Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj a Jobbikosoknak,...

Miért fáj a Jobbikosoknak, hogy megszavazták a holokauszt tagadás büntetéséről szóló törvényt?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt látom,hogy ezzel szétb*sszák a szólásszabadságot,ráadásul most is a FIDESZ szidják...Miért gáz nekik ez a törvény?Nácik vagy mi?Vagy már megint a zsidókkal van gondjuk?:D
2010. febr. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez is azt mutatja ,hogy magyarországot a zsidók , komcsik irányítják.És a fidesz kommunistás indítvány pedig el sem fogadták , el sem ismerték.Pedig az is volt olyan jelentőségű mint a fodrotthaju kalapos kup alaku sapkás embereké.
2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 bumbi02 ***** válasza:
0%
már nem azért.. de.. ettöl függetlenül hogy nagy közönség elött nem hirdetheted h a holokauszt hülyeség, még gondolhatod magadban..szal sztem annyira nem lett annyira lekorlátozva.. föleg h ha azt nézed hogy az országban max talán pár ezer ilyen ember van aki nem képes elfogadni egy történelmi eseményt...nemtom mit kell ezen igy kiakadni fél europában be van tiltva a tagadása...
2010. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban népirtás cunami van, ugyanis sorra jelentkeznek mindenféle bevándorlók, hogy az ilyen-olyan irtások tagadását is nyilvánítsák bűncselekménnyé. Szerintem semminek a tagadásáért nem jár börtön, de itt nemcsak a tagadásért jár, ha valaki azt mondja, hogy nem voltak gázkamrák, már ezért is megbüntetik.
2010. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
100%

Mi van akkor ha engem a holocaust hidegen hagy?

Miért kell ezt az emberekre erőszakolni??

Ez it Magyarország és nem izrel, hogy a büdös zsidókat kéne sajnálnunk!

Ja, és ha egy zsidónak, vagy cigánynak baja van a magyarokkal, gyűlöli őket annak el kell nézni mindezt+a "megélhetési bűnözést". Ha egy magyar nem imádja ezt a két söpredék fajt akkor az rasszist, fasiszta, vagy náci nézeteket vall...

Nem értem, hogy valaki a saját hazájában miért nem mondhatja meg nyíltan, hogy mi érdekli és és mi az amire szarik.

2010. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

17:56- nak:

nekem ne mondja meg senki sem, hogy mit mondhatok, és mit nem, de akik állítólag az érdekeinket képviselik, ilyen marhaságokkal foglalkoznak, mint a holokauszt. Sajnálom azokat, akiket megöltek, de abban a háborúban más is meghalt. Velük miért nem foglalkoznak? a holokauszt lejárt lemez, csak a zsidóbarát mszp\fidesz erőlteti.

2010. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az a baj, hogy sérti a szólás és vélemény szabadságot. Tudományos vitát se lehet róla folytatni. Ha valaki bebizonyítaná, hogy gázkamrák nem voltak, mert ő ilyen meg olyan kutatások alapján erre a megállapításra jutott, s nem azért mert antiszemita vagy náci, akkor őt börtönbe csuknák, s mint tudóst, ellehetetlenítenék.


Egyébként ha tiltják a tagadását a fél világon, az nekem már önmagában elég bizonyíték arra, hogy valami hazugságot sejtsek a háttérben. Ha ehhez még hozzávesszük a tényt, miszerint NAGYON sok pénzt profitálnak a zsidók a holokauszt miatt (pl.: lásd a mostani MÁV per) és üzleti érdekük fenntartani a mítoszt, akkor ez már több mint gyanús.

2010. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert zavar minket, hogy hazugságokra kényszerítenek minket. Nem akarunk a zsidók ócska bábja lenni, nem akarjuk az ő általuk előre megírt hazugságokat szajkózni, leköpdösni saját és baráti nemzeteket.
2010. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%

Azért fáj nekik mert gyűlölik a zsidókat.Az eddigi hozzászólásokban is van erre példa,szal...

Amúgy sztem jó ez a törvény,ideje volt már meghozni.

Én nem érzem úgy,hogy sértené a szólásszabadságot mert:


-csak nagy nyilvánosság előtt nem szabad tagadni,(ugyanez van a rasszizmussal,otthon te gondolhatsz vagy mondhatsz akármit más népekről,de ha pl az utcán járva kiabálsz és ott terjeszted a rasszista nézeteid elítélhetnek,esetleg könyvet írsz ott sem írhatod azt h mindenféle romák stb..)


-szal nem azt szabja meg,hogy mit gondolj


-ha valaki,olyan hülye tuskó,hogy nem tiszteli meg a holokauszt túlélőit,áldozatait és tagadja a holokaust megtörténtét(nyílvánosság előtt)az megérdemli a büntetést


-meg úgy általában a holokauszt tagadók többsége:rasszista,skinhead,neonáci fiatalok akiknek fogalmuk sincs a történelem borzalmairól-ezt tapasztalatból írom-de persze akadnak kivételek


-mért tagadnám le azt,hogy kb 600.000 magyar esett áldozatul a holokausztnak?ezek nagy része igaz zsidó volt de ők is ugyanúgy dolgoztak,ugyanúgy adóztak,ugyanúgy hozzátettek valamit az akkori MO.egészébe és ezek nagy része jó,becsületes ember volt


-több ezer magyar embert(akik nem zsidók,nem romák voltak)vittek el és öltek meg a konc.táborokban.Miért tagadnám le azt h ez megtörtént?


-szóval szerintem ez az egész tagadás hülyeség,ép eszű,tisztelettudó,hazafias ember nem tagadja le!


Ja és ez a törvény még arra is jó,hogy a szélsőséges erők ne tudják ezt a Holokauszt tagadást terjeszteni.

Mert miből tanul az ember ha nem a múltból?

2010. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%
utolsó te tudatlan. fogalmad sincs arról, hogy miről van itt szó. Csak a hozzád hasonló idiótáknak a mániája, hogy a holokauszt tagadás egyenlő azzal, hogy utálja az ember a zsidókat. Látod mennyire gyökér vagy? Azt sem tudod, hogy a holokauszt nem csak a zsidókról szól. idióta.
2010. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Én nem a holokausztot tagadom, hanem a zsidókat, tehát a jelenlegi kormányt és ellenzéket.Aki meg azt írja, hogy a holokauszttagadást büntetni kell, az mit szólna ahhoz, ha azt szavaznák meg, hogy a ő gyereke nem járhat iskolába, csak a zsidóké.Akkor mi lenne a véleménye?A máv ellen is amit műveltek, hát.... Saját gyengeelméjűségüket igazolták.

Nem véletlenül üldözték őket a történelem folyamán.

2010. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!