Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hány százalékos...

Szerinted hány százalékos többséggel nyeri a Jobbik az idei választást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 01:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim válasza:
44%
Nem tudom hogy mennyivel,de bejut akik meg itt szídják őket az vagy segélyeken élő cigány vagy csak simán zsidó! igen is hajrá jobbik!!!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim válasza:
35%

A nemzet valóban egyöntetüen egyet akar, csak nem a jobbik fogja ezt megvalósitani.Alkalmatlan rá.A sok birka is rájön majd erre, akik most kinjukban és elkeseredésükben a tömeggyülésükre járnak.

Nulla IQ-s aktivisták, hataloméhes vezetők, valahonnan egyéb érdekből irányitva.

KÖSZÖNJÜK MEG MINDEZT A DICSŐ MSZP-nek !

2010. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:

Miert nem a Jobbik az aki ezt meg tudja valositani?Most eroltesd meg magad es egy fokkal normalisabb valaszt produkalj mert amit itt leirtal az egy ures beszed.Nekik van egyedul eletkepes programjuk.Ok azok akik meg akarjak{es meg is fogjak}szuntetni a politikusbunozest.Ami mellesleg a legfontosabb.Mo.soha nem fog elundulni a

fejlodes utjan amig korrupt bunozok iranyitjak.

2010. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
64%

Majd meglátod lehet ,hogy nem nyer mármin tén Fideszes vok.

Jobbik gyorsan jöt és sok szépet igér és hút zíher hogy van olyan amit nem tart be, de a Fidesz Kerek perec mindent kimod és az úgy is lesz Pl 1998-2002-ig (mindegyik párt elkövet hibákat)

2010. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
Isten kormányozna, csak Ő tudná kiszedni Az országot ekkora gödörből, amit MSZP Okozott. Ha Pl. Jönne, egy király Párt minden úgy lenne, hogy ők tervezik csak (minimum) 8-év kéne ahhoz, hogy kiszedjék az országot a gödörből.
2010. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
53%

Majd meglátod lehet ,hogy nem nyer mármin tén Fideszes vok.

Jobbik gyorsan jöt és sok szépet igér és hút zíher hogy van olyan amit nem tart be, de a Fidesz Kerek perec mindent kimod és az úgy is lesz Pl 1998-2002-ig (mindegyik párt elkövet hibákat)


Olyan 16 évesnek tippelnélek a helyesírásod alapján, előbb tanulj meg írni, aztán írjál marhaságot.

2010. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim válasza:
57%

Gratulálok! Ez az év vicce.

Látszik, hogy ki nevelkedett Mein Kampfon és ki Élet és Irodalmon.

A legviccesebb az egészbe, a Morvai-Baló páros. Igaz, már nem élnek együtt, de az nagyon megmosolyogtató volt.

A Morvai 'nacsasszony' alias Hitler Barbie meg csak a feladatát végzi. Minél jobb szöveggel, reklámmal, minél több embert gyűjteni, hogy a Jobbikra szavazzanak. Ti pedig ( tisztelet a kivételnek) ettől a párttól várjátok a jó szerencsét? Atyaúristen.

Zárójelben azért megjegyzem, hogy a lakóhelyemen elég sokszor előfordul, hogy a sok fehér fűzős, 18 évét alig betöltő kisfiúk ott toborozzák a Jobbik zászlója alá az embereket. Ez idáig "oké", de nem egyszer láttam én ott romát és zsidót is.

Az összes párt amit mond, egy DEMAGÓGIA.

Olyan pártot kéne alapítani, hogy "Szarok a politikára".

Mellesleg a demokrácia szótól borsózik a hátam...ne a kisiklott demokrácián rázzátok az öklötöket!

2010. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nyernek, legfeljebb koalícióval a Fideszben. Mégpedig azért, mert nagyon sok a cigány és a bu+i választó, akik most már kimondottan azért fognak balra szavazni, mert félnek a jobbiktól, mint a tűztől.

Amúgy a Jobbiknak megvan az a nagy hibája, hogy nyalja a papok seggét, elutasítja az abortuszt és az eutanáziát, és ez számos embert eltántorít a rájuk szavazástól, még ha minden másban egyet is értenek vele. Elárulom, én is közéjük tartozom.

2010. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim válasza:

Ha a jobbik nyer akkor lesz csak igazán a rosszabbik! :)

Parlamentbe bekerül, de semmi több!

2010. márc. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim válasza:
65%
Rohadjon meg az összes Jobbikos!!!! Amúgy nem tudom :D
2010. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!