Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem küldjük a migránsoka...

Miért nem küldjük a migránsokat Erdélybe? Hány menekülttábor férne el ott?

Figyelt kérdés

Romániában van, szép hely, és sok szabad hely lenne a menekülttáboroknak. Arról nem beszélve hogy onnan meg sokan jöttek már el ide Magyarországra kettős-állampolgárságot kihasználva. Meg sokak mentek Nyugatra. Szóval "fel lehetne tölteni".

Ehhez milyen kiegészítést tudnátok? Ötlet? Javaslat?


2015. szept. 3. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi bajod van a székelyekkel? Nincs elég bajuk a románokkal?
2015. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

"fel lehetne tölteni" :D

Románok nem a legjobbak tény és való, de ez a söpredék még rosszabb...

2015. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy bajom van velük? Nekünk is sok mindenkivel bajunk van még is van menekülttábor! De ott elférnének és integrálódnának!
2015. szept. 3. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg inkább a Kárpátokon túlra kéne akkor küldeni őket. Vagy Ukrajnába.
2015. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező miért pont egy olyan helyre küldenéd őket ahol magyarok élnek?
2015. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4: Ez is egy jó megoldás! Elég nagy Ukrajna és ahhoz képest kevesen élnek ott. Kimondottan gyárakat lehetne létrehozni hogy dolgozhassanak. A Nyugat és Oroszország közti rész megerősítésére.

5: Miért a mostani táborok hol vannak? Magyar területen! Azért Erdély lenne jó mert ott nagyon szép helyek vannak és beilleszkedésükben segítene, ez pszichológia. És sok gyár épülhetne, sok a fa például ezért bútorgyártás lehetne egy tábor mellett. Menekülttábor és munkahellyel, és aztán épülhetnének városok nekik!

2015. szept. 3. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
5ös vagyok.Magyar vagyok én is de eszembe nem jutna a menekülteket olyan helyre deportálni ahol magyarok élnek.Van a külhoni magyaroknak elég bajuk hidd el,igyis el vannak nyomva,meg még te is odaküldenél egy csomo idegent.Integráció?na persze...Annyi sok hely van a világon neked meg pont Erdély jutott eszedbe.szép.gratulálok.
2015. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
És miből etetik, itatják, szállásolják őket? Milyen munkalehetőségeket tudnának biztosítani nekik? A Román állam kitől és milyen segítséget kapna ebben a helyzetben? Miből finanszíroznák a táborok kialakítását, az orvosi ellátásokat? Kedves az elméleted, de nem lehet egy másik ország nyakába varrni egy ekkora terhet. A problémát igazából a menekültkvóta orvosolná csak valamelyest, de érdekes módon Magyarország foggal körömmel küzd ellene, pedig szerintem jobban járnánk hosszú távon.
2015. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7: Azért nem jut eszedbe mert nem gondolkodsz. Hímes-tojásként kezeled őket? Nekünk is van bajunk itt!!! Nem csak nekik!!! Úgy érzem elfogult vagy és minden áron mintha védelmükre kelnél pedig nem bántottam őket. Arra gondolj hogy gazdaság építő lenne!


8: Az EU segítségével, amúgy is Románia és benne Erdély EU része.

Az eddigit táborok amik léteznek (nálunk is) azok nagyrészt EU pénzből működik! Szóval nagy EU-s összefogás kéne.

2015. szept. 3. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

7es nem kezelem őket himes tojásként csak vajdasági magyarként átérzem azt amiben vannak...mondjuk neked erről gondolom lövésed sincs.

Mondjuk ha engem megkérdeznek hol nyissanak menekülttábort eszembe sem jut Magyarország,mivel nem akarok rosszat a sajátjaimnak,mert senki nem akar egy menekülttábor melett élni.részemről ennyi.

2015. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!