Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balos/liberális plakátháború...

A balos/liberális plakátháború csak megerősített az emberekben a "fidesz még mindig jobb, mint ezek" érzést?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, nagyon elvakult balosnak kell lenni, hogy egyet értsen valaki a menekültsimogatóval. A bizonytalanokat nagyrészt jobbra húzta.
2015. jún. 18. 10:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
7: De gonosz vagy!
2015. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%
8-as! Hülye vagy!
2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem húzott jobbra a Fidesz menekültügyi politikája. A Fideszt magát soha nem támogattam, a vezetőjüket még úgy sem és most sem támogatom.

Azzal értek egyet, hogy a menekültügyet kezelni kell és minél előbb, mert az EU erre képtelen.

2015. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"Csak megjegyzem: a kettős állampolgárok csak kihasználni szeretik a magyar államot, és Romániából elég sokan költöznek is ide a Hajduságba. Több kedvezményt kapnak a szavazatukért, mint az itthon élő, adót fizető belföldiek."


Milyen kedvezményt kap egy idetelepült erdélyi magyar? Kétszer utazhat 60%-on a vonaton egy évben? Hűha...

2015. jún. 18. 10:34
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
3: Akik Dovernél szétverték a kamionokat vagy akiket a franciák nem engedtek be, azok ekte afrikaiak voltak! Nézzél videókat.
2015. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos a 8-asban van igazság.

De én nem tudom megérteni, hogy egy magyar hogyan utálhatja a magyarokat. (Főleg, hogy ő is az. Akkor saját magát is utálja?)

2015. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%

Igen, kb. ezt erősíti meg, mert a baloldal a kampányába már annyira belekavarodott, hogy nem tudja magát ahogy kihúzni, olyan támadások érték amire nem tudnak reagálni.


Pl. mondják hogy itt milyen diktatúra van, s Európa szégyene vagyun hogy a másikat nem fogadják be, erre fél Európa is ugyanezt csinálja, szóval már innen kiderült hogy a támadásaik alaptalanok.


Nekifogtak annak is hogy ez gyűlölet kampány, de közbe egy más ágon elkezdtek gyűlölködő plakátokat kitenni a Fidesz ellen, itt is ellent mondtak maguknak.


És az is képbe jött, hogy felmerül a kérdés, hogy akkor az Erdélyi Magyarokról miért nem így vélekedtek? Erre se tudtak reagálni.



Szóval 1 szó mint 100, az MSZP most nem kapta el azt a hangnemet, amivel szavazatokat tudott volna nyerni ezen, nagyon gyenge volt a kommunikációjuk e téren, hibát hibára halmoztak. Ezért valószínüleg ezen most a Fidesz fog profitálni.


De a Fidesznél meg az a szégyen, hogy a Jobbik már fél éve mondja hogy tenni kellene a menekültekért, erre szóról szóra ellopják a témát. Kicsit ez nem kezd szánalmas lenni? Hogy amikor a Jobbik felveti akkor lehurrogják, de rá fél évre ők hírdetik a legnagyobb hanggal.

2015. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29%

menekültekkel*

hirdetik*

2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
21%
16-os! Nem minden Magyarországra született magyar érzelmű! Magyar az, aki annak érzi magát. A balliberálisok többsége nem érzi magát magyarnak, ezért ők idegenszívűek, akik csak véletlenül születtek le Magyarországra.
2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
5%
19: Akkor ezekre vonatkozik az, hogy el lehet innen menni (mindegy, hogy ki mondta) :) De aki itt marad, az legalább ne ártson!
2015. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!