Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hány százalékos...

Szerinted hány százalékos többséggel nyeri a Jobbik az idei választást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 01:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Az öltöny is egyenruha.
2010. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

18:44

ne magadból indulj ki...

2010. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
bocs. 06:15
2010. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim válasza:
100%

Sokan sokfélét mondanak itt,én akkoris kitartok a Jobbik mellett,még ha nem is váltja meg a világot.Még mindig ez a "legmagyarabb"párt.Azért mert ti azt mondjátok,hogy ez csupán a hangos kisebbség pártja,én meg erre azt mondom,ez azoknak az embereknek a pártja,akik látják,hogy mit tesznek ezzel,az országgal és a magyar embert nem kisebbségben akarják Magyarországon látni.Kíváncsian várom a kedves Fidesz fanok véleményét mikor 1-2 vagy akár több év múlva nagyot kell csalódniuk a pártjukban.Igaz,hogy az összes párt kapzsi,kizsákmányoló... de ezek közül a Jobbik a legkevésbé az,és egyedül a Jobbiknak van életképes programja,még ha az ellenkezőjét is állítjátok.

És ne csak hajtogassátok,hogy ilyen szar meg olyan szar,hanem nézzetek is utána,mert én az összes párt programját végignéztem és egyedül a Jobbiké a megvalósítható,a többi párt mindegyik csak lopta az ötletet a Jobbik programjából.

Lehet rasszistázni,meg hungaristázni,meg újnácizni meg ilyenek,de akkor ti csak simán hülyék vagytok történelemből és nem értitek a fogalmat és nem ismeritek a tényeket.

2010. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
44%
remélem, nem nyer semmit, mert akkor ha nem mi, majd a párt temet el minket országgal együtt...
2010. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
55%

Előző:

Nem a Jobbik temet el az országgal együtt, sajnos te túl buta vagy ahhoz, hogy ezt megértsd. A fideszmszpszdszmdf teszi tönkre az országot!

EMBER!

Kik kormányozták eddig az országot?

Neked olyan jó volt ez a sok év a rendszerváltás óta?

Ők tették tönkre az országot, bár mostanában divat félni a Jobbiktól, az ilyen beszariaknak, mint te.

2010. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az olyan buta embereket akik a tvben csak a maunika showig jutnak, semmiről nem tudnak, szavazni nem járnak és azzal a szöveggel kommentálják, hogy én már nem politizálok mert úgysem lesz jobb. ez az utolsó előtti hozzászólóról jutott eszembe.
2010. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

nem felejtkeztem el rólad ma április 11-én se

most pedig kiröhöglek

MUAHAHAHAHAHAHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


fúdejólesett xD

2010. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Hány százalékos többséggel nyerte?
2021. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!