Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Fidesz a Jobbiktól "lopja"...

Ha Fidesz a Jobbiktól "lopja" a programja egyes elemeit, akkor az miért rossz a Jobbikosok szemében?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy két fórumhozzászólásban, hogy bizonyos elemeket átemelt a Jobbik programjából a sajátjába.


Akkor ez most rossz vagy jó szerintetek?

Mert ha belegondolsz, a Jobbik programja az ország "rendberakását" célozza, vagyis az országban uralkodó helyzetek javítását.


Ha a Fidesz ebből átemel elemeket, akkor azzal az ország javulását fogja előidézni végsősoron.


És ugyebár a Jobbik vezérfonala az hogy jobb legyen a sorsa a magyaroknak és az országnak. Akkor meg nem mindegy hogy ,melyik párt valósítja meg? Vagy ez csak a Jobbik kiváltsága lehet mert ő mondta először? Szóval nektek a párt a lényeg vagy az ország?


2010. márc. 7. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
93%
a jobbik a fideszt ÉS mszp-t akarja elszámoltatni. nem kivételezik.
2010. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
6%

Akkor a jobbik reméljük tisztában van azzal, hogy a Vona, meg a Morvai is fideszes volt. Illetve nem felejtik el, amit a Vona mondott, hogy a fidesz volt az elmúlt 20 év legjobb kormánya. Ja, hogy ezt még fideszesként mondta?

Meg a fidesz kapcsán szerettek az elmúlt 20 évről beszélni. Holott csak 4 évig volt kormányon. Nem kéne inkább az mszp-vel többet foglalkozni? Vagy házon belül nem kutakodtok? Elvégre a jobbik, fideszes,és nagyrészt mszp-s pártszimpatizánsokból, párttagokból emelkedett ki.

2010. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
10%

14:08

Azért ha bevalljuk, hogy a jobbik nem a semmiből szedte a szavazótáborát, hanem a korábban valakikből kiábrándultak csapódtak hozzájuk, akkor rájöhetünk, hogy a jobbik is bűnözőkből áll?

2010. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
47%

14:03:

Hagyd szerintem. 39%-oska fizetett provokátor. Mindenhol ezt csinálja.

Ne etesd a trollokat, ignoráld. Előbb-utóbb éhenhal.

2010. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
79%

Erre szerintem fölösleges reagálnom:)


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 37%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:41


Szóval te a tipikus példája vagy a kamu liberálisoknak!


Az a fajta, aki előbb homár lett és csak aztán liberális!

Aztán, lehet hogy a meleg éghajlatnak köszönhető hogy ultra liberális lett, és nem a programja zavarja a Jobbiknak vagy a nemzeti érzelme, hanem az hogy létezik.

Egyszerűen eljátssza az értelmiségit, ami abba ki is merül hogy náci-z és demagóg szólamokat lebegtet.


Nekem nem veled a homárral van a bajom, mert istenem!

Hanem veled az emberrel akinek nincsenek érvei és még azt sem képes megérteni a hogy a pszichés zavarait teljesen felesleges ilyen módon levezetni, mert senkit nem érdekel hogy homár!

2010. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:

13:58


Ha ezt nekem szántad tévedsz.

Semmilyen pártnak nem vagyok a híve, úgy jellemezném magam hogy Magyarország híve vagyok, és a magamé, ha szavazok akkor azt nézem hogy mi lesz a legjobb nekem és az országnak

Még nem döntöttem véglegesen hogy kire fogok szavazni, de ezeket fogom majd figyelembe venni


A kérdést is csak azért tettem fel mert kiváncsi voltam hogy hogy erről ki mit gondol, és ebből a szempontból sok hasznos választ kaptam (mert nekem itt az a hasznos válasz amiből megtudom mások nézetét és véleményét, nem az amivel egyetértek)

2010. márc. 7. 14:14
 27/81 anonim ***** válasza:
6%

"amiből megtudom mások nézetét és véleményét, nem az amivel egyetértek"

akkor máris nem lehetsz jobbikos...

2010. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
93%

14.08

Vona a pár nappal ezelőtti nyílt levelében is leírta Orbánnak, hogy kétségtelenül az Orbán-kormány négy éve volt a legjobb az összes közül, de amikor a szoci kúrmány ámokfutása ellen tehettek volna, ültek a valagukon szótlanul!

És azért 20 évről beszélnek, mert pártállástól függetlenül voltak itt mutyik (és elismerem, hogy az MSZP-kormányok idején lényegesen több!), összebeszélések, hadd ne soroljam tovább.

2010. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
0%

14:13

el vagy te tájolva nagyon. Talán majd ha elvégzed a 8 általánost és föl is fogod az ott tanult történelem leckét, akkor rájössz, hogy mért ódzkodnak sokan a jobbiktól.

És van hasonlóság a jobbik, és az nemzetiszocializmus=náczimus között, ami szintúgy szélsőjobb.

2010. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
0%

14:17

Oké, akkor induljunk innen. Szintén történelem, ill. társadalomismeret, hogy mit tud kezdeni a magyar választási rendszerben egy ellenzéki párt a kormánypárttal. Elárulom: semmit. A jobbik is csak azt tudta tenni, hogy felszólította őket, hogy a x időn belül nem távoznak, akkor baj lesz. És nem távoztak. És a jobbik még mindig nem tudott ellenük semmit sem csinálni.

Kénytelenek vagytok ti is, mint ahogy a fidesz is megvárni a választásokat... és ott majd minden eldől.

Persze hozzá kéne tenni, hogy más országokban az mszp már fél év után elpucolt volna. De megtehették, hogy maradnak. Mért? mert nem volt még olyan 2/3-os kormány, aki rendesen megtudta volna csinálni a rendszerváltást...

2010. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!