Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj a Jobbikosoknak,...

Miért fáj a Jobbikosoknak, hogy megszavazták a holokauszt tagadás büntetéséről szóló törvényt?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt látom,hogy ezzel szétb*sszák a szólásszabadságot,ráadásul most is a FIDESZ szidják...Miért gáz nekik ez a törvény?Nácik vagy mi?Vagy már megint a zsidókkal van gondjuk?:D
2010. febr. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Azert baj, mert torvenyekkel akarjak szabalyozni azt, amit tudomanyos tenyekkel esetleg mas iranyba lehet terelni.

Szoval a kozepkorban elunk, amikor nem hagyjak bebizonyitani, hogy a Fold megis mozog. Izraeli baballam vagyunk.

2010. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Mától megtiltom neked,hogy a Jobbik tetteit megkérdőjelezd,vagy 3év csillag!!!!!!!

HOGY TETSZIK??????

2010. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%

Ti teljesen idióták vagytok!

Ha igazi hazaszerető emberek lennétek nem tagadnátok azt,hogy a németek tömegesen ölték meg a magyarokat.

Kíváncsi lennék ha a ti családtagjaitok járták volna meg Auschwitz-ot és mesélték volna el nektek azokat a borzalmakat amelyeket túléltek,akkor azután is ilyen véleményen lennétek?

2010. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

20:13

Én fiatal vagyok, nincs 'túlélő' rokonom akkoriból, lef0som a zsidó témát meg az okokat, stb, nincs róla véleményem különösebben, de ha azt mondom bizonyítsd már be hogy tényleg megtörtént, mert én így nem hiszem el, az a megoldás rá hogy dutyiba dugsz mert mit képzelek én? Nem az lenne a helyes megoldás hogy BEBIZONYÍTOD? Anekdoták meg nem érdekelnek...

2010. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

"Én fiatal vagyok, nincs 'túlélő' rokonom akkoriból, lef0som a zsidó témát meg az okokat, stb, nincs róla véleményem különösebben, de ha azt mondom bizonyítsd már be hogy tényleg megtörtént, mert én így nem hiszem el, az a megoldás rá hogy dutyiba dugsz mert mit képzelek én? Nem az lenne a helyes megoldás hogy BEBIZONYÍTOD? Anekdoták meg nem érdekelnek..."


Csak úgy elmondom én is fiatal vagyok.

Ha azt mondod bizonyítsam már be hogy tényleg megtörtént a holo. mert te nem hiszed el akkor nem fogsz dutyiba kerülni!Mért gondolod azt?

Ha 1más között beszéljük meg és nem a nagy nyílvánosság előtt semmi bajod nem történik!

Ugyanakkor nem azt jelenti ha elköveted a bűnesetet,hogy 3év fegyház,hanem azt hogy Közmunka,pénzbírság,illetve 3ÉVIG tejedő szabadságvesztés.

2010. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Jó de előfordulhat hogy nem félrehívok valakit hogy "psszt gyere csak, figyi bizonyítsd már be..." hanem egy társaságban vagyok felvetődik a téma....(ha 15 feletti létszám az már annak számít) Különben meg ilyen alapon ha egy haverommal vitázunk erről is "bűnös" vagyok, mert ugyanúgy "tiszteletlen" voltam meg ilyesmik, csak ezzel nem foglalkoznak. A dutyiba dugást eltúloztam, de nem ez a lényeg, hanem hogy nem a megtiltás, büntetés, jogok csökkentése jelentené a megoldást hanem ha bebizonyítanák egyszer s mindenkorra.
2010. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 bumbi02 ***** válasza:
0%

érdekes ilyenkor mindenkit mennyire aggaszt az h ez teljesen jogellenes stb, csorbitja a jogokat, sérti a jogokat... amikor 2006ban végig randalirozták fél budapestet a "hazafiak" az nem sértette sokak jogát? (azokét akiknek összetörték, felgyujtották az autoit, azokét, akiknek bezuzták az üzleteit, stb..)


nem kell emiatt sirni, europa szerte szinte mindenhol van ilyen törvény..

2010. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
A zsidó tudatmódosítóknak nagy a hatalma. Majd visszasírják még Hitlert. Európa rohad szét, mentálisan, erkölcsileg, kezelhetetlenek a bevándorlók, fokozatosan veszti el egykori világhatalmi pozícióit.
2010. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 bumbi02 ***** válasza:
0%
hitler hatása még mindig érezhető, ->okold mindenér a zsidót h ha szar az életed..
2010. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

21:40

"érdekes ilyenkor mindenkit mennyire aggaszt az h ez teljesen jogellenes stb, csorbitja a jogokat, sérti a jogokat... amikor 2006ban"

1: Qrvára tévedsz ha azt hiszed kizárólag azokat aggasztja akik randalíroztak vagy egyetértettek a randalírozókkal.

2: Még ha személy szerint egy lennék a randalírozók közül, ez akkor is más ügy, köze nincs a kettőnek egymáshoz, nem lesz attól kevésbé jelentős hogy mit csinált néhány ember pár éve.


"nem kell emiatt sirni, europa szerte szinte mindenhol van ilyen törvény.."

1: Kinemsz@rjale.

2: Ez nem támassza alá hogy jogosan(mármint hogy jól teszik és nem kifogásolható).

2010. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!