Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párttól várhatsz igazi...

Melyik párttól várhatsz igazi változást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 08:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Változást?Ha az emberek nem változnak meg,akkor a kormányt hiába váltogatjuk.
2010. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Semmi, csak hasonlóság van a hitleri néphülyítés és a jobbikos néphülyítés között, miszerint mindenért a zsidók felelősek és mindenkit be kell zárni aki nem úgy gondolkodik ahogyan ők - ezt ugyan nem vezető jobbikosok mondták de a szimpatizánsok írásaiból ez nagyon látszik.

"Én inkább azt nem felejtem el, hogy a Fidesz is 1990ben indult és őt is a külföldi nagytőke tolta a hatalomba."

Milyen nagytőke? Miről beszélsz?



Mivel is hülyíti a Jobbik a népet?


A zsidóságnak nagy szerepe van abba hogy itt tartunk, ahogy a világ gazdasági válsághoz is.

Ha ezt beismernék a nemzetek világszerte, akkor lenne csak antiszemitizmus!

Nem azokat akik nem úgy gondolkodnak ahogy a Jobbik” ezt honnan szedted”

Hanem akik bűnösnek találtatnak a bíróságok előtt.


Miért is a nagytőke hozta létre a Fideszt ahogy a többi rendszervarázsló pártot?


Teljesen nyilvánvaló!

1987 Lakitelek, ahol megindul a szervezkedés.

1998 ősze, amikor megalakulnak a pártok, 0 Ft vel, 0 vagyonnak, csak egy egy maréknyi ember. 1990 április az az 1,5 év és tiszta erőből, óriás plakátok, országos hálózatú irodák, amiben alkalmazottak, stbstb. Iszonyatos pénz, nem sok, hanem iszonyatos, és csak ezután indult a finanszírozás, amiből szintén nem tudták magukat fenntartani.


Miért külföldi?

Mert egyszerűen a múltrendszerben nem nőttek ki olyan magyar cégek, akik ezt finanszírozhatták volna! Csak azok a cégek akik már itt álltak mint külföldi nagytőkések a határainkon és várták a feltételnélküli beengedtetést, és ezért fizettek is.

Jahh! Nem csak a Fideszt támogatták, hanem az összes akkor indult pártot.

Ezért nem lett reprivatizáció, csak vadprivatizáció, ezért kellett leértékelni mindent, a Bokros csomag és ezer más, ami a mai napig elkísér. Ma ugyan azok állnak a hátuk mögött és osztják a lapokat, irányítják valóban a gazdaságot. Amíg ez így lesz addig ne is számítsunk változásokra, hiszen az ő érdekeik teljesen szembemennek a társadalom érdekeivel, és ha OV kerül hatalomra, ő sem tehet semmit az egyensúlyozgatáson kívül, hiszen a kezükben van.

2010. márc. 1. 11:18
 13/26 A kérdező kommentje:

2 diplomával is lehet valaki tudatlan ha elcsábul a szélsőségeknek.


Ez az!

A szavak amiket másoktól hallasz, indokok nélkül!

Hű vagy a demagóg emberekhez, hisz ha csak akkor szólalhatnál meg amikor valamire példát és utalást is adhatnál, akkor elnémulnál!


Miért szélsőséges a JObbik? felteszem ismét a kérdést!

2010. márc. 1. 11:20
 14/26 A kérdező kommentje:

Változást?Ha az emberek nem változnak meg,akkor a kormányt hiába váltogatjuk.


Ezt hogy érted?

Mi az hogy az emberek nem változnak?

Miben kellene változni az embereknek, amíg a lehetősége nincs meg a változásbak?


Vagy kövessék a politikusok példáit és úgy változzanak?

Mindenki legyen offshore?

Megoldható, hiszen 4-5 kis cég " zöldséges " is ha összeállna 1Ft adó nélkül tudna dolgozni!

Akkor mi lenne az országgal?

2010. márc. 1. 11:27
 15/26 anonim ***** válasza:

"1, Mi a nem megvalósítható? Csak másold be + 1 mondat és válaszolok!

2, Mitől állítaná vissza a kommunizmust? „ami mellesleg nem is volt itt”

3, Mitől fajgyűlölő?

4, Hogy mersz te engem diplomával , két szak vizsgával 40 évesen tudatlan gyereknek nevezni?"


Kedves Kérdező, hát ezen kijelentések alapján. Hogy merek? Miért vagy erőszakos? Igazad van tök jó lenne ha a hozzád hasonlók irányítanák az országot, mindig csak azt kérdeznétek "HOGY MERSZ?", ez a jobbik programja "HOGY MERSZ?".AZ ERŐSZAK ERŐSZAKOT SZÜL, EZT GONDOLOM MÉG TE IS TUDOD, EZÉRT PRÓBÁLJ DIPLOMATIKUS MARADNI,MERT NEKEM NINCS DIPLOMÁM, VISZONT KARATÉZNI JÁROK :) :) :)

A LÉNYEG, MARADJ MINDIG HIDEGVÉRŰ, MERT A VÉGÉN MÉG AZT GONDOLJÁK HOGY KOMOLYTALAN VAGY.


Köszönöm hogy elolvastad.

2010. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

2 diplomával is lehet valaki tudatlan ha elcsábul a szélsőségeknek.


"Ez az!

A szavak amiket másoktól hallasz, indokok nélkül!

Hű vagy a demagóg emberekhez, hisz ha csak akkor szólalhatnál meg amikor valamire példát és utalást is adhatnál, akkor elnémulnál!


Miért szélsőséges a JObbik? felteszem ismét a kérdést!"


---------

1. Szélsőséges mert legtöbb megnyilvánulásai valami ellen és nem valami mellett szólnak, nem mindenki kormánya akarnának lenni hanem a "nagymagyarok" kormánya, a többi meg mehet a francba.

2. Normális párt nem akarhat kötelező hittant vagy erkölcstant bevezetni, milyen lenne ez az erkölcs? Vona Gábor és Pörzse Sándor által kitalált erkölcs?


Ja és még 2 kérdés:

1. A Jobbikot ki pénzeli? Mert van pénz bőven a kampányra.

2. Vona miért akar oroszokat behozni Magyarországra?

2010. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Kedves Kérdező, hát ezen kijelentések alapján.



Igen barátom hogy mersz?


És én nem fenyegetlek mert minek?

De pontosan a te példád mutatja hogy miként is állunk.

Amennyi butaságot leírtál, "Karate szánalmas" és a nagybetű kiemeléses komplexusaid, csak téged jellemeznek.

Hiszen ha lenne szellemi háttered, intellektusod, akkor nem ilyen nevetséges tartalmat adtál volna a válaszodnak.

Hanem ugyan ezzel az energiával, válaszoltál volna.

Csak hogy nincsenek válaszaid, és minden érved előbb a demagógia bűzös váladékába fullad, aztán kiútként a nevetséges net erőszakba csap át, ami teljesen hiteltelenné tesz. A vicc hogy az életben sem szaladok világgá ha egy csörte a tettek mezejére kényszerít, a fizikai retorziók mezejére! Sajnos szellemileg megbuktál, és ezzel a válasszal lejáratódtál, a fizikai bukásod pedig sajnos nem tudom bizonyítani így virtuálisan, de a felhívást egy keringőre mindig elfogadom.

Viszont mivel humánus ember vagyok, megadom a lehetőséget hogy tisztázd a szellemi adottságaid és a demagóg alkatoddal kapcsolatos aggályokat, és kérlek válaszolj a már feltett kérdéseimre!


Nem maradj szégyenbe!

2010. márc. 1. 12:11
 18/26 anonim ***** válasza:
Bacmeg ti itt egytől egyig hülyék vagytok xD
2010. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

2. Normális párt nem akarhat kötelező hittant vagy erkölcstant bevezetni, milyen lenne ez az erkölcs? Vona Gábor és Pörzse Sándor által kitalált erkölcs?


Erkölcs és etika!

Semmi nagy dolog és főleg nem egyénhez kötött, de talán nem kellene az eddigi úton járni.

Ahol a balíb felfogás már az óvodában sem engedélyezné a papás mamást csak mert egy kisfiú és egy kislány játssza. Sok területen hasznos lehet, és nem 10 osztályon keresztül, csak 1-2 évfolyam alkalmával. A vallás mint teológiai tudomány, ami az Európai identitás, az erkölcs és etika pedig az élet számtalan területét felölelő aspektus, az egyéntől a vállalkozás menedzserésig.


Ja és még 2 kérdés:

1. A Jobbikot ki pénzeli? Mert van pénz bőven a kampányra.

2. Vona miért akar oroszokat behozni Magyarországra?


A Jobbikra én csak magam havi 10-15000 benzint költök, ahogy sok más Jobbikos, sok szolgáltatás ingyenes Pld nyomda beszerzési áron, szóróanyag terítés, stb.

De a kiadásaink is mások mert szinte nem is léteznek fizetett alkalmazottak, nagy pártházak stb. És kezdenek kialakulni azok a kis és közepes magyar cégek akik időről időre segítenek.

Vona nem akar behozni senki, ez suttogó propaganda.

2010. márc. 1. 12:40
 20/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az az elsődleges probléma , hogy nem konkretizáltam a mondandómat a te irányodba, ezért ok nélkül támadsz. A humor számodra ismeretlen, márpedig mindenben van humor,irónia.De mivel ismét kérdőre vonsz a semmiért, butus vagy.Félsz valamitől??Cigányoktól??? Vicces, nevetséges.

Én szabad vagyok,nem gátol semmi,nincs mitől tartanom.De sebaj senki nem tökéletes.

2010. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!