** válasza:
74%

Én is linkelhetek neked, tessék:


[link]


Nem tartott 10 mp-ig találni egyet. Tanulság?

2015. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 tetro ***** válasza:

16.28

hogy egyedi a környezetéből kiragadott képes vagy/és esetek makró szinten nem érvek? :D komolyan ezt akarod vele megértetni? ne reménykedj...

2015. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 tetro ***** válasza:

15.51

amúgy az megvan, hogy a videón látott nőhöz hasonló nők ezrei menekülnek? ezeknek kellene hátad fordítanunk?

2015. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
78%

Imádom az ilyen gumilogikát, hogy "ha ezek ide betelepülnek akkor az itteni nőknek lesz annyi joga mint az ottaniaknak".

Nyilván jól átgondoltad ezt, meg figyelembe vettél különböző demográfiai statisztikákat és úgy sikerült kiadnod magadból ezt a mondatot.


Európa jó ideje keresztény terület már, még a törököknek sem sikerült ezen változtatni, pedig ők azért elég sokan, elég sokáig voltak itt. De ha ezt nem is vesszük figyelembe - mert miért látnánk a nyilvánvalót - az emberi kegyetlenség nem vallás, vagy kultúrafüggő. Az, hogy valakit kivégeznek az utcán nem az iszlám sajátossága. Korábban leírtam már, Amerikában 50 éve nem volt bűn feketéket lelőni az utcán, de számos hasonló példát fel lehet hozni, mégse kapsz tőle hányingert...

2015. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2015. szept. 13. 20:31
 18/45 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező azt tudod hogy sok európai országban nagyobb a nőkkel szemben elkövetett erőszak mint muszlim országokban?


Magyarországon minden ötödik nő erőszaknak van kitéve.


Olvasd el:

[link]


És ennél még rosszabbak is vannak Európában.

2015. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

#18: az nem számít. Az számít, amit a hatásvadász újságírók kihánynak magukból.

Christiane Amanpourt meg sírva fakasztja a szakmai önérzete...

2015. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
15%
#18 És azt tudtad, hogy Svédországban az erőszaktevők 3/4-e muzulmán?
2015. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!