Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hány százalékos...

Szerinted hány százalékos többséggel nyeri a Jobbik az idei választást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 01:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
komolyan annyit lehet röhögtem itt :DDD birom amikor valaki a politikán felidegesíti magát aztán jól megmondja :DAS:D-.sDSA_:D:s-d ti még mindig nem fogtátok fel, hogy akárki van kormányon, mindegyik csak lop? :D hihetetlen
2010. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
62%
Én olyan 105-108%-ra várom őket, de lehet, hogy sikerül megcsípni egy erős 140%-ot is, a Fideszt pedig olyan 51-re, a maradék 23 százalékon a kis pártok osztoznának.
2010. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim válasza:
Ezért tart itt ez a k**va ország,mert ennyi értelmetlen kretén él itt,aki nem tudja felfogni,hogy egyedül a Jobbik az egyetlen magyar érzületű párt,akinek még nincs vaj a füle mögött.Azért próbálja meg mindenki lehúzni a Jobbikot mert fél tőle az össze akinek félnivalója van.Az szerencsétlen zsidesz,mszp,szdsz,mdf párti illetőknek kéne elhagyni az országot,nem lenne kár értük.Amúgy a kérdésre válaszolvál 30% biztos meglesz a Jobbiknak,MSZP-t valamelyest megelőzi és ezt maga GY.F szájából hallottam.Hajrá Magyarország!Hajrá Magyarok!Szebb Jövőt!
2010. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Eleve a kérdés feltevője is elgondolkozhatna a kérdésén, a Jobbik nem fogja idén megnyerni a választást mivel a Fidesz nyeri azt meg és ezt nem én mondom hanem a különböző statisztikai hivatalok akik ezért dolgoznak. Itt a kérdés az, h a Jobbik mennyivel jutt be a Parlamentbe és megveri-e az MSZP-t? Remélem meg fogja verni és az MSZP eltűnik a süllyesztőbe mert ami itt folyt ebben a 8 évben az nem állapot.Emberek jövőjét rontotta el ez a 8 év. Itt el is lehetne gondolkozni, h a liberalizmus vagy a kommunizmus a nagyobb rákfene? Sztem mind2 a maga módján az és ezért kell egy olyan PÁRT aki a mostani helyzetet felszámolja. Cigánybűnőzés?-mondja a Jobbik...ez igen is valós tény, nem kell messzire menni, mindenkinek volt már velük kapcsolata+a börtönök túlnyomó többségét is "feketék" alkotják.Én nem akarok kioktatni senkit csak gondolkozzon el mindenki egy kicsit bár így a hozzászólásokat elnézve nem sok esély van rá sőt egyáltalán semmi. Jah igen Rohadjon meg az összes Jobbikos!!!! Amúgy nem tudom :D ez a hozzászólás mindent elmondott. Az ilyen ember annyira szánalmas! Azt se tudja mi az h politika de ő azé beírja, mert ő okosnak akar látszani. Szégyen! Az új pártnak meg kell adni az esélyt, mert a többiek már (le)szerepeltek. Most egyenlőre ennyit! Sajnálom, h ennyi idióta, buta ember él itt ebben az országban! és akkor itt akar vki összefogást...Hajrá Magyarország! Szebb jövőt!
2010. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
A jobbik a következő négy év múlva levő választást fogja megnyerni, mert rájönnek a fidesz rajongók, hogy ez sem az amit igérték nekik.
2010. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
62%

No, akkor elmondom, mi lesz.


Jobbik - 10-15%

MSzP - 20-30%

Fidesz - 55-70%


- A Jobbik a parlamentbe kerülés után 4-5 hónap múlva belső viták miatt szétesik.

- A rajongói csalódni fognak a pártban, mivel a radikális változásokról egyre kevesebb szót fognak ejteni, hiszen nekik is szavazókra van szükségük. Bár lesznek jobbikos képviselők, akik szélsőséges véleményeikkel sokkolják egy Európai Uniós ország parlamentjét, ezzel maguknak múló és kétséges népszerűséget szerezve.

- Lesz egy-két jobbikos képviselő, akit majd értetlenül nézünk, ahogy ilyen-olyan maskarában ül az országgyűlésben.

- Lesz egy-két jobbikos képviselő, aki független lesz és a ciklus végére beáll a Fideszbe.

- A többi képviselő 2014-ben nem jut be a parlamentbe, mivel a párt a következő választások előtt szétesik. A ciklus végéig pedig egy meggyengült, toldozott-foltozott párt képviseletében havi fixért elücsörög a bizottsági üléseken.


Látni kell, hogy egy radikális pártot a III. évezredben nem lehet együtt tartani. Az emberek ma már nem birkaként, hanem önállóan gondolkodnak, saját véleménnyel rendelkeznek. Az emberek ma már nem valami ellen, hanem valami mellett szeretnének kiállni.


Egy ennyire radikális pártban mindig lesznek olyanok, akik szerint a vezetőség nem elég szélsőséges, vagy éppenséggel túl kemény. A tömegbázis csalódik, radikális és kevésbé radikális alcsoportokat, tagozatokat hoz majd létre, később pedig a pártból kiválva önálló formációkat alakít. Megszűnik az egység, kapkodás, veszekedés, gyanúsítgatás fogja jellemezni a pártot.

2010. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim válasza:
0%

Utolsó hozzászólónak címezve.Te valami jövendőmondó vagy?komoly jósdád van,vagy honnan veszed ezeket?


Elég szörnyű lenne ha a Fidesz 2/3-os többséget szerezne,ezt senki nem akarhatja,és szerencsére nem is lesz meg neki,mivel sok párt között oszlik meg a szavazatuk.Jobbik 10-15%?->ember nézed te a statisztikákat?gondolom te is panelgettóban élsz,ha nem veszed észre,hogy vidéken a Jobbik óriási választóbázisnak örvend.Elég szégyen lenen az országra nézve ha az MSZP 35%-ot tudna szerezni,kb 25%-ot fog szerezni és a Jobbik szintén ennyit,vagy reményeim szerint picivel többet.

Valahogy nem tudtam értelmezni azon mondatod,hogy maskarában ülésezik a parlamentben->talán fáj az neked,hogy Magyarországon még vannak olyan magyarok,akik felvállalják a magyarságukat?Remélem az ilyen emberek mint te hamar kiábrándulnak a jelenlegi "kormányzó"pártokból és rájönnek,hogy ez az ország csak radikális változásokkal a Jobbik segítségével indulhat el a felemelkedés útján.

Szebb Jövőt!

2010. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés eleve nonszensz....

10:23--->ott az igazság

21:36:

Az a baja hogy hogy az a hatalmas vidéki bázis amiről beszélsz az egy északkeleten található ahol ugyebár köztudottan nagyon magasa cigányság aránya(én tudom hisz én is itt élek). Ezzel szemben ott a Fidesznek ott az egész alföld és a dunántúli vidéki lakosság.Ezzel szemben ott vannak a városi szavazók is ahol szintén a Fidesz vezet a jelenlegi közvélemény-kutatások alapján.Tehát megkapjuk a választók körülbelül 10-15%-át ami majd meg fogja akadályozni a Fidesz 2/3-os többségét ennyire lesz jó...semmi többre..ami az ellenzéknek a baloldalnak is kedvez..


Továbbá mi az hogy borzasztó lenne ha fidesz 2/3-os többséggel nyerne? Igen borzasztó lenne ,hogy a körülbelül 80 éves toldozott foldozott magyar alkotmányt végre normálisan felújítaná.Mert többek között ezzel is jár a 2/3-os többség...vagy egyáltalán mi az a nagyon negatív dolog a Fideszben? Arra is gondolj hogy a baloldalnak is lesz még egy maradék a gyökös posztbaloldaliakból és agymosott kopogtatócédulás hülyéből álló szavazótábora.


A választás után a Fidesz se tudja rögtön talpra állítani az országot erre fokozatos építkezésre van szükség nehogy azt hidd hogy a jobbik megváltaná a világot....


És milyen hatalmas radikális változásokat tenne a Jobbik ?

Elkezdi irtani a zsidókat a Romákat? Nagy elszámoltatás?

na ne nevettess...A milliárdosok 3/4-e kimosta már a pénzét és rég ott hever svájci bankokban amiből te egy petákot se fogsz látni. Ez csak az elkeseredett magyarság és a hungaristák által támogatott csoport.


Eleinte én is azt gondoltam erről a pártról hogy nah ez lesz az igazi de a a tények nem ezt igazolják.és nem vagyok posztfideszes csak jelenleg ez a lehető legjobb ami van....(minden párt követ el hibákat senki se tökéletes!)


Ezzel a nagy "mindenkit elutasítok mert csak mi vagyunk a jók" szöveggel is csak maguk alatt vágják a fát.mert ha még együttműködő lenne nem is lenne vele akkora gond.


Egy mai demokratikus kapitalista világban NEM ELFOGADHATÓ SEMMILYEN RADIKÁLIS ESZME.a világnak volt már elege a radikalizmusból az első és második világháború illetve a hidegháború alatt.Igenis van demokratikus középút csak ezt sokan nem hiszik el.


Lehet itt is el kéne terjeszteni a szavazz vagy halj mozgalmakat ami Amerikában is volt(vote or die)mert ki nem állhatom azt ha valami le se szarja a politikát.Ami az életét irányítja az embernek az érdekelje már!nem kell rögtön szakértőnek lenni de egy kicsit foglalkozhatna mindenki vele.


és csak hogy én is megerősítsem: A JOBBIK NEM FOGJA MEGNYERNI A VÁLASZTÁST!! olyan nehéz ezt felfogni?...


ez az én szubjektív véleményem köszöntem ,ha végigolvastátok.

Éljen soká Magyarország!

2010. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
78%

21:36


Nézd. 2010-ben katonai vagy arra hajazó egyenruhában parlamentben ülni maskara, nem a magyarság felvállalása. Ez a jelmez nem más mint álca, valaminek a takargatása. Valószínűleg kisebbrendűségi érzés, félelem, gyávaság kompenzálása militarista elemekkel.

A magyarság felvállalása valami olyasmi lehet, amikor származásra, múltra való tekintet nélkül összefogsz az ellenségeddel, vitapartnereddel és együtt, jelképek viselése nélkül nekiállsz a kőkemény melónak a saját kis közösségeden belül, iskolát újítasz fel ingyen, munkaidőn túl vagy kikaparod az árokból a dzsuvát, hogy a szomszédod kertjét ne öntse el a víz. És teszed mindezt csendben, nyugodtan, mosolyogva, sosem valami ellen, hanem mindig valami mellett.


Egy ilyen magyar ember szerintem nem szavaz olyan pártra, amelyiknek a miniszterelnök jelöltje katonaruhás emberekkel veszi körül magát. Mi ez, minek ez az erőfitogtatás? Olyan, mint a diszkós kidobó kopasz, aki felgyúrja magát, mert fosik az élettől és nincs csaja.

Egy ilyen magyar ember szerintem nem szavaz olyan pártra, amelyik börtönnel és el(le?)számoltatással fenyeget a nép nevében. Amit a nép nevében műveltek itt a történelem folyamán, abból jó még nem sült ki.

2010. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
ne haragudj mitől lesz neked valami katona ruha? géppisztoly van az oldalán? szerinted mi a rossz a radikális változásban?
2010. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!