Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokhoz szól ez a kérdésem...

Bumbi02 kérdése:

Azokhoz szól ez a kérdésem akik a Trianon elötti határokat "követelik" vissza! Hogyan lenne ez sztetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Abba most nem megyek bele hogy részemröl fölöslegesnek tartom a sirást egy 100 éves béke miatt..


de.. a visszacsatolással több bajunk lenne mint anélkül... visszacsatolt területekkel kb 10millió nem magyart és kb fél millió magyart kapnánk..(max 1 milliót) ebből akkora konfliktus lenne országon belül hogy csak na, a magyarság megin épp 50% körül mozogna (10millióan vagyunk+1millió+10millió külföldi ->21 milliós lakosságból lenne 10 millió magyar) valamint mivel elég valószinü hogy önkéntes alapon nem adnák vissza a területeket a körülöttünk lévő országokkal eléggé jelentősen romlana a viszonyunk...valamint egy idő után megin elszakadnának a területek hisz azokon területeken tulnyomó többségben más etnikumok élnek...nem ebből kéne gazdálkodni amink van?:)

Kossuth Duna Konföderációs tervét még jobb ötletnek tartom... ezt a térséget egy szövetségi államba beolvasztani Dunai Konföderáció néven, mindenki örülhet hogy magyar testvéreink velünk egy államban élnek és senkinek se sérülnek az érdekei hogyha normálisan kiviteleznék...


2010. márc. 7. 19:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
76%

szó sincs róla, vagy nem olvastad el, vagy szándékosan érted félre


én a vajdasági úriember hozzászólására reagáltam

2010. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
76%

nem utállak

mint ahogy nem utálok egy szerbet sem, csak azért mert szerb


a hozzáállásoddal van bajom, ezt vállalom

2010. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
76%

20:35


hülyék mindenhol vannak...

2010. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
0%
tegnap 19:46: Mégis eladtunk a hazát 100 évvel ezelőtt, "nagymagyar"!
2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
90%

Szánalmas vagy kérdező!Mit képzelsz magadról????????????????????


Költözz ki Erdélybe meglátod mennyit szenvednek ott a magyarok te szerencsétlen agymosott korcs!!!!!!!!!!!!!


A HATÁROK MINDIG IS VÁLTOZNAK NEM FOGTAD FEL !!!!!!!!!!!


Hiába beszélek itt neked.Neked nem jelent semmit a haza???????????

2010. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
De nekem jelent vmit a haza.. és tudod mit? Magyarországot... én nem egy 100 évvel ezelőtti Magyarországba születtem, én ebbe a Magyarországba születtem, a Harmadik Magyarköztársaságba.. nekem ez jelenti a hazámat... nem pedig egy olyan föld ami nem hogy az én életemben de még nagyapám életébe se volt már a mienk... miért érezzem saját földemnek Erdélyt, Vajdaságot,Felvidéket? Ők se tartják többnyire Magyarországot a hazájuknak, mert ők is ott születtek... Erdély sem és a Vajdaság sem akarna csatlakozni hozzánk max külön önálló államot... ezért lennék szánalmas? mert nem egy divat véleményt hangoztatok?
2010. márc. 8. 20:02
 27/58 anonim ***** válasza:
91%

Tanulatlan kis pics.a vagy fogd már fel!!!!!!!HALLOTTÁL MÁR A MAGYAR ROVÁSÍRÁSOS LELETEKRŐL ERDÉLYBEN?????Van köztük 15-20000 éves is!Ez azt bizonyítja hogy már akkor is itt voltunk!Mi voltunk azok akik államot tudtak alkotni a Kárpát-medencébe!Befogadtunk mi mindenkit menedéket adtunk a szerbeknek románoknak és még sorolhatnám!Erdélyben a románok nem őshonos nép!A vajdaságba 1910-ben csak 29°% délszláv volt!A többi más nemzetiségű volt!Kárpátalja többször is kinyilvánította hogy Magyarországhoz akar csatlakozni!Van egy videó ahol a Magyarországi szlovákok nagygyűlése van és azt akarják kinyilvánítani a világnak hogy ő nekik semmi bántódásuk sincs itt!Mert a csehek azt próbálták állítani hogy mi elnyomjuk őket!

Nézz utána a dolgoknak mielőtt hülyeségeket beszélsz!Látom szüleid beléd se neveltek egy kis hazaszeretetet!


Itt az a videó: [link]

2010. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
ma 14:15: hát nézd a szlávok mégis 15x jobban állnak ma mint mi.
2010. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

tanulatlan kis... vagyok?


hát te nem tom honnan tájékozodsz de ilyen hülyesegekt ne terjessz mert mások jobban kifognak érte nevetni..15-20 000éves magyar irásos emlékek? a világ legrégebbi irásos emléke i csak i.e. 5500 környékér származik(és igazából nem is biztos h irásnak tekinthető, lehet h csak szimbolumok) a rómaiak már itt voltak europaszerte 2000 éve.. Olaszok mér nem követelik vssza? am a magyarok 20 000 éve még nemis tudni hol voltak,de kr.e 5000 környéén még csak az urál keleti felénél voltak... mielőtt kitalálsz lyen hülyeségeket nézz utána... föleg mieőtt valakit le tanulatlanp*csázol...

2010. márc. 9. 20:19
 30/58 anonim ***** válasza:
47%

[link] Itt a forrás kis pics.a.

A Római birodalomhoz az olaszoknak semmi közük mert nem is olaszul beszéltek benne nagy okos!

Csak nevetni lehet rajtad.

2010. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!