Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt szeretnék a magyar emberek?

Ezt szeretnék a magyar emberek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GgwPQpE7qO8


Franciaország a legjobb példa arra,hogy mennyire lehet integrálni a bevándorlókat,és hogy sok különböző kultúra milyen jól megél egymás mellett.

Tudom,hogy a feketék többsége milyen úton került oda, de mint látható rájuk is remekül hatott a francia kultúra...de majd biztos mi magyarok sikeresen integráljuk őket,mert nekünk ez hiányzik.

Látom a tv-ben a sok dolgozó diplomás "magyar" feketét,közel-keletit, de akkor tessék megnézni az érem másik felét is.

Ebben az 5 perces klipben több rossz szándékú ember van mint amennyit jó magyar "bevándorlót" betudna mutatni a liberális média összesen.

Biztos azért mert kevesen vannak az országban, de ahhoz,hogy bemutassanak 5 diplomás idegent, országot kell járni...szomorú.


2015. jún. 13. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

"Ezt szeretnék a magyar emberek?"


Nem, ezt a sok liberálnyik szeretné annyira.

2015. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok jól akarnak élni. Aki szerintük ezt veszélyezteti, pl: bevándorlók, azt utálják. Teljesen mindegy, hogy hány fajta migráns van, a formula: Bevándorló=sz"r.


Erre jön ez trágya, és sikerül ismét jó keresztény módjára elhinteni a gyűlölet magvait az emberekben, hogy szavazatot szerezzen. Igaz, hogy normális kormány teszi a dolgát, nem pofázik, nem rak ki olyan plakátokat, amiket a vélt címzettek amúgy se értenek meg, de hé: ezt ki látja? Hol itt a szavazat?


Persze tudom én, az EU miatt, meg a gyíkemberek miatt nem lehet cselekednie egy szuverén államnak.

2015. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akik szerint a bevándorlók fenyegetik a "jólétünket" az egyszerűen beteg.
2015. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mszp/Dk megmutatta hogy a nagy Libberant elvekkel hogy belehet bárkit is integrálni. Lásd a cigányok. Majd ha ott elérnek sikereket, akkor próbálkozzanak bevándorlókkal is, addig üljenek a seggükre.
2015. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék bevándorlókat. Akkor most rasszista vagyok?

Ahogy a házadba is jogod van eldönteni, kit engedsz be és kit nem, úgy az országnak is joga van eldönteni, hogy kit enged be és kit nem.

2015. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A baloldali liberálisok már tönkretették az országot, nekik soha többé nem szabad esélyt adni a parlamentbe jutásra. A jelenlegi ellenzék malacért eladna minket, ez tény. A malacokat pedig migránsokra cserélnék, ez is tény. A legtöbbjük még mindig azon a primitív szinten van, hogy nincsenek migránsok, nincsenek no-go zónák, sőt ezt bevalló Merkel sincs, az csak animáció. Ha atombombát robbantanának Berlinben, vagy Londonban, arra is azt mondanák, hogy csak egy Spilberg filmet forgatnak, és nem történt semmi. Szánalmas, ostoba népség, némelyikról süt az butaság, meg a gonoszság.
2018. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bizonyos baloldali köröknek a migráció nagy üzlet. Csak egy példa; ha állampolgárságot kapnának, évtizedekre belebetonoznák a mocskos baloldalt a hatalomba, hisz rájuk szavaznának. Simán eladnák a lakosokat, azok szívnának, ők meg jól élnének. Hát a bőr a képükön bakancstalpakból készült...
2018. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!