Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az emberek rájönnek, hogy...

Ha az emberek rájönnek, hogy a Fidesz ugyanazt folytatja, amit elődje, összefog végre a magyarság, és elindít egy alulról jövő változást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én remélem, hogy ez be fog következni, egy igazi pozitív változás tényleg csak alulról kezdődhet. De amíg a nép be van hülyítve a politikusok és érdekcsoportjaik által, addig ilyenre nem igazán lehet számítani, mert mindenki csak azt nézi, hogy ki a zsidó, ki a libsi, ki a nácifasiszta stb.
2010. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek előttem szóló, végre nem pártokba kellene gondolkozni, meg nem fikázni h ez komcsi ez náci ez zsidó, hanem összefogni és véget vetni ennek a parasztvakításnak ami évtizedek óta itt folyik.
2010. nov. 19. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nosza. Hogyan is kezdjük el?
2010. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 jamesbond ***** válasza:
77%
Nemsokára kénytelenek leszünk összefogni viktátor ellen, mert a hazánknak annyi.
2010. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
És hogy? vonával és a fogyatékosaival?
2010. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Alulról jövő változás? Proletárforradalomra gondolsz? Annak ugye tudod mi lesz a vége :)


Én csak szimplán elkergetném a kormányt, és visszahívnám Bajnaiékat, hogy tegyék újra rendbe a költségvetést, legalább az ő fizetését megspórolná az állam, mivel ő sose vette fel a fizuját.

2010. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Te agyhalot hülye.
2010. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
t
2010. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Orbán a németeknél myilatkozott a Frankfurter Algemeine Zeitungnak éy nagyjából a következőt mondta:Bajnai kormanyt el kell ismerni és folytatni kell,amit elkedtek!Nézz utánna az újsaban!
2010. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Többek közt ezért sem szavaztam rájuk.
2010. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!