Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párttól várhatsz igazi...

Melyik párttól várhatsz igazi változást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

Valószínűleg a Fidesztől, hiszen ahogy itt olvasom a Jobbikosok hozzászólásait, ha ők kerülnének hatalmi pozícióba akkor annyi történne, hogy az MSZP tolvaj bandája lecserélődne egy Jobbikos erőszakos bandára, akik ráadásul még nem is értenek a politikához csak a Nagy Magyarország duma megy, meg a mindent vissza ökörség.


2010. van nem 1939., ezt ne feledjük el amikor szavazni megyünk.

2010. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
IGEN,IGEN
2010. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyiktől sem.
2010. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2010. van nem 1939., ezt ne feledjük el amikor szavazni megyünk.


Mi köze a Jobbiknak 1939 hez?


Én inkább azt nem felejtem el, hogy a Fidesz is 1990ben indult és őt is a külföldi nagytőke tolta a hatalomba.

Az az, semmi jóra nem lehet számítani!

Ugyan az az érdekcsoport mint az MSZP, csak nem nyakig a fekáliában hanem csak derékig. Látványos ahogy egyre visszafogottabban nyilatkoznak a Fideszesek az elszámoltatásról, a nagytőkéről, mintha OV megkapta volna a telefont!


Csak a Jobbik lehet a megoldás!

2010. márc. 1. 09:48
 5/26 anonim ***** válasza:
57%

"ma 09:01"


szánalom, hogy abból ítéled meg a pártot amit itt olvasok gyakorin, gratula!


amúgy ha gazdag vagy, akkor lesz változás a fidesz alatt az előnyödre jah, ellenkező esetben takarékoskodj, mert annyi pénzed sem lesz mint most.

2010. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Jobbikos erőszakos bandára, akik ráadásul még nem is értenek a politikához


Ezt elmagyaráznád nekem?


Előbb azt állították a Jobbikkal kapcsoltba, hogy csak a rasszizmus és az antiszemitizmus élteti.

Aztán kiderült hogy mégsem, hiszen látszanak az elképzeléseik, van programjuk, és kiderült hogy teljesen átlagos emberek a szimpatizánsaik.


Aztán jött hogy a program nem teljesíthető!

Aztán ma már kiderült sokak nyilatkozatából, a Fidesz másolat készítéséből, hogy jó a program.


Aztán jött hogy szélsőséges?

Persze az hogy miért, soha nem derült ki, és ez is leolvad lassan, hisze nincs alátámasztva!


Nem értenek a politikához?

Ezt miből raktad össze? Abból hogy nincsenek elkötelezettségeik, és képesek tárgyalni egyenes derékkal?

2010. márc. 1. 10:06
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, úgy látom te tudod a választ a kérdésedre, így sajnos értelmétvesztett lett.

A kérdésed így lenne helyes, --Te is a Jobbik-tól vársz igazi változást?--


Nos a válaszom, nem, hiszen ha elolvastad a véletlenül 88 oldalasra sikeredett programjukat, akkor te is látod, hogy gyakorlatilag ha megvalósítható lenne, visszaállna a teljes kommunista elnyomás, és mint gondolom társulna hozzá némi fajgyűlölet, ami sajnos csupán a divat nácizmusnak köszönhető, és hívei akik a Jobbik elkötelezett "katonái" tizen-huszon éves politikáról mit sem tudó,csak a sajátjukat hajtó "öntudatos" tudatlan gyerekek.

Hát tömören ennyi, ha van még kérdésed, azt tedd fel helyesen, szerintem szívesen válaszolnak rá többen is.

2010. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

"Mi köze a Jobbiknak 1939 hez?"


Semmi, csak hasonlóság van a hitleri néphülyítés és a jobbikos néphülyítés között, miszerint mindenért a zsidók felelősek és mindenkit be kell zárni aki nem úgy gondolkodik ahogyan ők - ezt ugyan nem vezető jobbikosok mondták de a szimpatizánsok írásaiból ez nagyon látszik.



"Én inkább azt nem felejtem el, hogy a Fidesz is 1990ben indult és őt is a külföldi nagytőke tolta a hatalomba."


Milyen nagytőke? Miről beszélsz?

2010. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nos a válaszom, nem, hiszen ha elolvastad a véletlenül 88 oldalasra sikeredett programjukat, akkor te is látod, hogy gyakorlatilag ha megvalósítható lenne


Én csak azt látom hogy vagy a szövegértelmezéssel vannak problémáid, vagy a demagógiától elhomályosodott zónában olvastad. Én legalább 10-12× átolvastam, és szinte kívülről ismerem, és akad benne 1-1 kérdés főleg a vallás körül ami nem teljesen bezárható bizonyos kérdések nélkül. De tökéletes program nemlétezik. Persze nagyon érdekelne hogy ha már ennyire érzed a dolgokat akkor válaszolnál egy egy kérdésre, csak hogy ne lehessen a demagóg dilettáns jelzőt rád alkalmazni. Tényleg elég ha csak bemásolsz a programból, ami csak 1-1 perc ha tényleg olvastad. De feltennék egy kérdést is, mint egy értelmes embernek.


Mi a különbség a kommunizmus a kapitalizmus és az imperializmus között?

Mert talán ezt kellene előbb tisztázni, mert szerintem ebben teljes képzavarban vagy!


1, Mi a nem megvalósítható? Csak másold be + 1 mondat és válaszolok!

2, Mitől állítaná vissza a kommunizmust? „ami mellesleg nem is volt itt”

3, Mitől fajgyűlölő?

4, Hogy mersz te engem diplomával , két szak vizsgával 40 évesen tudatlan gyereknek nevezni?

2010. márc. 1. 10:59
 10/26 anonim ***** válasza:
2 diplomával is lehet valaki tudatlan ha elcsábul a szélsőségeknek.
2010. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!