Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés
Elolvastam a programjukat két pont ami nem igazán tetszik mégpedig hogy egyházpártiak és hogy rossznak tartják hogy Magyarország az EU tagja a többi dolgokkal egyetértek.
2010. márc. 11. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Nos ha a két dologra vagy kíváncsi akkor nagy vonalakban az én véleményem: az egyházat azért kéne erőltetni, mert napjainkban az erkölcsnek még a fogalma is ismeretlen, az EU csatlakozásból pedig semmi előnyünk nem származott még. Az EU-s pénzeket mi magunk adtuk az EU-nak egyrészt a belépéssel gyakorlatilag készpénzben, másrészt a gazdaságunk átalakításával az EU javára rengeteg dologról lemonduk, és függésben vagyunk, így az EU-s pénzek egyenesen járnak nekünk ezekért cserébe (a többi tagországnak is).
2010. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Kijavítalak!


A keresztény erkölcsösséget tekintik követendőnek, nem a kereszténységet, amibe semmi rossz nincs alapjában.

Én is elfogadhatónak tartom, bár nem inden tekintetben tudnám betartani. Inkább irány jelleggel határozza meg, mint követendő érték!


Nem Eu ellenes, csak megfogalmazza azt a kritikát hogy ebben a formában semmi értelme, mert csak bukunk.

Az az, vagy változtatunk, vagy nem lesz fenntartható.

2010. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
A válság és az elégedetlenség hullámain megerősödött pár éve még nevenincs szélsőjobb társaság. A radikalizmus nevű ópium csak átmenetileg szokott népszerű lenni, az is inkább az elkeseredett (higgadt gondolkodásra már nem hajlandó) emberek körében. Utána hamar el szoktak tűnni a süllyesztőben. Erre most mernék fogadni.
2010. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Zsír!
2010. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

A válság és az elégedetlenség hullámain megerősödött pár éve még nevenincs szélsőjobb társaság. A radikalizmus nevű ópium csak átmenetileg szokott népszerű lenni, az is inkább az elkeseredett (higgadt gondolkodásra már nem hajlandó)


Én meg arra mernék fogadni, hogy fogalmad nincs a radikalizmusról, ahogy a Jobbik programjáról sem.

Arra viszont nagy tétekben is!

2010. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Emulzió!
2010. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 X. Maté ***** válasza:
18%

Én sok mindennel nem értek egyet, de van pár dolog amivel viszont tudok azonosulni.


-Furcsállom a párt félkatonai szervezetét.

-Fura, hogy sérthetetlennek, 100%-ig tisztességesnek, tisztának tartják magukat és máris vannak ügyeik.

-Furcsállom, hogy Vona nem tudja kimondani nyíltan, hogy ő rasszista-e.

-Furcsállom, hogy mindenkit lepontoznak, aki nem Szebb Jövővel fejezi be válaszát.

-Furcsállom, hogy hülyének, tudatlannak tartanak mindenkit, aki nem JOBBIK-ra akar szavazni, de megváltó, felvilágosult embernek tartják magukat.

-Nem tudom, hogy milyen pénzből akarja megvalósítani programját Vona.

-Nem értem, hogy engedhetnek egy olyan embert a nyilvánosság elé, mint Morvai.


És még tudnám mondani...

2010. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
31%
Ha a jobbik kerülne hatalomra elmennék az országból!
2010. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

Ha a jobbik kerülne hatalomra elmennék az országból!


Csomagolj!

2010. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha a Jobbik kerulne hatalomra en pedig visszamennek Magyarorszagra.
2010. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!