Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balos/liberális plakátháború...

A balos/liberális plakátháború csak megerősített az emberekben a "fidesz még mindig jobb, mint ezek" érzést?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, nagyon elvakult balosnak kell lenni, hogy egyet értsen valaki a menekültsimogatóval. A bizonytalanokat nagyrészt jobbra húzta.
2015. jún. 18. 10:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
20-as! "El lehet innen menni" - gyurcsány, a vadkapitalista mondta! https://www.youtube.com/watch?v=-tEXu8roJEQ
2015. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%
De valamiért mégse mennek végre el. Pedig nyitva van az aranykapu.
2015. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
15%

21: Tudom, ki mondta és tudom, hogy mire.

De most ebben a helyzetben is igaz lehet ez, másokra :)

2015. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, bárcsak neked lenne igazad, de nagyon sokat látom, tanult intelligens egyetemista végzett ismerőseim között, h fújják ezt a balos maszlagot, amit a 444 stb a szájukba ad. És ők nem elvakult balosok, csak agymosott médiafogyasztók... sajnos.

Ez megerősít engem abban h ma Magyarországon nem lehet önálló véleményed, vmelyik birkasorba be kell állnod.

Aki nem Fideszes, az KÖTELES a 444-ről tájékozódni és persze mindenben egyetérteni a Demokratikus Koalícióval. Akik meg ha tehetnék, szavazati jogot adnának ezeknek a menekülteknek.

Ez azért van mert az emberek 80%-a nagyon buta. Egyszerűen képtelenek arra, h ne sémákban gondolkozzanak. A politikusaink is ebből indulnak ki. Mi az már, h egy párttagnak nem lehet önálló véleménye?


Egyébként nagyon igaza van az elsőnek is. A Facebookom pl. tele van ezekkel a hülyékkel, akik kintről posztolgatnak (Luxemburg, Ausztria, Anglia stb), kb semmi gőzük nincs a magyar belpolitikáról mer már évek óta nem jártak itt, és ilyen hülyeségeket h "Angliába jöttem és elveszem a munkájukat". Azért ez gáz, h valaki úgy megy ki, h nincs tisztában az EU, Schengen, szabad munkaerőáramlás stb fogalmaival!!!


amikor meg beírom nekik ezt, plusz megjegyzem, hogy amúgy az általuk imádott Amerikában is bizony x méter magas fal van a Mexikói határon, akkor megkapom, h Orbán bérence vagyok. Ezek után már csak az szomorít el, hogy ezek a tuskók, tényleg többet keresnek ott kint wc pucolással mint egy csimpánz, aki ugyanezt a feladatot el tudná látni :(

2015. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24: De jó, hogy vannak még ilyen normálisan gondolkodó emberek :)

1-es voltam

2015. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24-es! Soros György Magyarországon született (de minek?) zsidó származású amerikai befektető, pénzügyi spekuláns, a globális pénzügyi háttérhatalom egyik guruja pénzén kampányolnak ezerrel a balliberális oldalról! Ez a cion mindent támogat, ami Magyarország ellen van! Hiába itt született, gyűlöli a magyarokat. Tehát nem mindenki magyar, aki Magyarországon született.
2015. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem gyűlöli ő, csak az érdekeit (pénz) előbbre tartja, mint holmi 10 millió ember sorsát.
2015. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!