Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj a Jobbikosoknak,...

Miért fáj a Jobbikosoknak, hogy megszavazták a holokauszt tagadás büntetéséről szóló törvényt?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt látom,hogy ezzel szétb*sszák a szólásszabadságot,ráadásul most is a FIDESZ szidják...Miért gáz nekik ez a törvény?Nácik vagy mi?Vagy már megint a zsidókkal van gondjuk?:D
2010. febr. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Tévedsz, ez minden olyan embernek fáj, aki tud, és akar gondolkodni. Az alkotmányban szerepel a szabad véleménynyilvánítás joga, és bizony nincs odabiggyesztve zárójelben, hogy "kivéve történelmi események." Ha nekem kétségeim vannak BÁRMIVEL KAPCSOLATBAN, akkor jogom van hangot adni neki, ameddig ez a méltóságában nem sért senkit. Egy történelmi eseményről szóló vita, vagy beszélgetés azonban miért sértene méltóságot? És ha ezt a vélemény-nyilvánítást nem engedik, akkor innentől kezdve milyen demokráciáról beszélünk már 20 éve?
2010. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Kétlem, hogy csak a jobbikosoknak van ez ellen kifogása, ne általánosíts és ne provokálj! Nem egy MSZP szavazóval beszéltem, aki ugyanúgy elítélte ezt a marhaságot. Egyébként meg a Jobbik demokratikus párt, miért ne zavarhatná a szólásszabadság korlátozása?
2010. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a Jobbikosoknak kellene fájni, hanem mindenkinek.Kinek jó az, ha megmondják, hogy mit mikor mondhat?A jobbikosoknak nyitva van a szemük, remélem a többinek is kinyílik.Nem a jobbikosok hívják fel az emberek figyelmét a zsidókra, hanem a zsidók.Gondoljatok bele:Az utolsó pár ülésnapon miért kellett a zsidókkal foglalkozniuk, és a holokausztjukkal? És miért szavazta meg a fidesz is? Remélem, a magyar emberek nem vakok.A kérdezőnek:

Én tudom, hogy te nem vagy olyan hülye, mint ahogy beállítod magad, mennyit kapsz ezért a zsidóktól?

2010. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jobbikos, én a liberális gondolkodásom miatt tartom baromságnak. Mindenkinek joga van hülyeségeket beszélni. Most nem azért, de miért fáj az egyeseknek, hogy tagadják valakik a holokausztot? Én magam a holokauszt-tagadást butaságnak tartom, de az embereknek joguk van ahhoz, hogy azt mondjanak, amit akarnak, még ha hülyeség is.
2010. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

3-nak:

Én csak egy zsidót ismerek Kyle Broflovski-t.Tök jó fej,van egy műsora,az MTV hungary-n meg a comedy centralon szokott menni.Van egy haverja aki ki akarja írtani,Eric Cartman.Ő se rossz fej,sok jó meglátása van.Ismerkedj velük össze ha jól tudom ma 10-kor és 11-kor is lesz:)

2010. febr. 28. 17:24
 6/43 anonim ***** válasza:
66%
nem, tévedtem. Te mégis hülye vagy.
2010. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

a fidesz nem szavazta meg. tartózkodtak, arra sem voltak képesek, hogy állást foglaljanak.


amúgy ez nem csak a jobbikosokat zavarja. Nem mindenki náci aki nem tartja 100%-osan hitelesnek a holokausztot.


kicsit elcseszett gondolkodás, hogy aki kicsit is nem ért egyet a témában az náci.

2010. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
65%
300- valahányan szavaztak igennel. Abba csak belefér pár fideszes is nem?
2010. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért van bajuk ezzel a törvénnyel, mert sérti a vélemény- és szólásszabadságot. Ilyen egyszerű.
2010. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!