Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés
Elolvastam a programjukat két pont ami nem igazán tetszik mégpedig hogy egyházpártiak és hogy rossznak tartják hogy Magyarország az EU tagja a többi dolgokkal egyetértek.
2010. márc. 11. 16:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Hajrá Jobbik
2010. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"A válság és az elégedetlenség hullámain megerősödött pár éve még nevenincs szélsőjobb társaság. A radikalizmus nevű ópium csak átmenetileg szokott népszerű lenni, az is inkább az elkeseredett (higgadt gondolkodásra már nem hajlandó) emberek körében. Utána hamar el szoktak tűnni a süllyesztőben. Erre most mernék fogadni.

"



Fogadjál beteg gyermek, majd a választások után vissza idézzük a hozzászólásod. :D

2010. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

"Furcsállom, hogy hülyének, tudatlannak tartanak mindenkit, aki nem JOBBIK-ra akar szavazni, de megváltó, felvilágosult embernek tartják magukat. "


Nem tartjuk hülyének, tudatlannak csak rasszistának magyarellenesnek.

2010. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

"Ha a jobbik kerülne hatalomra elmennék az országból!"



Lehet tolni arrébb a kerékpárt..

2010. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

-Furcsállom a párt félkatonai szervezetét.


Nem félkatonai és nem a párté, te is beléphetsz!


-Fura, hogy sérthetetlennek, 100%-ig tisztességesnek, tisztának tartják magukat és máris vannak ügyeik.


Nem nem, hiszen egy kormányzó képes méretű erő nem tud minden ocsut kiválogatni. De fényévekkel tisztább a mai parlamenti tolvajoknál.


-Furcsállom, hogy Vona nem tudja kimondani nyíltan, hogy ő rasszista-e.


Miért kellene ilyet mondani, Orbán sem mondta még soha, Gyurcsányról meg mindenki tudja hogy utálj a magyarokat.

Még el is akarta küldeni őket!


-Furcsállom, hogy mindenkit lepontoznak, aki nem Szebb Jövővel fejezi be válaszát.


Mert nem írnak válaszokat, csak demagógiákba beszélnek mint te!


-Furcsállom, hogy hülyének, tudatlannak tartanak

mindenkit, aki nem JOBBIK-ra akar szavazni, de megváltó, felvilágosult embernek tartják magukat.


Igen és azok is! Látják amit te nem is kapisgálsz!


-Nem tudom, hogy milyen pénzből akarja megvalósítani programját Vona.


Mert nem olvastad a programot" csak demagóg vagy" ha meg olvastad és nem érted, akkor mit csodálkozol hogy az értelmi színvonalad nem egyenértékű a Jobbikosokéval!


-Nem értem, hogy engedhetnek egy olyan embert a nyilvánosság elé, mint Morvai.


Morvai okos és szép nő, ráadásul egy igazi a magyarokért harcoló " magyar amazon" nem is lehetne nála jobbat találni erre a posztra. Szerinted mit kapna tőle Slota, egy egy eset után? Vagy mit bírnának belőle kicsikarni ami nem kedvező a magyarok számára? A legjobb választás!

2010. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"-Furcsállom a párt félkatonai szervezetét."

nem katonai szervezet, semmi katonai nincs benne, nem harcolnak, nem bántanak senkit. szerinted rossz dolog összefogni?



"-Fura, hogy sérthetetlennek, 100%-ig tisztességesnek, tisztának tartják magukat és máris vannak ügyeik."

Nem tartják sérthetetlennek magukat, de sokkal tisztábbak mint a többi párt. Az ügyeik nagy része viszont bizonyítékoktól mentes. meglásd ha lecsengett a választás, akkor már nem lesznek ügyeik.



"-Furcsállom, hogy Vona nem tudja kimondani nyíltan, hogy ő rasszista-e."

Mire gondolsz? Nem tartja magát rasszistának, egyenlő elbánást hirdetnek. Mellesleg meg kimondani azt, hogy cigánybűnözés van, nem rasszizmus, csak egyes emberek szerint.



"-Furcsállom, hogy mindenkit lepontoznak, aki nem Szebb Jövővel fejezi be válaszát."

Az állításod légből kapott. Jobbikosként sosem szebb jövőzöm. nem szeretem. És esetleg hozzáférésed van az oldal statisztikájához, hogy ki kit pontoz le, és azt is tudod, hogy miért?



"-Furcsállom, hogy hülyének, tudatlannak tartanak mindenkit, aki nem JOBBIK-ra akar szavazni, de megváltó, felvilágosult embernek tartják magukat."

Bocs, de én ezt a hozzáállást a fidesz oldaláról is nagyon sokszor tapasztaltam. Mindenesetre az állításod egy kisebb csoportot érinthet max.



"-Nem tudom, hogy milyen pénzből akarja megvalósítani programját Vona."

Drága koma, ha megmondod, hogy a fidesz milyen pénzből tervezi helyretenni az országot, mutatsz erre bizonyítékot, ahol erről beszélnek és 100%-os választ adnak, akkor fejet hajtok előtted és azt mondom, hogy jogos a kérdésed. Addig pedig ne csak a jobbikot támadd ezzel.



"-Nem értem, hogy engedhetnek egy olyan embert a nyilvánosság elé, mint Morvai. "

Minden politikusban találhatunk kivetnivalókat. Morvai nem hülye és mond okos dolgokat. A stílusáról már lehetne vitázni, mert tényleg idegesítő meg a grimaszai fejmozgása a beszéde mellé, stb.

Viszont igenis jónak tartom, hogy az EP-ben nem egy öltönyös emberke került be aki csak hallgat vagy bólogat, vagy valami előre megírt nulla semleges beszédet tart.

Végre egy EMBER van ott, aki mint egy átlag ember beszél. A brüsszeliek nem tudják, hogy mi folyik itt nálunk. Hidd el. semmit sem, csak azt amivel áltatták őket sok éven át.

2010. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

"Ha a jobbik kerülne hatalomra elmennék az országból!"


szevasz ki tart vissza?


hajrá jobbik!

hajrá Magyar Gárda!

Szebb jövőt!

2010. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ők az egyedüliek, akik ki merik mondani a problémákat. Sajnos a többi párt fél az EU-tól és ezért nem meri felvállalni a valódi gondok kimondását.

Kell a parlamentbe, de nem valók kormányzásra.

2010. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
Sirályi párt, igazi győztesek. :)
2010. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 X. Maté ***** válasza:
37%

Szóval nézem a tisztelt JOBBIK-os válaszait és szerintetek ő nem tartja magát többre nálam? Már bocsánat, de akkor én is általánosítanék. Én eddig értelmes emberrel, aki a JOBBIK-ra akar szavazni nem nagyon láttam! Több az alpári ember! És most lepontoztok, hogy ilyet mondok, később meg is vernek? :)


Azért beszélek most csak a JOBBIK-ról, mert ha kicsit feljebb mész és megpróbálod elolvasni a kérdést, majd értelmezed, (remélem nem nehéz) rájössz, hogy a kérdés a JOBBIk-ról szólt és nem a többi pártról. Ha felteszel egy kérdést, hogy mit gondolok a másik pártról, egy külön kérdésben én szívesen megválaszolom neked.

És normálisan elmondtam az előbb a véleményem, nem kértem, hogy elemezzétek, de ha már elemzitek is, megkérnélek titeket arra, hogy legalább ne mondjátok, hogy én vagyok a hülye, mert saját véleményem van és nem Vona tökét nyalogatom!

2010. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!